Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
BaibaVulgaris
13. martā 14:10
Paldies Kamerona, tas ir pratigakais lemums tavaa dziivee! Tas filmas ar vinjas piedalishanos bija leetas un stulbas, izlaidiibas propoganda.
Yes
13. martā 14:15
Nē, tas īskājainais Bendžijs nav uz mūžīgiem laikiem!
lll
13. martā 14:43
Labāk izvairīties no šādiem paziņojumiem. Gandrīz vienmēr šie paziņotāji atkal dzied, atkal filmējas, utt. Nefilmējies, ja negribi, kāpēc jāziņo?
Komentārs administrācijai
13. martā 14:57
Vai kasjauns.lv vadība varētu noalgot īstu žurnālistu nevis bērnu bez angļu valodas elementārām zināšanām? kas ir Shreck? Vai tiešām ziņas līdā var pieļaut tādu kļūdu, vai nevar izmantot kaut vai Vikipēdiju? Lai arī tas ir jau nožēlojams līmenis, ko pat pamatskolā, šķiet, vairs neizmanto kā avotu, šajā gadījumā pat tas būtu līdzējis.
P.S. administrācijai
13. martā 14:59
P.S. Es tālāk par līdu nemaz neizlasīju, jo uzskatu to par nožēlojamu līmenu un tas ir zem manas pašcieņas lasīt tāda līmeņa skribenta rakstu tālāk. Tādēļ pat ļoti iespējams, ka arī tālāk ir pilns ar kļūdām, taču tas būtu tā kā kasjauns darbiniekiem jāpārbauda.
bils
13. martā 15:05
vinjai porno vislabaak piestaav filmeeties
Aivarro
13. martā 15:15
lai nefilmējas- diezkāpec viņa mani kaitināja da jebkurā filmā... Nezinu, tas ķirzakas smaids... Brrrrr!
Egle
13. martā 15:41
Gribētos redzēt aivarro foto.
Žēl gan
13. martā 15:46
A žēl, šķietami vieglā aktrise, nemaz tik viegla nav - patiesībā superīga, pilnasinīga, ar milzu pozitīvisma devu. Pirms pāris dien;am noskatījos Slikto skolotāju - super, Diāza tur bija super, tāpat kā daudzās citās filmās. Drū Berimora gan varēja paziņot par savu aiziešanu, tur gan ir plakanais variants - visas lomas copy paste.
Secinājumi
13. martā 15:54
Es arī gribētu redzēt Aivarro! ;))
...
13. martā 16:27
„Viņi ļoti priecātos, ja notiktu brīnums un pieteiktos bērns,” ............................................................................................................. Tas tieshaam buutu briinums ja buutnei,kas visu savu augliigo periodu dziivee ir pavadiijusi pishoties pa labi un pa kreisi,dziivojot mauciibaa, 45 gados pieteiktos beerns.....diez vai ir kaada dveesele,kas gribeetu sev taadu maati un naaktu pie viñas....
FATERS
13. martā 17:09
agrāk viņa paziņoja ,ka viņai patik sex ,tris reizes,un vairāk diena,tad jau nebūs laika filmēties....
aaa
13. martā 17:39
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5492345/Selma-Blair-denies-Cameron-Diaz-45-retired.html
bērns pieteiksies?
13. martā 17:43
šādām mātītēm tikia reptīļu laboratorijā
Haaa
13. martā 18:26
Viirs tik nesmuks maza auguma. Negliits mazs vīrelis. Un skaistaa slavenaa Kamerūna deel taada vecha pamet Holivudas kino ? Stulbi !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi