Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
496 komentāri
Sakārtot:
Haa
26. martā 06:27
To,ka viņš ir apkārt staigulis,sen bija zināms. Kamēr Madara mājās ar meitenēm,bet Kivić pa koncertiem, tikmēr tur viss notika.. visādas apkart viņam lipa un ķipa.Fuuuu,kaa uz tadu pļēguru vispar var paskatities.
f
26. martā 06:32
''pusi no ienākumiem bērniem''- jā kātad, bērni ir tikai upss nepaspēju izvilkt
dgdg
26. martā 06:59
Kam tas interesē
Valsts par mums ņirgājās!
26. martā 07:10
Nu bet Madara,kāpēc tad pārī cilvēks sāk iet sānsoļus? Tāpēc kad nav mīlestības,nav sapratnes,vai tad Andris viens vainīgs pie tāda rezultāta,ko? Viena pagale nedeg.
Nu
26. martā 07:12
Cik viņai tie plastmasas zobi izmaksāja? Atceros, pirms Andra bija šībi, dzelteni , apgrauzti! 😬
Smieklīgi
26. martā 07:13
Tad no janvāra divreiz ticies, tad IK REIZI pēc tikšanās bērni esot sazombēti... Ko var muldēt. Pati zināja, ko ņēma. Pazīmēties gribējās, kurš bez Kiviča tādu Madaru zināja? Tagad preses zvaigzne! Beidz pļurkstēt un ej strādāt regulāru un nopietnu darbu, ja vien vispār kāda profesija ir un kaut ko darīt proti. Vai tikai pļurkstēt? Kā ir?
JĀZEPS DŽEDAJS
26. martā 07:22
HHHHHHHHmmmmmmmmmnu ko lai saka Tas neko nedos tā MADARAS publiska raudāšana MEITENES IZAUGS būs lielas tas arī galvenais Bet tev MADARA vajag sameklēt kādu VECĀKU GADOS VĪRIETI KAUT VAI PENSI Bet ANDRIS nu viņš tāds tur neko nevar mainīt Bet viņš ir LATVIJAI uzdāvinājis BĒRNUS Cits nekas NEMAINĪSIES Viņam varbūt būs beigās daudz bērnu no katras sievietes Viņam jādot pensija ka viņš ražo bērnus tas arī DARBS Viņam ir jātiekas ar BIEDRU PARĀDNIEKU lai paspriestu nu ka ir ar dzimstību LATVIJĀ Bet varbūt LATVIJA vajag domāt par DAUDZSIEVĪBU Lai taču dzīvo kopā ar visām kas to vēlās
mm
26. martā 07:30
Ko lai saka starp maniem sugas brāļiem ir daudz tādu ,kuri grib drāzt visas sievietes,un kopumā šādi vīrieši sievietēm patīk vairāk kā kārtīgi ģimenes vīrieši,kuri uzticīgi sievām.
E.V.
26. martā 07:30
Kaunējusies būtu! Sitādas uces pilna LV.DZEMDĒTĀJAS!!! Nu tad klusē un audzini,ja jau visur tik ļoti visu uzsver ar bērniem.Bērnus izmanto ka izspiešanas līdzekļus.Stradāt ej un beidz savu netīro veļu mazgāt pa visu LV!
Portāla
26. martā 07:42
Niks Endziņš atkal raksta propogandas rakstus par Kivičiem..nožēlojamais perdelis. ✌️
Ju
26. martā 07:43
Šo viņai nevajadzēja darīt. Ar savu klusēšanu viņas latiņa tikai cēlās augstāk. Tagad tā grabēdama sāk slīdēt lejup. Ai kā nevajadzēja šo darīt.
Asais Pipars
26. martā 07:52
Drīz jau ieradīsies darbā cenzors, izdzesis pusi komentus un uzliks skrecelējumam ierobežoto komentēšanu. Nu ko te bilst... rakstu nelasīju, nejēdzīgi garš un diezi vai, ka madariņa pateiks kaūt ko jaunu... maļ vienu un to pašu un mēģina tam pamuļķim kaut ko ieriebt caur presi. Labāk jau būtu klusējusi, sūtījusi d()rst žurnaļugas un dzīvojusi savu dzīvi. Bet cik nojaušu, meitenei vajag naudu, tāpēc piekrīt šādiem murgainiem rakstiem un kārtējo reizi izliek publiskai ķengāšanai savu privāto dzīvi...... ja ķivičs ir debīls, vismaz bērnu māte varētu parādīt sevi no prātīgās puse, bet nēēē...un šajā reizē ir tautas teiciens, divu zābaku pāris.....
Jukums
26. martā 07:54
Tādu madaru pilna pasaule. Pašas ielaižas ar tādiem kiviciem un tad sūdzas. Ko tad viņa citu gaidīja? Kivučš, protams, ir āzis, bet, pati Madara jau arī nekad nav bijusi tīra un balta. Un, kad viss nobrūk, tad tēlo makslīgu izbrīnu.
Generic
26. martā 07:54
Es nesaprotu, kā? KĀ tas devītais Kivičs varēja nomainīt skaistuli Madaru (piens un asinis) pret to nolietoto, blusaino kaķeni Lieni? Kivičs - stulbs, nožēlojams vīrieša surogāts.
Imis
26. martā 07:54
Es ar ta butu darijis-ibioo!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi