Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
jēēē
15. aprīlī 23:06
Ļoti patika Atis Ieviņš, pelnīta pirmā vieta, un pienākas Lāčplēša ordenis! Super!!!
Frants
15. aprīlī 23:07
Šoreiz jāsaka - pelnīta uzvara , bija super ! Bet par "nejaušo" izvēli gan var pasmīkņāt - Ieviņam visu laiku roķīgie priekšnesumi, Jopem tikai klasiskie (operas večus ieskaitot)...
Nu
15. aprīlī 23:31
Izloze ir vāks!!Jā,jā ..nejauša.Grimmētāji tur gan neriktīgi,neviens nav līdzīgs.
Van Basten
15. aprīlī 23:48
Kā tādu sūdu var skatīties?
Aivarro
16. aprīlī 00:01
par to "izvēli" tiešām smieklīgi- tak Vazdikai nekad "netrāpīsies" Pavaroti, Fredis Merkūrijs vai Scooter... Tā pat ar pārējiem.. Bet, jocīgi, ka šodien daži deva lielos punktus, bet pārējie parastos. Fināla kopvērtējumā tas var būt būtiski.. Lai gan ... šoreiz šovs tāds-nekāds, pat mana draudzene , kas šovus skatās regulāri, šosezon.. "NE DZIRDĒTS, NE REDZĒTS.." tā, vakara laika nosišanā ar pusaci kāds jau vēro...
Duda
16. aprīlī 00:10
Super!!!Gaidīșu nākamo raidijumu,kad Atis būs Aksels,man viņi abi patīk,tieši kā priekš viņa.
ko
16. aprīlī 00:20
Ieviņš tiešām bija līdzīgs, tikai nesapratu, kāpēc visi tik daudz punktus deva Vazdikai
Van Basten NL
16. aprīlī 00:36
Bauri cepas par lētu balagānu. Būt kaut ko noderīgu darījuši!
tiek slavinats bezsakars un trulums
16. aprīlī 00:48
Tacu izsledz to zombesanas kasti. Publiku apzinati debilize. Kaut kadu druumako sviestu un bezsakaru tirazee medijos un censas iepoteet smadzenes un pec tam par to vel apraksta un analize dzeltenaja prese. Reala apzinata bio robotu vairosana un masu debilizesana.
Rintintin
16. aprīlī 01:35
Mēs jau mājās spriežam pēc kāda 3.raidījuma,ka šajā sezonā tiešām ir ĻOTI "nejauša" izloze. Man tiešām ir interesanti skatīties,bet ja zinu,ka ir 'pa lielam' atbilstoši katra spējām/žanram,tad neliekas godīgi. Īpaši,ja netiek neviens izlasots. Lai gan šoreiz nav viens izteikts līderis,varbūt tas neļauj līdz galam būt drošam,kurš tad tieši būs lielais uzvarētājs,intrigai. Bet rezumē - personīgi man interesantāk ir skatīties,ja ne atbilstoša žanra mākslinieks cenšas trāpīt desmitniekā. Jo runa jau ir par centību!
Sanitārā inspekcija
16. aprīlī 04:26
Kā grimētājai var būt tik netīri un nekopti nagi?! Skat. bildi, kur Raimondai Vazdikai līmē ūsas. Kauns un negods! Kā var pieļaut, ka cilvēks ar tādām rokām grābstās gar otra cilvēka seju?! Pretīgi.
Saule
16. aprīlī 06:49
Šoreiz tiešām bija interesants raidījums un prieks par Ati! Malacis! Izloze gan ir apšaubāma...
ja
16. aprīlī 07:50
lai to pretigo vepri KAUKULI - TAUKULI - MAUKULI skatitos nelabi paliek
hhh
16. aprīlī 07:50
sarkan-balt-sarkanais bullis.
Es
16. aprīlī 13:30
Ieviņš patiešām gan vizuāli, gan vokāli atgādināja Kaukuli. Taču tā saucamā izloze ir pilnīgs farss. Dažiem dalībniekiem atveidojamie mākslinieki tiek "nejauši izlozēti" jeb piemeklēti, vadoties no viņu vokālajām/vizuālajām dotībām (piemēram, Ieviņam, Vītoliņai), bet citiem vislaik "netīšām izlozējas" absolūti nepiemēroti mākslinieki (piemēram, Brikmanim - Merilina Monro, citā sezonā - Roberto - Šakira). Turklāt sajūta, ka pasaulē mūziķi aptrūkušies, jo katrā sezonā tiek atveidoti vieni un tie paši mūziķi. Nu cik var uz Tīnām Tērnerēm, Plasido Domingo, Olgām Rajeckām skatīties.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi