Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
403 komentāri
Sakārtot:
Xray
1. martā 01:35
Šai sievietei ir 38 gadi, un droši pakāsta jebkāda tālāka dzīve un karjera Latvijā. Dzīvas šausmas, cik ļoti var zemu krist.
murgs
1. martā 01:39
dāma?????? sabiedrības????
lola
1. martā 01:39
vai to var saukt par sabiedribas damu ?,kauns .
lita
1. martā 01:43
Endzinam ari nav visa simta ,kur lien /
Maija
1. martā 01:52
Riktīgi satrakojušies.
sd
1. martā 01:52
man vienīgajam šķiet, ka tas viss ir inscinēts?
Maija
1. martā 01:52
Kivičs ir tik skaists.
Maija
1. martā 01:53
Skaistulis Kivičs.
Latvieši strauji izmirst!
1. martā 01:54
Saskaņā ar ANO datiem Latvija ir zaudējusi visvairāk iedzīvotāju, patreiz nepilni 1.9 milioni no tiem 63.7% latvieši tādad 1.2 milioni! Ja paliksim zem 1 miliona tad iestājas bojāeja. Cik apsurdi, kad izmirst dzīvnieku suga tiek tērēti miliardi lai tos saglabātu, šeit latvieši izmist strauji! un nevienu tas neuztrauc! Musulmāņi okupē Rietumeiropu bez kara bez kara jūs nesatrauc? Latviju pārņēmuši divi ļaunumi komjaunieši ( Reirs, Kalniete utt)un sorosieši ( Viņķele Rinkevičs Putnis, Ījabs, Rubesa utt)!? Nav brīnums ka cilvēki turpina aizbraukt trimdā!
Laima
1. martā 01:54
Tā sieviete jau satracina mūžīgi to KIVI, jo KIVI jau pats neko neuzsāk, bet Skulme izprovocē mūždien un tad KIVI sāk ārdīties.
Gatis
1. martā 01:57
Tā Skulme jau kā var redzēt izprovocē un tad KIVI dēļ savas lielās aizstāvības satrakojas. Tā sieviete speciāli viņu uzvelk. Sāku saprast ka problēma ir šī provocētāja, kura mūždien Kivi izprovocē, lai ārdītos.
Maija
1. martā 01:58
Es skatīšos to viņu šovu vēl ikvakaros.
Skaidra bilde
1. martā 01:58
Abiem tagad jūra līdz ceļiem, bet būs briesmīga depresija, kad šis farss beigsies un sāks kaut kāda bilde acu priekšā atkal iezīmēties. Liene savu dzīvi ir burtiski izpostījusi. Visādā ziņā. Gan sabiedrības acīs ar šo neadekvāto uzvedību un mazajām prāta spējām, gan meitas būs zaudējusi un ģimenes cieņu, gan arī kaut kad gala beigās gan jau sapratīs to, kas redzams no malas - ka šis attiecības ar Andri ir neveselīgas, nav līdzvērtīgas un ar laiku būs arī agresīvas un patoloģiskas kā jau diviem neirotiķiem. Un tad nu vairs nebūs nekā. Andris tikmēr atradīs nākamo upuri un turpinās kost un ģitāru skrāpēt.
Laima
1. martā 01:59
Izprovocēja Neids ar Skulmi un Kivičs tad tikai sāka bļaut.
Dunkana
1. martā 01:59
Es Lienes vietā tam šmurgulim arī mauktu cik vien varētu.Un man būtu vienalga kā mani sauktu pēc tam.Par to viltus ziņu par Alfu-man tur bērni blakus dzīvo!Kas tas bija par uztraukumu! Un Andrim novēlu to idiotu sasist zilu, lai nelēkā kā jauns gailēns! Zvaigzne atradies! No viņa mūļa vien jau vēmiens nāk!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi