Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
42 komentāri
Sakārtot:
vai ne
12. oktobrī 06:34
Skumji...
lapa
12. oktobrī 08:32
Simpātiska
Raitis Pāvuls
12. oktobrī 08:57
Un te klusē gan martistes, gan policisti, gan prokuratūra un tiesa - visi klusē un visiem viss po x,y un vēl vienu burtu. Klusē tāpēc, ka nav dota komanda arestēt suteneri, klusē tāpēc, ka nav samaksāts kukulis ,,tiesībsargājošajām" organizācijām. Rodas iespaids, ka Iluta Lāce ar savām martistēm vada suteneru komandu un konkrēti šis suteners ir viņu darbinieks. Kā gan citādi Zeili apmeloja un ietupināja, bet te, kur cietušā visas Latvijas priekšā apsūdzēja vīrieti vardarbībā, martistes klusē kā padomju partizāni vācu gūstā?
agro
12. oktobrī 08:58
kurš tas bija policijas kantoris.?!Cilvēkiem jāzina ,kurā vietā tāds kantoris.?!pa lielam jau ir tā ka ,kad musari bordeļus piesedz+pahazukas pēc apkaro tos ,kas nemaksā mentiem par jumtu..daiļd..bez tabu varētu uzfilmēt,bet laikam jau ķiska tonkaja,var tik filmēt visādas figņas un taisīt sensācijas..
Nu,nu
12. oktobrī 09:45
meksikāņu seriāls,ko var tirst
Dnk
12. oktobrī 09:48
patreiz norit tieši tāds pats seriāls par Derīgu ,kuru viena šļuška apvaino izvarošanā ,nolaupīšanā un citos grēkos.Arī meksikāņu nerealitātes šovs,cerībā izspiest naudu jebkuriem līdzekļiem. Šitā dāmīte tieši tāda pati.
ha
12. oktobrī 09:52
daudz sliktāk būtu, ja draugs piespiestu strādāt par maximas kasieri.
eldars
12. oktobrī 09:56
Par Latvijas tiesu varu - komentāri lieki - piesmēja - tas maigi teikts. Ja meitenei nebija ar ko samaksāt, lai necer uz pozitīvu iznākumu. Interesanti kurš bija tas tiesnesis, kurš pieņēma lēmumu? Kāpēc to neatklāj - tas pat muļķim skaidrs - mūsu korumpētā, izkurtējusī tiesu sistēma būs tāda vēl ilgi, jo cits citu aizstāv. Brr....kur mēs ejam?
Ogres bebrs
12. oktobrī 09:59
Pie kājas, padauzas gaudas.
?
12. oktobrī 10:23
"Un negaidīti paliku stāvoklī." Tas ir kā? Kā jaunava Marija?
Sandra
12. oktobrī 10:31
Neticu šim dalībniecēm.Likteni katrs veido pats.Vinas visas meklē attaisnojumu savai ricibai,līdzšinējai izlaidigajai dzivei.
skumji
12. oktobrī 10:32
Mani visvairāk šausmina tas, ka visām tām personām, kuras tajā šovā piedalās, ir bērni. Kāds dzīves ceļš sagaida šos bērnus?
latviete
12. oktobrī 11:15
pretigi lasit 24 gados,pati berns.Ko vel neizgudros.Palaistuve,nav audzinata nemaz.Grib valigu,izlaidigu dzivi.Par tadam jaraksta,kauns.Pretigi.
nepielūdzamā realitāte
12. oktobrī 11:24
Nav tādu bijušo prostitūtu-tas ir uz mūžu...
Laura to latvietei
12. oktobrī 11:29
Pretīga esi tu!!! Neaudzināta?!! Parasti šie gudrie spriedelētāji paši nāk no mīlošas mammas rokām, tēvu aprūpēti!!! Paedušais needušo nesaprot!! Tikai riebjas, ka te tādas gudreles kā tu spriedelē!!!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi