Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
J
2018. gada 20. oktobrī 09:36
Tik visur liist pa priekshu un visiem teikt kaazu dienaa... nu tas ir stils
ap-17
2018. gada 20. oktobrī 10:19
Eltons Dzons-...milie beru viesi,karaliene ludz jus parak neskumt saja diena.Vina teica,ka vinai viss apriebies,ganvalsts pilna ar melnajiem,gan pasas gimenite.Izpildisu vinas milako dziesmu Good save queen\\-Es Elizabee Vindzore dzivojosa Londona Bekingemas pili ar oficialu testamentu novelu-mazdelam Viljamam pili kroni un valsti.Delam Carlzam noguldijumu banka,drebes un nelietotas segas.Kamilai novelu verpjamo ratinu.\\-Bet masinu,masinu kam?\-Man piederoso RR marjas masinu arnumuru HM-1 novelu Rovanam Atkinsonam.\-Aksts tepat sez,visu muzu parodejis cilvekus.\\-e atslegas.kap masina un brauc\\-Kam man atslegas,kam man Rollsroiss,ja man pasam ir savs Mini.Ak Elizabete.Elizabete...
starp citu
2018. gada 20. oktobrī 11:01
Jā mūsu komentētāji tiešām ir kretīni, kāda kuram daļa ,kāds būs bērns, paskatieties kādi maugļi dzimst mūsu palaistuvēm kuras jājušās ar papuasiem
Bla, bla, bla
2018. gada 20. oktobrī 11:41
Lūk, Kasjauns, nošiem komentiem veiciet secinājumus, kas ir jūsu lasītāji un kam jūs to visu darāt ...
tfu
2018. gada 20. oktobrī 11:42
Tikai absolūti zemisks radījums var svešās kāzās plātīties ar savu grūtniecību. Katram normālam cilvēkam ir skaidrs: kāzas ir jaunā pāra diena; visa uzmanība pienākas jaunlaulātajiem - un tieši tas ir forši, ka ar prieku tiek svinēta divi cilvēku mīlestība. Bet šādi... mazvērtības sindroma nomākta radījuma zemiska izdarība.
Koknese
2018. gada 20. oktobrī 13:40
slimi.....
Hu
2018. gada 20. oktobrī 15:37
Jā, latvieši ir kārtīgi rasisti. Nories katru, kas izskatās savādāks, nekā pašu latviešu vīri - čibriki un meitas - kuvaldas. Paši gan dejo pēc krievu stabules un latviski vairs nemāk runāt, bet karaļnamu noriet, - to gan. Jo pašiem tik zilas asinis, ka vemt gribas no šādas mentalitātes.
вы
2018. gada 20. oktobrī 16:24
kam tas interesē
Eh
2018. gada 20. oktobrī 20:30
Hmm. Kā latvietis paziņoju, ka man pretīgi iepriekšējie komentāri par bērnu, un pretīga arī kāda atļaušanās ar šiem ķēmiem asociēt visus latviešus.
We
2018. gada 20. oktobrī 20:47
Vai tad vecene vispār uz kaut ko reaģē vairs???
Natta
2018. gada 20. oktobrī 22:17
Pārāk daudz ziņu pēdējā laikā par britu karaļnamu,pilnīgi neinteresē, kurš ar kuru precas un ko katrs ēd.Labāk būtu publicējuši kko no Science,kas ir patiešām noderīga info
Decoy
2018. gada 20. oktobrī 22:23
Matrix filmas teorija ari nav pretruna ar SergejApin youtube kanala ideju. Cilveki ir nevis 💯% perfekti bet 💯% pilnvertigi dzivosanai raditi un tapec ir nesagraujami. Tacu cilvekgala gan ar laiku nolietojas un vajag jaunu kermeni..bet bezgalibas formulas norades uz kermena tad darbojas bezgaligi! Tatad matematika ari ir dala no perfekti stabilas sistemas. A kas to sistemu radija jeb ieviesa ir cits jautajums..mes to tikai lietojam.
Latvieši
2018. gada 20. oktobrī 23:04
Mums pie kājas tumsonīgu arhaisku aiztrejdeviņjūru valstu karaļi. Par biežu raksta par ko tik nesvarīgu.
Mja
2018. gada 21. oktobrī 09:01
Tas, ka viņa to izvēlējās darīt visiem zināmu citu cilvēku kāzās, tikai ir kārtējais pierādījums tam, ko visi jau tāpat zināja - sievišķi var nosaukt par kaut kā hercogieni, bet sievišķis tāpat paliek tāds, kā bija pirms tam - ne audzināšanas, ne takta, ne klases. Starp citu, šajā sakarā vienmēr gluži pretēji ir rīkojusies Keita, cenšoties darīt visu, lai kāzās, kurās uzaicināta, neaizēnotu līgavu. Pat apģērba izvēles ziņā, nemaz nerunājot par tādu rīcību, ar kuru visu klātošo uzmanība tiktu pievērsta tikai viņai. Tā bija gan viņas māsas Pipas kāzās, gan arī pašas Meganas kāzās. Bet, ko padarīsi, tās jau ir tās klases atšķirības. Par Megu ir vietā teiciens, ka meiteni vari izvest no laukiem, bet laukus no meitenes nē. P.S. Bērnelim, protams, vēlu piedzimt veselam un laimīgam. Tiem, kas te satraucās par karaļnama norietu, domāju, ka vēl nē. Jo karaļnama mantinieks ir Viljams ar saviem 3 bērniem. Tam, ar ko precas Harijs un kādi un vai vispār viņam ir bērni, ir praktiski bez nozīmes. Nozīme tam ir tikai tādā tabloīdu un dzeltenās preses līmenī. Tā ka varbūt vēl ne šajā paaudzē karaļnams iznīks, bet vispār, ja Harija rīcību sāks atkārtot nākamie prinči, kuriem daudz lielākas priekšrocības uz troni, kas turklāt jau būs pēc tautā mīlētās karalienes (kurai laikam te pēdējai ir īsteni karaliskas asinis, lai arī no vācu sīkfirstu ģimenes mantotas) aiziešanas, tad gan karaļnamam var pienākt gals. Bet, ko nu bēdāties. Agrāk visā Eiropā bija monarhijas, bet tagad tīri labi iztiek. Tajā pašā Francijā. Tā ka nekāds pasaules gals nepienāks.
to Aisa
2018. gada 21. oktobrī 10:21
Tu tiešām nesaproti. Protams, ka piederība pašai rasei nav ne laba, ne slikta. Un visi ir tādi paši cilvēki. Bet tajā brīdī, kad ir runa par karaļiem, tad der atcerēties, ka pati monarhijas institūcija ir balstīta uz to, ka VISI NAV VIENĀDI. Karalis vai karaliene monarhija pēc definīcijas IR PĀRĀKI PAR CITIEM. Tas ir šīs idejas pamatu pamats - hierarhija. Un šī hierarhija ir tikusi izstrādāta un kopta gadsimtiem. Tāpēc nevienam nav nekāds noslēpums, ka šāda savienība, ar kādu Harijs ir aplaimojis Vindzorus, gadu simteņos tiktu uzskatīta par apkaunojumu visai dzimtai. Megai nav nekādas vainas pašai par sevi (lai gan man personīgi ir iebildumi pret to, ka viņa pati izliekas par balto - taisno matus, balina ādu, tātad laikam tomēr pati visvairāk par visiem nicina savu īsto rasi). Bet Mega karaļnamā ir absurds un vardarbība pret pašu monarhijas ideju. Starp citu, saskaņā ar monarhijas principiem būtu pat pieņemamāk, ja Harijs būtu apprecējis kaut vai pavisam melnu, nevis jaukteni, bet īstu princesi. Jo Āfrikā arī ar karalistes ar senām dzimtām un īstām pincesēm. Tas pat būtu bijis interesants solis, kas liecinātu par to, ka laiki mainījušies rasu vienlīdzības ziņā, bet monarhija tomēr prasa radniecību tikai ar dižciltīgajiem. Bet viņš ir apprecējis sazin ko bez radurakstiem, bez audzināšanas, toties ar milzīgu putru galvā - it kā feministi, it kā cīnītāju par cilvēktiesībām, kura tik labprāt nēsā hercogienes titulu, kurš viņai vispār nepienācās - tātad pati izceļ to, ka ir vai vismaz vēlas būt pārāka par tiem, par kuru vienlīdzīgajām tiesībām it kā cīnās. Es nemaz nerunāju par to, ar kādu baudu viņa sev karina virsū karaļnama dārglietas, kuras visas taču pa lielākai daļai iegūtas Anglijas koloniālās ekspansijas rezultātā. Tā varētu turpināt ilgi. Liekule, divkose, mele, avantūriste, kura visai nemākulīgi cenšas izlikties par to, kas nav.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi