Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
57 komentāri
Sakārtot:
vafele
2018. gada 17. maijā 14:32
Ārprāc, man no sajūsmas pat nogāja !!!!
viedoklis
2018. gada 17. maijā 14:34
Šausmas.
Terminoloģijas precizējums
2018. gada 17. maijā 14:35
Nevis "karaliskās kāzas" tās ir, bet gan "karaliskais cirks". Bet tā, ja tas viņus dara laimīgus, es viņiem no sirds novēlu ālēties, māžoties, izklaidēt citus un sevi un būt laimīgiem.
Polikorektuma mācībstunda
2018. gada 17. maijā 14:39
Luk, britu karaļnamam pat nebija žēl norakstīt zaudējumos jaunāko dēlu, kuram ne pašam, ne vēl jo varaik kura eventuālajiem pēcnācējiem nekad nebūs nekādu reālu izredžu uz troni, tam, lai padarītu laimīgus visus daudzos agrāko britu koloniju izcelsmes sitizenus, celtu viņu pašapziņu, liktu justies līdzvērtīgiem un uzburtu perfektu visu ļaužu vienlīdzības ilūziju... Gandrīz aiz laimes apraudājos. Tomēr... vismaz vēl vienai paaudzei būs jāpaiet, lai šādus indivīdu laistu kaut lielgabala šāviena attālumā reālajam tronim un karaļa titulam. Pagaidām viņi tiek baroti tikai ar saldi salkanām ilūzijām.
Ui
2018. gada 17. maijā 14:48
Latviešu dīvānpirdēji ieradušies komentēt . Tie, kam dzīslās rit karaliskās asinis, un, kas visu jēdz, tik ne savu dzīvi sakārtot.
uj
2018. gada 17. maijā 14:55
bet kā tad paspēs manieres apgūt? uzvesties iemācīties? nu karaliskajā etiķetē
Humanoidu ferma
2018. gada 17. maijā 14:57
Scenarijis uzrauj veemienu
Fane un Fans
2018. gada 17. maijā 15:04
Cik saprotam, tad no kāzu galda taisītiām fekālijam būs iespēja greznot mūsu galdus !!! Mēs piesakāmies uz lielo fekāliju torti - tieši no jaunā karaļpāra. !!!
uj fui
2018. gada 17. maijā 15:05
Tur jau tas joks, ka šajā saucamajā karaļnamā arī neviena dzīslās nerit karaliskas asinis. Kurā gadsimtā kāds pirmo reizi uzzināja par tādiem Vindzoriem? Pareizi, 20. gs. Īstām dinastijām, kuras var saukt par patiešām karaliskām, vēsture aizsniedzas vismaz līdz 8.-9. gs. Kamēr tie spoki, kas mūsdienās sēd Anglijas tronī, savu "karaliskumu" pamato vienīgi ar to, ka viņiem tur pirms kādām paaudzēm bija kaut kāds radagabals viens no daudzajiem feodālās sadrumstalotības laikā radušos vācu sīkvalstiņu firstiem. Karaliene Elizabete I pagaidām viņiem vēl vistuvākā, bet ar katru nākamo paaudzi tā dižciltība (pat no vācu sīkfirsta mantotā) izplēn kā migla rīta saulē. Un tar arī viss. Atliks vēl kādā paaudzē saradoties ar tik "dižciltīgām" personām kā šī "jaunā līgava", un patiešām asiņu ziluma šajos "karaliskās" ģimenes pārstāvjos nebūs vairāk kā austrumeiropiešu viesstrādniekos. Jo ne jau tajā ietvarā ir būtība - kādas pilis viņi apdzīvo un cik naudas viņiem pieder, bet gan pēctecībā. Un šiem te nav nekādas dižās, tālās saknes Anglijas vēsturē.
Tomeer traki
2018. gada 17. maijā 15:11
Gruuti iedomaaties, cik sarezhgjiitaa situaacijaa ir shii vienkaarshaa tmshaadainaa sieviete! Visa pasaule vinju veeros un veertees.. varbuut vinju tas neuztrauc. Redzeeju dok filmu, kaa Bekhemi bija satraukushies, Kad pie karalienes viziitee bij ieluugti....... tomeer neikdienishkji tikties ar karaliskaam personaam un veel piedevaam principaa atvadiities no savas meitas.
uvī
2018. gada 17. maijā 15:16
lielāka interese par to kā vietējie jaunieši svinēs tai dienā.
Nu nu
2018. gada 17. maijā 15:17
Kāpēc atvadīties no savas meitas? Megai jau kā tikai sestās šķiras troņmantinieka sievai nekādu tādu pārāko pienākumu nebūs, kuru dēļ viņa vairs galīgi nevarēs tikties ar māti. Nebūt drusku absurdi, ja viņa tikai, uzcirtusies dārgu zīmolu šmotkās, smaidīs un mās ar roķeli fanu pūļiem kaut kādās labdarības misijās, glābjot Austrijas ķengurus un Antarktīdas pingvīnus, bet vecākiem laika viņai nebūs. Vēl jo vairāk tāpēc, ka atšķirībā no Keitas, kuras vecāki ir miljonāri un, lai kā tur kāds necenstos izplatīt pasaciņas, ka vienkārši ļaudis, viņi tādi pavsiam noteikti nav, kamēr par Megas vecāku piederību visvienkāršākajiem sabiedrības slāņiem (un to es bez kāda nicinājuma) nevar būt ne mazāko šaubu. Domāju, ka, ja viņa turpmāk nolēmusi spēlēt uz publiku labdarības princeses lomu, jāsāk būtu vispirms ar pašas vecākiem. Un tikai pēc tam - ķenguri un pingvīni.
piedošanu
2018. gada 17. maijā 15:19
Austrālijas pingvīniem, protams, nevis Austrijas. Drukas kļūda.
Nebūs tik traki
2018. gada 17. maijā 15:58
Hari un Megu jau laulās tikai pils kapelā, nevis Vestminsteras abatijā, kā savulaik Viljamu Keitu vai Čārlzu un Diānu, tātad jau ar to vien mazāk pompa. Gan jau šī sieviņa to izturēs. Ja visu laiku nedomās par to, ka viņu filmē, nebūs tik traki. Starp citu, šī svarīga detaļa tiem, kas visu laiku par varītēm grib likt vienādības zīmi starp Viljama & Keitas vai Čārlza & Diānas kāzām. Tas vien, ka nelaulā tādā tautas masu ceremonijā Vestminsteras abatijā, jau ir norāde uz to, ka šī laulības ceremomija ir atšķirīga līmeņa. Karaļnamā vismaz šādi cenšas saglabāt kaut kādus priekšstatus par hierarhiskumu, kas ir jebkuras monarhijas stūrakmens.
rrr
2018. gada 17. maijā 16:13
Ja kāzas apmeklētu arī Mārkla kungs, būtu krietni jautrāk.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi