Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Jau otrais gadu simtenis...
4. aprīlī 15:40
Paldies Jums par visu!!! Aiziet paši labākie! Paliek mūsdienu nejēgas!
Paliek seeriigi-
4. aprīlī 15:56
paaris dienu laikaa jau otrs krievu tieshaam izcils kinodarbonis....
Inga
4. aprīlī 16:05
Zvaigzne...Kāpēc visi izcilie režisori,tā arī palika padomju laika zvaigznes..Arī Latvijā ir radīti tikai slima suņa murgi pēdējos 30 gados..Kāpēc toreiz mācēja uzņemt filmas,kuras cilvēki skatās cauri gadsimtiem tā sakot.
x
4. aprīlī 16:07
nekad šito nesaprotu kādēļ sēru vēstis tiek ievietotas sadaļā - "izklaide" ?
Ha !
4. aprīlī 16:42
Toties pie mums "režisori" izlaiž gadsimta grāvēju - par pedofīlu un mētelīšu virinātāju Kiviču un maucīgo blondīni, bez smadzenēm ! Noteikti tauta 3 dienas sēros, kad šī pornošova '"režisors" nosprāgs.
Vecs vīrs
4. aprīlī 16:51
Tagad māksla tiek radīta pēc tirgus pieprasījuma, vērtējums pirks-nepirks ir pirmā vietā. PSRS laikā māksliniekam bija garantēta minimāla iztikšana, tāda kā stipendija ar kuru varēja apmaksāt dzīvokļa komunālos rēķinus, ēšanai vēl kādu kartupeli ar siļķi un bohēmai iznāca pat lētais Agdams jeb Solnce dar. Tā pavadot laiku ar kolēģiem darbnīcas bohēmā arī tika uztvertas iedvesmas vibrācijas un tās tika izliktas uz audekla, papīra, mālā, ģipsī. Cilvēki radīja tēlus, attēloja sapņus, attīstīja uztvertās idejas, tagad nav tāda domas lidojuma, palikusi plika komercija. Piemērs tam ir Uspenskis -Krokodila Genas un Čeburaškas autors, kaķis Leopolds, kaķis Matroskins. Visi šie pasaulē iemīļotie tēli ir radīti 60., 70., 80.tajos gados, pēc 1990. gada tukšums. Mimino ir jauka gan pēc satura, gan pēc Kikabidzes izpildījuma. Jūtam līdzi kino ļaudīm sakarā ar vēl viena liela mākslinieka zaudēšanu, otra Danelija tik drīz gruzīniem vairs nebūs.
uh
4. aprīlī 17:35
kapec Gruzinu rezisors tiek apzimets, ka kaut kads suuda krievs?tas, ka okupaacijas laika vins dzivoja meslu bedres psrs sastava,nepadara vinju par krievu!
lielie gari aiziet
4. aprīlī 18:16
Dažas no viņa filmām bija patiesi labas.
ap-17
4. aprīlī 18:27
Ку Ы-ы-ы-ы-ы !
Mmmm
4. aprīlī 19:23
Viņš bija gruzīns, bet darbojās PSRS, tas tāds laiks toreiz bija. Bet režisors izcils! Krievu kinomākslas skola ir teicama tāpēc talantīgi arī bija.
beerdrinkers
4. aprīlī 20:45
Izcils režisors. Es gan teiktu, ka viņa spēcīgākā filma bija "Mimino". Sajūsmas vērta. Un tiem, kuri domā, ka mūsdienu pasaulē nav vairs izcilu režisoru, arī to, ka latviešiem vairs nav filmu, teikšu- tikai nevajaga bla- bla. Eiropā ir kino, ir arī daudzi izcili kinorežisori, tiešām daudzi- vācieši, spāņi, dāņi, zviedri, franči, itāļi, poļi, pat serbi, viņiem ir mākslas kino, ievērības cienīgas filmas. Par latviešu filmām, jā, nav daudz, bet ir. Pirmā, kas prātā nāca, ir "Bille", lieliska filma.
Śamèjais
4. aprīlī 21:30
Kas tos murgus raksta?!Káda animàcijas filma"kin dza dza"
Juhans
4. aprīlī 21:58
Toms un Džerijs ir ikonas.
Līdzjūtība
4. aprīlī 21:59
Līdzjūtība par aiziešanu mūžībā! Bet es kaut kā nejūsmoju par minētajām filmām - noskatīties līdz galam bija pagrūti. Diemžēl!
spriidiic
5. aprīlī 01:48
Kin dza dza ir mūsu gaišā nākotne . Vismaz reizi gadā skatos , iesaku.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi