Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
cipiņš
2018. gada 26. novembrī 06:41
Redzēju tik vienu sēriju, kā baisi resnas , rupjas, nodzērušās , nonarkojušās bābas gaudo, cik visi veči ir briesmīgi, ka nekādiem tēvaiņiem nav vajadzīgas !!! Ha , ha... pat Stacijas bomži uz tādām netīrām mauzēm neskatītos !!!
Marika
2018. gada 26. novembrī 06:44
Ja tām dalībniecēm būtu kāds pozitīvs rezultāts dzīvē, tad tāds šovs sociāli būtu attaisnojams. Bet pagaidām izskatās, ka tas ir veidots, lai cilvēks parastais aptveru cik dziļi tam vēl ir IESPĒJAMS krist. Tām nabaga sievietēm dzīvē neizmainīsies nekas, jo visos gadījumos problēma ir galvā, un pirmām kārtām, visām ir vajadzīgs uztveres "restarts"..... PS raidījumus manā mītnes zemē nav iespējams noskatīties, bet ja arī būtu, es nedomāju, ka izmestu savu laiku šādam pilnīgi nebaudāmam saturam.
Cirkulis
2018. gada 26. novembrī 06:49
Definitīvi, tas projekts ir tukšs numurs. Saujiņa iedomīgu cilvēku, salasa pa ielām deklasētus elementus, visām samaksā piķi, nopērk paiku un cīgas, sadala lomas un dragā, pēc stulbu cilvēku izdomāta scenārija... vissmieklīgākais tur nav skrastiņa aizkadra murgi, bet gan roka leģenda bukums un vingrā Lienīte, tās publiskās terapijas, narkologi, ajurvēdi, psihoterapeiti un zālēdāja šeila. Rakstot scenāriju, kāds ir izdomājis, ka TĀ DZĪVOT ir pareizi un aktrises tikai visu izpilda..... vienīgais, kas tur ir dabīgi, ir nenormatīvā leksika un to autori pasniedz, kā šova neatņemamu sastāvdaļu, kā arī, protams, ir neaizmirst pieminēt minoritātes...
Hanna
2018. gada 26. novembrī 08:06
Es gan nepiekrītu raksta autorei. Dzīve ir dažāda, un šāda augstprātīga teksta autore nezin, kur viņas aizvedīs pēc dažiem mēnešiem vai gadiem. Sievietes, kuras ir šovā ir galēji nemīlētas. Un, ja raksta autore nolaistos no saviem augstumiem, tad ieraudzītu, ka tādu sieviešu ir ārprātīgi daudz, labi, varbūt, ne visas lieto narkotikas, bet alkaholu gan. Un viņām aug tikpat nemīlēti bērni... Es zinu un ticu, ka dažkārt pietiek ar mazu grūdienu un uzmundrinājumu, lai dzīve iegrozītos pavisam citādāk. Un ja kaut viena nolems tālāk dzīvot citādāk tā jau būs uzvara. Bet ne jau tādām Astrīdām, viņām ir izdevīgi, ka tādas sievietes eksistē, lai varētu pašausmināties un nolemt, ka mana dzīve gan ir veiksmīga...
B
2018. gada 26. novembrī 08:20
Pareizajam latvietim jau jaielur pa to atslegas caurumu nepareizo dzives veida. Ta ker sava veida adrenalinu. Tapec jau seksa un citu tabu raidijumi, filmas topa ir.
fhfh
2018. gada 26. novembrī 08:22
Stulbs šovs priekš lumpeņiem ,prastajiem idiotiem un citām plukatām. Neesmu redzējis un nemaz nezinu kurā kanālā rāda.
anna
2018. gada 26. novembrī 08:50
es arī skatos tieši precīzi tāpēc, kā te rakstits - tik trakas šausmas, ka grūti neskatīties
diemzheel > fhfh
2018. gada 26. novembrī 08:53
taada ir medaljas otra puse atjaunotajaa briivvalstii un tu esi moraals kroplis, gan dziive tevi vel lauziis.
nu nu
2018. gada 26. novembrī 09:14
Kādi skatītāji (ieskaitot raksta autori ar viņas skarbo viedokli), tādi šovi. Es neesmu skatījusies ne fabrikas, ne citus šovus, jo mani tie reāli neinteresē. Pateicoties interneta iespējām un noplīsušajam televizoram, es tv vispār neskatos jau 3 gadu. Tās retās reizes, kad man patiesi vajag tiešraides (un tie raidījumi ir tikai sporta), es paskatos internetā. Dumus seriālus skatīties, filmas, kas tiek krutjītas uz riņķi gadu gadiem? Paldies internetam, jo ja tā nebūtu, tad reāli pārvērstos par grāmatu tārpu, jo skatīties tv nav ko. Tā kā var sašust par šoviem, bet to organizētāji zin sabiedrības vēlmes. Un ko raksta autore tur saka vispār par bērniem, kuri skatās šo šovu? Bērniem vispār ir jāskatās bērnu raidījumi un bērnu filmas nevis jāsēž blakus dīvānā un jālūr fabrikas, ērkšķi vai citi murgi. Tieši tādi skatītāji kā raksta autore arī rada to pieprasījumu, jo skaidri ir pateikusi, ka tik šausmīgi, ka nav iespējams NEskatīties. Ir iespēja - es neskatos. To, kas notiek mūsu tv es uzzinu pateicoties šādiem rakstiem. :)))
līna
2018. gada 26. novembrī 09:21
Lai kā kādam nepatīk šovs ar tā dalībniecēm, bet tā ir dzīve, kuru diemžēl negrib redzēt tādas kā Astrīda. Tāpat jau reti kuram gribas redzēt nabagus, slimus un citādi savādākus cilvēkus. Nevajag visu kritizēt, bet uzmanīgāk ieskatīties un ieklausīties sievietēs, kā pārtop domāšana un dzīves uztvere. Un piekrītu arī teiktajam, ja kaut vienai sievietei mainīsies dzīve pēc šova, tas būs liels sasniegums. "Iemestā sēkliņa labā augsnē" dos tālāko izaugsmi un līdz ar to vairosies tie cilvēki, kuri vēlās kaut mazumiņu mainīt savā dzīves ceļā. Bet tiem, kuri šausminās, neskatieties un dzīvojiet ilūzijā, ka viss ir kārtībā.
>>līna
2018. gada 26. novembrī 09:29
Tikai beidzas šovi, paiet laiks un nevienu neinteresē vai patiesi tas cilvēks ir noturējies uzsākot to jauno dzīvi vai nav noturējies. Visi tiek aizmirsti, ko nāk nākamais šovs ko ļautiņi skatās mutes paplētuši. Un nav jāskatās raidījumi, lai saprastu, ka ir tādi cilvēki, pietiek paieties pa Rīgas centrāltirgu un ik pēc 20 soļiem satiksi dzīves sagrautu, nomīzušos bomzi, kas vasaras laikā laiski guļ uz soliņa un dzer krutku.
una
2018. gada 26. novembrī 09:42
Piekrītu Līnai. Mums apkārt ir visdažādākie cilvēki un šīs dāmas nepavisam nav sliktas. Viena augusi bērnu namā, vairākas bijušas spiestas pusaudžu gados sākt dzīvi uz ielas. Bet viņas ir izdzīvojušas. Neapmeklējot nekādus salonus, nelietojot nekādus sejas krēmus, diemžēl arī nelabojot zobus, Bet viņās ir dzīves spars- strīdēties, arī priecāties. Un kāpēc gan viņām neparādīties ekrānos- ne tikai tām , kuru grīdas uzkopj robotiņi.
to fhfh
2018. gada 26. novembrī 09:51
Uzraksti lūdzu savu vārdu , uzvārdu un pilnu adresi , lai mēs zinātu kas tu esi un kur dzīvo , citādi kāda jēga te visus apsaukāt par lumpeņiem un izstāstīt cik tu morāli nedegradēts (a) . Tikai interesanti ko tu te lien ar savām gudrībām stāstot par sevi . Arī trūkst uzmanības ? Skaties simfoniskos koncertus , adi , tamborē un nelien te , pie lumpeņiem ar savām gudrībām .
Skrastiņš
2018. gada 26. novembrī 10:07
Piebilidīšu gan, ka Skrastiņš tur neko "personīgi" neglābj, viņš nolasa producentu sagatvotus tekstus, bieži nemaz neredzot, ko šova sērijās rāda. Pēc tam darbs ir montāžistam, kurš piebildes ieliek pareizajās vietās. Tas tā - ja jums gadījumā interesē šo "komentēto" šovu tapšana.
bet
2018. gada 26. novembrī 10:22
vai tās saucamās sievietes nav mēģinājušas meklēt darbu,vai tad nevar lietot prezervatīvus lai pēc katra džeka nebūtu tie nelaimīgie bērni.Viņas pašas jau neko nedara lai viņu dzīve mainītos.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi