Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Andrejs Sils
17. februārī 07:50
Smuks, bet cik metrus pa Rīgas ielām pabrauksi?
Egle Egle
17. februārī 07:54
Pēc manām domām, mentāla latviešu plikadīda, dabūjis naudu, nopircis grabažu, lai var izrādīties, Tas tāds plikadīdas sindroms, kad bija plikadīda un nauda nokrita.
Asais Pipars
17. februārī 08:29
Man neskauž, bet smīnu gan izraisa. Tās postpadomju traumas, tik drīz neatstās mūsu sabiedrības locekļus..... iedomāts statuss sabiedrībā, viegla nauda uz sportistu rēķina un bērnības slapjie sapņi, lūk patiesais iemesls panameras iegāde..... cerams, ka "slavenais" menedžeris nedzīvo kādā purčika vai pļavinieku daudzstāvenē un lepnais auto ir iegādāts pēc 100% norēķina, nevis līzingā.... bet auto foršiņš..... vienīgais, ne priekš #bezceRīgas vai brīnumzemes glaunajām ielām un ceļiem....
Jolanta Štrausa
17. februārī 13:04
Asais Pipars... 😆 vai visi, kas plašajā pasaulē brauc ar šādu auto, ir ar postpadomju traumām??? 😂 vai visiem ir iedomāts statuss??? Neiedomāts statuss var būt tikai aiz LV robežas? P.s. jebkuram psihologam jūsu komentārā būtu ko pateikt par jūsu skaudību, īpaši spēcīgs ir pirmais teikums 🤣
Jolanta Štrausa
17. februārī 13:08
Egle dobel..... palasi savus komentārus pie raksta par šī gada modi "vīriešiem" un tu sapratīsi kas ir mentāls plikadīda. Mentālie plikadīdas jūsmo par vīriešiem kleitās.....
Egle Egle
17. februārī 14:35
štrausene, tizelene :))) tev līdz vīriešiem kleitās mentālam stāvoklim kā mušai līdz einšteinam, sēdi savā norvēģu sādžā un muti neklabini :))) Ja es būtu norvēģis, man būtu kauns, ka tāda postpadomju švabra ir manā valstī, starp citu kā tajā norvēģijā ar izrādīšanos?
Jolanta Štrausa
17. februārī 15:05
egle.... veseļojies, einštein!!! 😁
Egle Egle
17. februārī 15:06
pati veseļojies, aprobežotais govsģīmi.
Sandris Ozols
17. februārī 18:18
Nu, vinsh ir sabiedriibaa diezgan zinaams cilveecins, vins var taadu atlauties!! Mazliet vairaak gan izbriina tie Rigas mazori, kas sagraabj liizingaa shada tipa luxus auto, riit nav ko, remontee, graabjot paterina krediitus, nu iisak sakot- tupi ziimulji...)) Es gan vina vietaa buutu panemis BMW e53 4,8 iS-ar shadu auto tomeer probleemu mazaak, un taa ir veertiiba, kam cena aug katru dienu!! Porsche nu noteikti nestaav blakus bavarietim!! Bet lai puisim veicas-malacis!!
Jānis Liepa
17. februārī 20:21
Un ka smagi strādājis un sapelnījis? Tas ko maina? NEKO. Burtiski nekas nemainās, jo dzīve tiek dzīvota visiem vienādi un domas galvā visiem vienādas ikdienā, tur statuss un bagātība īsti neko nemaina, rada tikai tādu ārējo bildīti, ka redz tiem vieksminiekiem ir KOSMIKSI un BRĪNUMAINI SAVĀDĀKAS DZĪVES. Jūs gribat teikt, ka Krievijas miljardieris Romāns Abramovičs dzīvo savādāk nekā mēs pārējie? Kādā veidā??? Ceļo pa kosmosa dzīlēm un komunicē ar augstākajiem spēkiem?????? Nesmīdiniet!!!!
Andris Celms
17. februārī 20:42
Malacis! Mums katram ir dotas 24 stundas. Kā katrs savu laiku izmanto ir atkarīgs no paša. Ja Edgars ir smagi strādājis, kāpēc lai sevi nepalutinātu?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi