Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
19. janvārī 19:56
Filma ir kaka.
ilusion
19. janvārī 20:17
ptezervatiivs nav peredzeets praatam uz uzaciim!?:)cik var sjkieist laiku-zagt vinju sev un citiem..Gaagaam-saagaam..kinoshnjiki made in lv.-saakiet taksh savu karmu uzlabot-nu pietiek pist praatu.com
Pastalkvekšķis
19. janvārī 22:36
Cik liels bija filmas budžets,varat nosaukt krievu rubļos,lai lielāks cipars....
Noyb
19. janvārī 23:04
Persona pats megina noskaidrot dazas lietas par savu dzivi. Ko tas dos ja persona taisis viltus(!) atzisanos vai pateiks viltus(!) teikumus vai citas viltus(!) lietas? Tas nebus pa istam(!), tapat ka tiem mentiem vai tml., jo nipricom. Tas nemaina to ka patiesiba neko nezin un nesaprot kamer neinformes un neiemacisies. Daziem izdevigi ka persona uznemas to ko citi darija vai nedarija..viss sitas cirks..un nevar uzvaret tos kas pasi sevi uzvareja un nevar spelet spelites kam nav gatavi lidz ar to zaudejot. Persona vienkarsi iekseji grib nirgt par neticigajiem brivdienu infai..kamielus var pievest pie udens bet nevar piespiest dzert..psc -_- Ir lietas ko nevar noviltot..tie pasi ekstrasensi sava zina pa TV itka lieto PSY faktoru u.tml. lai pieklutu neviltojamam lietam tqcu ar personas kermeni gan var manipulet no malas lai saskan ar specifisku reakciju neskatoties uz sajutam kuras nav viltojamas.
...
19. janvārī 23:10
Neko nezinu par filmu, bet vecāki ar visiem bērniem vismaz varēja neaizšķērsot gaiteni. Man vajadzēja tikt no punkta A uz punktu B. Bet sanākušie cilvēki pat nekustējās no vietām, ja kāds gribēja tikt garām, izlikās neko neredzam. Necieņa pret citiem.
Noyb
19. janvārī 23:11
Citadak nebutu no dzimsanas cilveciskie ierobezojumi neatkarigi no ta cik % tie aiznem un neatkarigi no ta vai ar tiem piedzima vai tos uzlika un nenonema..tas nemaina to ka persona teica ka ir pat ja neizprot lidz galam ka un kapec.
Noyb
19. janvārī 23:38
Domat un ticet var daudzkam teoretiski bet bez 💯% tas viss ir un paliek tikai idejas limeni. Tacu tas kas nav idejas limeni ir tas ka persona ir normals cilvecisks ar ierobezojumiem no bernibas(vismaz pagaidam). Persona galigi neko neiegust telojot(tiesi otradak - vieglak butu kompromiset) un neprot melot jo nav iemacits un bezjedzigi un pasi vainigi ka berniba skaloja smadzeni ka nekas vairak par ikdienisko(magija piem) nav(ta jau ari bija kad gaja skola un auga - teica ka tikai pa TV ir kas vairak). Persona noticeja ari un nekas neliecinaja ka ari citi nebutu ierobezoti cilveciski. A tas ka aizdomigas reakcijas nak no arpuses nevis iekspuses un organisma. Tacu nav jau ari slikti. Ja bus kautkada misija vai tml. kur tiesi tadu ierobezotu vajag(balanss jau tapec ari eksiste) tad bus pieejamiba. Ka ari personai teikts "palikt dzivam" - tatad nav jegas mainities - drizak vajag iet ikdienas rutina un turpinat kartot lietas fona. Tacu visadi var but un skolas laika tiesam bija sajuta ka kads(i) iespaido tikai tad nezinaja par empatismu..tas ari so-to izskaidro..
pie iepriekšējā raksta
20. janvārī 00:57
Tas ir labi ka krievi nebrauc uz Rīgas bezmuitas veikaliem. Jo mazāk krievvalodīgo, jo labāk.
?
20. janvārī 02:05
atkal kartejais sorositu filmu studijas meistardarbs cilveku demoralizesanai ?
gaidu ar nepacietību
20. janvārī 02:50
kad beidzot būs detalizēta filma, kur Karlīna kļūst par Kārli?? Cik var fanot par Sorosu, ja nekā tāda vēl nav?!?
ieteikums >> Noyb
20. janvārī 02:52
Aizej un nošaujies! Sabiedrība liek uz tevi lielas cerības!
labi
20. janvārī 07:42
kulturali cilveki telpas cepures nonem.ari beisbolenes ar nagu un seviski aditas.
>? Šodien 02:05
20. janvārī 08:31
Kātad, atkal sliktie Sorosīti. Dodiet Kaimiņšam kameru, lai filmē bērnu filmas un visi būs priecīgi.
to 08:31
20. janvārī 08:39
skaidrs ,ka degradacija,ja jau savakti berni ar popkorna pakam un coca-cola strebekliem.tas klauns ar to adito cepuri ir kas,ieintereseta persona ?
Cssssss
20. janvārī 08:50
Booooooooooooooooorings kartejais. Sikalam gan jau patika jo bija popkorns &cola :D

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi