Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
58 komentāri
Sakārtot:
Hm
4. martā 07:14
Vai arī tik zemu krituši.
ha ha ha
4. martā 07:15
Zini Ēķi, krieviem ir teiciens, kurš precīzi attiecas uz tevi! Tas ir - Jesļi vokrug vas odņi duraki, značit vi centraļnij!
Kāpēc mums
4. martā 07:19
vajadzīgas tādas komēdijas, jo pašlaik dzīvē pietiekoši daudz traģikomēdijas , kas diemžēl pārsvarā beidzas bēdīgi
mjā
4. martā 07:20
Šos visus nesaprastos ģēnijus - Vēberes, Ēķus un taml. sabāzt vienā maisā un... Nu jau par traku.
Aizver muti
4. martā 07:20
nožēlojamais diletant!
Kailā patiesība
4. martā 07:28
Cik veca un nemoderna ir ēķa pročene un veste, tāds pats ir viņa kino. Laika un kvalitātes nobīde izveidojas kopetajiem kopējot kopētājus. Ēķis, kurš kopē Streiču, kurš kopēja Rjazanovu, kurš atkal kopēja... Un vispār pāķu ēķis atgādina Kombuļu Inesi, kura tikusi pie mikrofona (naudas) iedomājās, ka nu vajag tik bliezt un būsi Alla Pugačova 80tajos. Abu gadījumā rezultāts protams ir neadekvāts laikam un telpai un nevienam nevajadzīgs.
Kailā patiesība
4. martā 07:31
Vēbere arī ir tai pašā maisā. Tā arī kko kopē pakaļ Bjorkai un Verai Singajevskai, ar laika nobīdi 50 un 30 gadi. Domā, ka apkārt muļķi, kas neko nezin.
Vinnijs
4. martā 07:40
Āksts!
Natta
4. martā 07:40
Bet ir jau arī,ko kritizēt! Svingerus redzēju,biju diezgan vīlusies,jo nevienā vietā pat nepasmaidīju,bet gāju uz kino ar cerību izsmieties. Un uz Klases salidojumu pat neiešu,jo draudzene bija un teica,tik prasti, bezgaumīgi un lēti joki,tie plikie dibeni un hemoroīdi esot krituši uz nerviem,jo nekas vairāk tur arī nesot bijis
Kailā patiesība
4. martā 07:41
Tad vēl šis Ēķis, arī Kivičs, arī Ausma Kantāne pieder pie 90tos izlidušo paaudzes, kuriem liekas, ks, ja viņi ir kkur ka zvaigznes paspidejusi tad viņiem pienākas visi lauri un īpaša attieksme, ar krēsliem saeimā ieskaitot. Un ja tos nedod tad viņi ir izteikti neapmierināti. Tāda pati kā senāk šī tukšo slavenību paaudze ir gan mūsdienu ar uz visiem stūriem dabunamiem diplomiem apkarusies jaunā paaudze, kurai arī liekas, ka viņiem viss ir jādod tāpēc vien, ka viņiem ir papīrs par augstāko izglītību.
Kims
4. martā 07:47
Gvīdo venecuēlueši patrieca uz Ekvadoru,šito arī uz turieni,šitādiem abiem saskan,muldēt ....
Fakts
4. martā 07:51
Tās visas filmas viņam ir ļoti zema līmeņa - paredzētas arī attiecīga līmeņa publikai. Ja nemāk uzņemt filmas, lai labāk dara kaut ko citu. Lai pamācās uzņemt filmas, kaut vai no režisora, kas uzņēma filmu Sarkanais mežs.
to Kaila patiesībā
4. martā 07:51
Lasot tavus tekstus, izskatās, ka vienīgi tu esi pelnījis, vienīgi tev pienakas, vienīgi tavs diploms ir tas īstais, bet visi pārejie ir nulles! Izlasi ha ha ha komentāru, tas attiecas arī uz tevi!
to Fakts
4. martā 07:53
Piekrītu! Sarkanais mežs ir filma, kura jānoskatās visiem!
doma
4. martā 07:54
Tā kā biju dzirdējusi sliktas atsauksmes, gāju ar pārliecību - nekā jau tur nebūs. Tomēr filma bija smieklīga, ja netver un nesagaida baigo, smalko angļu humoru. Un es teiktu, bērniem šo filmu nevajag skatīties, bet jaunieši ap 40 - laipni aicināti! :)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi