Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
296 komentāri
Sakārtot:
romantiski
27. martā 12:47
beigaas veel vienspats gulees zem tilta un raustiis pinciiti,jo diez vai taa sieviete to visu izturees?
zeks
27. martā 12:49
Cik briesmīgi! Ko mēs darīsim bez Kiviča un Skulmes? Būs skumīgi. Nu pavisam.
čatenieks
27. martā 12:52
kivičs ar savu ģipsi grīdas mazgāja?
v izdu
27. martā 12:53
pat pusaudzim ģipsis nepaliek tik netīrs
hjhjjjhjhjh
27. martā 12:54
beigaas veel vienspats gulees zem tilta un raustiis 11 mm pinciiti,jo diez vai taa sieviete to visu izturees? bet lai nu kā,gaiss buus tiiraaks.
skumji
27. martā 13:00
ardievas mikropincīšiem
KIVICS=DAUNIS
27. martā 13:01
EJ DIRZT TU STULBAIS KLAUNS AR SAVU PROSTITŪTU
Jauneklis
27. martā 13:01
40 gados dzīvot kaut kur, piepelnīties ar gadījuma darbiem - tas tiešām ir sapņu vīrietis....
Jokplēsis
27. martā 13:01
Šis struntīgais, uzbāzīgais PR sāk krist uz nerviem. Šorīt Kiviču atradu savā pasta kastītē, lai gan ir uzlīmīte "Tikai privātiem sūtijumiem". Neskatoties uz to viens mēstuvju iemetējs bija iemetis Kiviču manā pasta kastītē. Tā patiesībā bija debīla Helio reklāma.
vai
27. martā 13:03
Maurīciju salās viņus kāds gaida?
vaw,vaw
27. martā 13:03
pēc teiktā izklausās, ka Madarai ar meitām vēl vainīgām jājūtas, ka uzdrošinās prasīt uzturlīdzekļus. Kātā, bērni neļauj nabadziņam baudīt mīlas priekus! Pats evi dzirdi Kivič!? Taisa tik bērnus augšā, bet kad jābaro un jārūpējas, tad aizvainots! Skulme pārdos visu iedzīvi, dzīvokli, aizbrauks uz salām un, kad atgriezīsies, vajadzēs sākt visu no 0. Kur prāts?? Itālija, Maurīciju salas rullē kā miljonāri! ļoti neapdomīgi, ņemot vērā, ka ienākumu nav. liene nav pieradusi strādāt fiziski pa gultu vien vārtās, kas viņa par viesnīcas uzkopēju, vai bārmeni, "pašnosaukta dāma", kas pat savu māju nevar iztīrīt, gultai palagu uzklāt, ēst uztaisīt. Viņai tak pašai vajag aukli! Nekur pasaulē tak par acu blisināšanu, hihināšanu, 40 gadniecēm naudu nemaksā.
monika
27. martā 13:05
Kivičs par darbu Maurīciju salās: "Es varētu spēlēt giču". Vai giča spēle ir kaut kas ar pinčukiņa raustīšanu saistīts?
Sisis
27. martā 13:05
Redzes cik ilgi tiem dīkdieņiem patiks strādāt bārā, tīrīt istabas un reāli strādāt, lai nopelnītu iztiku. Ja viņi tiešām plāno tādu dzīvi kā raksta, tad visi viņu kopīgie bērni var cerēt tikai uz otru vecāku ienākumiem. Ja godīgi, man Liene un Kivi drusku arī simpatizē, bet viņiem ir mazliet izpušķota fantāzija domājot ka citur nauda skrien virsū nekā nedarīšanas. Sorry, bet parasti, lai piķis nebeigtos, ir regulāri, bez pārtraukumiem jāstrādā. Ir normāli pārdot savu iedzīvi, bet nav normāli ja tā ir spiesta lieta, jo negribas nekādu normālu darbu darīt. Ja tiešām ir tā ka aprakstīts, tad Kundziņš Lieni ap pirkstu aptinis-viņš izpārdod visu kas viņai pieder, mašīnu, galdu, šmotkas, lai par viņas naudu varētu braukt "izpētīt" Itāliju, tad Maurīcijas... No savas pieredzes zinu-ja tev daudz kas konkrētā brīdī nepieder, ir grūti iedomāties, ka džeks tevi izmanto, bet bieži vien tieši tā arī ir. Ja neesat visus izdevumus 50/50 ir jāskatās skeptiski. Kādu nervu sabrukumu dabusi ja pašai vairs nav ne normāla darba, ne dzīvesvietas, ne bērni, nekā izņemot to kas mugurā, bet sis karstasinīgais letiņš aizsvilies par kaut kādu nenozīmīgu sūdu un aizpirdis pie citas, kas galvu glauda labāk. Viņš lv vidē varbūt ir retums, bet kopumā tādu tipu ir vairāk nekā vajadzīgs. Un no viņiem labāk pa gabalu asap. Skaidrs viņam ir sava mīļā puse utt, nav neglīts, var pavilkties, bet ilgtermiņā - sūdi vagā
ļuļa
27. martā 13:06
paldies dievam, beidzot varbūt būs miers no virtuālajiem atkritumiem
Jana
27. martā 13:09
Forši ka cilvēks var brīvi justies!! Skauģiem jau to nesaprast! Nepatīk jums Kivucēns,nu neskataties,nelasiet,neklausaties. Ko čīkstēt var visu laiku!!!?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi