Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Ygf
25. aprīlī 15:06
Šī raksta autors arī ir vieglā pālī, - trusīša Pēterīša stilā. Kasjauns.lv, vells ar ārā, vai tiešām nav neviena, kas pārskrietu ar acīm tam, ko taisāties publicēt?! Šo taču cilvēki lasa, ne šmidres!
kas tas tāds - trusītis Pēterītis?
25. aprīlī 15:18
Vai tas būtu tas pats Pēteris Trusītis ( Peter Rabbit?). Vai jums arī latviski ir vienalga, kā sauc cilvēku : Jānis Lapsa, vai arī lapsa Jānis?
Keita - labākā sieva pasaulē
25. aprīlī 15:28
mana izlaistaa govs pat 2 negrib.
To Keita-labakaa....
25. aprīlī 16:17
Varbuut neesi pelniijis? Varbuut nevari nodroshinaat???
yes
25. aprīlī 16:41
neka iepriecinosa nav, visu laiku ka uz delnas. Ka darba, visu laiku svesi cilveki. Tas domaju,rada stresu, tapec Diana neiztureja. Bet Viljams savadaks ka tie vecie, daudz ko ieviesis no normalas dzives. Ta vienu bridi visas avizes pilnas par Ketrinas sirmo matu. Tie angli aksti un riktigi mulki.
pff
25. aprīlī 17:24
Kas ir Kembridžu pāris?
Ls
25. aprīlī 17:31
Nokopets no dailymail.co.uk
sonija
25. aprīlī 17:45
Paldies par brīnišķīgo rakstu! Interesanti, mīļi, pozitīvi!
to Keita - labaaka
25. aprīlī 18:00
Vispirms jautajums, vai tu vari tris bernus uzturet?
Skarleta
25. aprīlī 18:35
Paldies par rakstu. Es vienmer dzivoju lidzi sai vienreizeji forsajai gimenei. Parlasot, uzlabojas garigais, jo viniem tur viss tik forsi. Un Keita, tadu sievieti es vel nezinu. Man ir meita, nu jau liela un tik loti velos, lai vina butu dzives zina ka Keita. Keita, ta pat, ka Diana, ir dzivesgudra sieviete, te nav runa, kada bagatiba vina dzivo, vina butu ari tik pat forsa parastu dzivi dzivojot. Sievietem dzaudz ir no Keitas jamacas.
Sarkanā
25. aprīlī 18:46
Paldies par jauko rakstu...vienmēr izlasu visus rakstus par šo feino ģimenīti - lai viņiem viss izdodas!!!
Loids
25. aprīlī 20:20
Kas sievietēm būtu jāmācās no hercogienes Ketrīnas? Ko mēs par viņu zinām? Redzam tikai rūpīgi iestudētu tēlu, kuru veido stilisti un vēl vesela komanda cilvēku, kuri pastāsta, kas viņai jādara un kas nē. Par dzīves gudrību...kur tā izpaužas? Tiešām jābrīnās! Viņai nav ikdienas rūpju. Lai strādājoša sieviete, kurai ir mazi bērni sevi uzturētu formā, būtu laba māte, ir jāiegulda daudz vairāk darba nekā dzīvojot karaļnamā. Mums Latvijā ir tik daudz jaunu un ne tik jaunu skaistu sieviešu, kuras izskatās daudz labāk viņas vecumā, ar svaigāku, ne tik savītušu seju. Un, piedodiet, bet viņai nav vajadzīgi mūsu saldie komentāri ar muļķīgo: lai veicas gimenītei un tml. Pasakiet, labāk, kādu vārdu mūsu jaukajām, skaistajām un koptajām sievietēm!
sonija
25. aprīlī 21:13
Diemžēl mūsu daudzajām koptajām sievietēm ir zems inteliģences līmenis. Keitas augstā inteliģence, dabiskums, šarms laužas ārā pa visam porām. Parauga vērta sieviete it visā.
To Loids
25. aprīlī 22:06
Ja neredzi, tad neredzi! Viljams pats acīmredzot ir ārkārtīgi inteliģents, ja prata ieraudzīt un novērtēt Tādu Sievieti. Nevienai sievietei nav ļoti viegli izaudzināt 3 bērnus, bet darīt to tik publiski un tik lieliski tikt galā ar karaliskajiem pienākumiem!!! Protams, ir arī mums fantastiskas sievietes - piemēram mūsu "Madara" Lotte Tisenkopfa. Un daudzas citas.
Roze
25. aprīlī 22:35
Brīnišķīga ģimene! Skaisti, izglītoti. ne - augstprātīgi cilvēki... Laimes viņiem!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi