Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Kurš tad
8. janvārī 10:52
to nezina -- Čeinijs = Sātans ! Tur maliņā vēl nervozi Soross klepo .....
Juhans
8. janvārī 11:11
Sātans ir jāpiesauc ar sātu.
:-)
8. janvārī 12:07
Man ar Lucifers labākais draugs. Bez viņa nekur.
SM
8. janvārī 13:58
Visi šie Globusi, Oskari, Eirovīzijas sen jau degradēti, līdz nelabumam liberalizēti. Dzīve un pasaule daudz jēdzīgāka tos ignorējot.
Beils
8. janvārī 15:23
Atceros viņu galvenajā lomā, filmā-Amerikāņu psihopāts- ar kādu baudu Beils cirta gabalos savus draugus, uzbruka ar motorzāģi sievietēm, brr, šausmīgi palika skatīties. Izcils tēlojums. Bet, radās sajūta, ka Beils dzīvē arī tāds ir. Tāds ļauns, atriebīgs maniaks.
nekas jauns
8. janvārī 16:11
Visa Holivuda saatanam kalpo.
bz
8. janvārī 17:28
Pie kājas ko viņš saka ,jo aktieris izcils visu laiku labākais Betmens.
I
9. janvārī 09:38
"Jo, ko tas līdz, ja cilvēks iemanto visu pasauli, bet savu dvēseli pazaudē?"
reno
9. janvārī 20:22
Pozitivs aktieris
:/
10. janvārī 13:32
Nu bet ko tad var sagaidīt no jau kopš bērnības pakaļā rauta aktierīša? Pēc kaut kādiem gadiem izrādīsies ka ir tāds pats "tukšā čaula" kā Speisijs un kaudzēm pārējo, par kuru veikumu, jūs pirms tam jūsmojāt un tagad sašūtat.. Tagad jūs par viņu jūsmojat.. O! Kāds aktieris, kādas lomas, sātans, lūūūcifers, kāda uzdrošināšanās, kāda šokēēēšana.. un pēc tam būs - kūūūr viņam kāāās bāza, kūūūr viņš kāāām bāza, ak šausmas, fui kāds viņš izrādās, ai kāds, #metoo vai nu ko nu tur tai reizē izdomās pēc tiem gadiem par akciju.. Reālie pie vienas vietas.. Nav jau pirmā reize, nav pēdējā.. Cehs turpina strādāt, konveijeris griežas.. Publika turpina jūsmot.. Par vienu un to pašu lejekrastes meldiņu. Mainās tikai sejas...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi