Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Selekts
10. februārī 11:41
Katoļi no kreisās, tautas puses visu atdod kungiem, savukārt, to, kas palicis pāri "atliekas no kungu galda", no kungu puses katoļu vasaļi (vairak, kā 1000 gadus) atdod tautai. Labs piemērs ir arī Dobeles "Sarkanā Krusta" pāri palikušais "apģērbs".
Obet
10. februārī 11:44
Savukārt, kam lielāks falls, tas to tur ar trim, nevis diviem pirkstiem, ha,ha,ha!
hmmm
10. februārī 12:10
atraduši mācītāju!, viņam vajadzētu tēlot, kādas bagātas dāmas mīļāko, žigalo vai aferistu. Simpātisks vīrietis un ļoti līdzīgs vienam populāram krievu aktierim, kurš vienmērtēlo neliešus
Lingvists
10. februārī 12:31
Kāpēc krusta "mešana"? Nedomāju, ka to krustu met. Varbūt labāk lietot veco labo darbības vārdu "krustīties", "pārkrustīties" vai tml. Jā, katoļi krustās ne tikai uz otru pusi, bet arī vēl ar visu plaukst, nevis tikai ar trim pirkstiem kā pareizticīgie.
Juhans
10. februārī 13:18
Ortodoksālie pareizticīgie ar labās rokas trim kopā saņemtiem pirkstiem vipirms pieskaras pierei, tad krūtīm, pēc tam turpina kustību no labā pleca puses uz kreiso, bet katoļi un luterāņi krustās ar visu roku, sākumā tāpat – no pieres uz krūtīm, taču tad kustību turpina no kreisā pleca uz labo, savukārt polītiķi rāda čurikus, komūnisti met Lietuvēna krustu, bet fašisti lieto kāšukrustu, kas rotē pa labi.
meitene
10. februārī 13:21
Smukulītis :)
Esse
10. februārī 14:15
Nu moins...iistais tips katolu maaciitaaja lomai,seksiigaaku vairs atrast nevareeja,izskataas baudkaars tips:)))))))))
Noyb
10. februārī 15:01
Tiesam kautkads sviestmargarins..daziem skola lugu laikam nedeva paspelet..paradit meistaribu..bet kads sim ar personu sakars? Ieejiet youtube ierakstiet CarCarTV un bus video par novij autoritat Rossiji =D Persona pagaidam lidzvertiga pozicija - arpus likuma neko neizdaris..ko gaida no personas neiespejamo? Brivdienu infa tak pareiza neatkarigi no ta vai persona pats saprot kapec vai ne. Pasi (lamuvards).
Selekts
10. februārī 16:07
Sadaļa kancerogēni: Pēc balss varot noteikt, kas ir saslimis ar vēzi...Un, tagad savā meldiņā... Viss.
Obet
10. februārī 16:14
! Piepildās Nostradamusa pareģojumi...Katolicisma līderis, Pasaules banka aiziešot pa pipelēm.
Jeh
10. februārī 20:44
Nu, šo varētu nokristīt par skaistāko Latvijas aktieri. Glīts kā velns, meitieši droši vien ğībst..beidzot mums arī būs savs Alens Delons. Lai piedod pārējie mūsu vīr.dzimuma aktieri, bet šamējam neviens līdzās nestāv...harizma nepārspējama un šķiet, ka piemīt iedzimta inteliğence. Prieks par viņu. Lai veicas ar labām lomām, tagad tikai atrast tikpat šarmantu aktrisi...pagaidām nekas prātīgs prātā nenāk.
Hihi Essei
10. februārī 20:46
Mācītājus tieši tādus arī meklē, lai grēcinieces kaitinātu, tā teikt - lai pamokās, hihi...
Līga D
10. februārī 23:46
Es tā paskatījos uz viņu un sapratu, ka aktiera loma viņam ir ļoti piemērota. Savulaik tādi stalti džeki vienmēr aktieros mācījās. Seja+stāja+ balss. Ļoti padevies tēls. Un latviešu valodu brīvi pārzina, kas ir ļoti liels pluss dzīvojot Daugavpilī...
.
27. martā 22:08
To hmmm 10. februārī 12:10 Un kas tiesi vainas smukam jaunam macitajam???? Doma tikai veci gada gajuma onkuli var but macitaji???
Viedoklis
2. aprīlī 15:20
Skaistākais aktieris Latvijā

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi