Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
64 komentāri
Sakārtot:
Oi,ņemogu
15. aprīlī 07:05
Tad kad Galkinam būs 50 šamai jau 80,tālāk neaizdomāšos...
tā nu tas ir
15. aprīlī 07:30
Jaunībā bija talantīga un laba dziedātāja, upurēja savu personīgo ģimenes dzīvi skatuves skrējienam pēc slavas, popularitātes un naudas... . Nu ir nauda, slava, bet nav vairs prātiņa, nav jaunības, negrib saprast ka laiks ir nepielūdzams. Pasaulē ir noteikta lietu kārtība, pavasarī viss mostas un zied, vasarā briest un gatavojas, rudenī ir ražas laiks, bet ziemā daba atpūšas un uzkrāj spēkus.
Juhans
15. aprīlī 07:53
Istās tik jauna, ka Galkins riskē būt jāapcietināts par sakaru ar nepilngadīgo.
.
15. aprīlī 07:55
Vienīgā Krievijas esterādes zvaigzne, kuru varu klausīties.
Zuzuk
15. aprīlī 07:59
Veca Tante tēlo jaunu meiteni... 🙈 hi. hi
Marta.
15. aprīlī 08:13
Alla ir vieniga Krievijas dziedataja un varbut pat vienigais Krievijas cilveks, kuru tiesam cienu un vel, bezsaubam, Galkinu. 70 nav maz, bet nav ari daudz, tapec Allai velu stipru veselibu, speku, izturibu un laimi.
Kapers
15. aprīlī 08:18
"Nas bjut, my letaem/Ot bolji vse vyshe" S prazdnikom, Alla Borisovna! Un tas, bez mazākās ironijas dzirksts
Smieklīgi
15. aprīlī 08:53
Nabaga Galkins viņam 40 viņai 70 .... Romantiski :)))) Galkinam laikam 41 kaa Kivicham bet nu 70 tas jau pa traku gandrīz 30 gadi starpība. Galkins kaa Kivichs vecuma zinaaa bet atradis 70 gadiigu vecmāmiņu. Galkinam laikam beerniibaa trūka Maates. Vai precīzāk vecmāmiņas trūka beerniibaaa
:)
15. aprīlī 09:01
Praataaa naak viena doma “nabaga Galkins”. Patiesiibaaa zheel ka Galkins iznieko savu dziivi ar sho pensionāri. Labaak buutu atradis kaadu jaunu sievieti 30-gadiigu kas var beernus dzemdēt. Appreceetos ar jaunaaaku sadzemdeetu beernus veel un dziivotu laimiigi nevis koptu vecu tanti. Viirietim 40 Gadi var veel nopreceet jaunaaaku 20-30 gadiigu. Nu kaut vai 40 gadiigu arii veel var (sava vecuma) bet nu ne jau 70 gadiigu.
Mūsu laikos
15. aprīlī 09:13
70 gadīgās ir visai seksīgi zaķīši,un gultā dod vaļā ka nu tik.Tā ka,skauği aizveraties! Un galkins nav duraks,30 gadus jaunāks,nu un tad.Alla viņu ir izvilkusi.
Fui
15. aprīlī 09:13
Pareizi -klausities vel var ,bet ne skatities,nesaprot,kad laiks jau sen bija aiziet no skatuves.
>>:)
15. aprīlī 09:21
Nu sāksim jau ar to, ka katrs savu dzīvi dzīvo ar ko grib un kā grib. Tagad pilns internets ar jaunām daiļavām - silikona pupi, pīļu lūpas, izņemtas ribas, bet tikai galvā totāls tukšums. Domāju, ka Galkins ar savu intelektus, nošauties gribētu, ja dzīvotu zem viena jumta ar kādu no mūsdienu durām. Otrs, kamdēļ viņi dzīvo kopā, tā jau ir viņu personiskā darīšana. Arī Baskovs cenšas ar kādu dzīvot kopā, ir publiskas saderināšanās, solījumi, ka būs kāzas, bet kā nav tā nav, jo tāpat visi zina, ka ir gejs.
nu bet to Fui
15. aprīlī 09:24
Tev kāds liek iet uz viņas koncertiem. Atšķirībā no citiem dziedātājiem, viņa var nodziedāt bez fonogrammas, ko var redzēt un dzirdēt video facebook, ko izliek šad tad no korporatīviem pasākumiem. Ne jau visiem ir vēlme pavadīt vecumdienas sēžot dīvānā un lūrot tv kā tev.
Kobzons
15. aprīlī 09:25
Ješčo ņe večer!
speciāli priekš Fui no blakus raksta
15. aprīlī 09:33
86 gadus vecā mūziķe, māksliniece un aktīviste Joko Ono savā interneta mājaslapā Imagine Peace ir publicējusi atklātu vēstuli ar nosaukumu Neapstādini mani, kurā iebildusi kritiķu piezīmēm par viņas aktivitātēm un atļaušanos publiski valkāt īsus, vecumam nepiemērotus šortus. „Ļaujiet man būt brīvai, ļaujiet man būt pašai! Nepadariet mani vecu ar savu domāšanu un vārdiem. Biedē tikai viens – ka šīs vecuma kritikas sāks mani ietekmēt un pēkšņi kļūšu par veceni. Dejot pa vidu eidžisma sabiedrībai ir ļoti vientuļi, aizklāju ausis un jūsos neklausos!”

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi