Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
123 komentāri
Sakārtot:
vecis
22. februārī 11:05
Astoņkāja shodka.
kot
22. februārī 11:07
Ameriks tiešām nejūtas apzadzis Rīgu un rīdziniekus)
Interesanti
22. februārī 11:13
vai likumīgo zagļu kompaška operā sarunājas ar tiem pašiem trīsstāvīgajiem krievu lamuvārdiem kā oligarhu sarunās ? Laikam applaudējot nekliedz bis, bet zaje bis !
vecis
22. februārī 11:13
Virsrakstam jābūt Lielākie valsts laupītāji pucējas uz pirmizrādi.Kaut lielai daļai būtu jāpulcējas centrālcietuma kamerā.
senču ols
22. februārī 11:16
lembem izskatās ir cērmes vai lentenis iem';ajojis , dikti izkāmējis , bet bildē leikas ka ngatavs fotogr';afam iebraukt bietē
Stils
22. februārī 11:19
Priecee daamas kas naak uz operu kazhokaaa un kurpees vai meeteliii soliidi kaa pienaakas. Bet apbeedina tie kas naak uz operu sporta kurtkaas sporta jakaa pufaikaa un veel ar Sky maisinu rokaaas. Vareeja maxima maisu panemt.
Vai
22. februārī 11:21
Tad Lembergs vèl nesèž?
joke
22. februārī 11:23
Cilvēks pat operā nevar ienākt, ka jau ar kamerām bāžas virsū.
Ieteikums
22. februārī 11:27
Ja ejat uz operu daamas - luudzu velciet auduma kleitu vai kostiimu vai bluuzi ar svaarkiem, klaat kurpes vai augstpapeezhu zaabakus izejamos (nekaadi ugii vai kedas), un auduma meeteli vai kazhoku vai kaadu apmetni vai puskazhoku vai iiso meeteliiti -apmetni Bet ne duunu sporta jakas vai pufaikas ar kapuci . Rokaaas tikai somina. Nekaadi maisi ! Tikai viena somina. Visu paareejo atstaajat maajaas. Apbriinoju latvju sievietes kas uz operu iet ar maisiem rokaas, ugijos, sporta jakaaa ar kapuci uttt
Cērme
22. februārī 11:28
Tas jau tikai mazajā Latvijā viņi ir prominences, pasaules fonā tādas viduvējas cērmes vien ir. Lai jau tiek.
Ja
22. februārī 11:29
Jau Jurašs izpaudis to lielo valsts noslèpumu par to korupciju un viņš ir nodots kriminàlvajàšanai par šo lielo noziegumu, tad kàpèc nav kriminàlvajašana pret žurnàlu IR par oligarhu sarunu publicèšanu.Tas tak vèl lielàks valsts noslèpums, bet tika izpausts. Vai tad valstì ir dubultstandarti? Oligarhus tak Sudraba attaisnoja, tad jau vainìgs ir žurnàls IR.
Jānis
22. februārī 11:30
Lembergam vieta cietumā. To es kankretna saku
Aleksandrs
22. februārī 11:33
Prominences! Mēsli un komunistu pabiras!
Nu ko tu
22. februārī 11:37
11;21, Lembergs sèž operà,koncertzàlès, piektdienàs preses konforencès, bet darba laikà tiesas zàlè, bet saņem algu it kà par darbu Ventspils domè. Cepuri nost mùsu Saeimas un Temìdas priekšà par lielo humànismu pret cilvèku.
Tak
22. februārī 11:44
Skaidrs, kas pàrvalda Latviju. No oligarhu sarunàm.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi