Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
37 komentāri
Sakārtot:
normali
23. februārī 08:17
Skaists paris!
Lmao
23. februārī 08:25
Ja starp kajam knjudina tad nocelt aiznjemtu puisi jebkurai pa spekam, it ipashi ja ir nauda un slava ;) diez shama nevainiga?
123
23. februārī 08:40
nu comon!! ne jau ar šo.... tak viņa ne glīta ,ne ko...viss ,kas ir - laba karjera un nauda, ok cilveks ari labs. bet nu ne jau pārī ar Merzļikinu...
Eea
23. februārī 08:46
Man gan patīk! Sportists sportistu saprot un tādējādi sasniegumi būtu iespaidīgāki...kāpēc gan ne!?
janka
23. februārī 08:59
lai dara ko grib un kā grib, tā ir viņu personiskā darīšana. jā, un ieteikums hokejistam - nevajag savas personiskās attiecības pa pasauli un soc. tīkliem vazāt.
lasītājs
23. februārī 09:07
Skatos, ka skribenti pāmetušies uz svaigu tēmu, tagad sāks skalot abus jaunos sportistus. Bļin, kur žurnaļugas izrok tos sūdus. Man pilnīgi vienalga tas Merzļikins-caurums. Aļona jau nu neies savu karjeru bojāt.
Liene
23. februārī 09:12
Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi pēc šīs metodes: https://goo.gl/dHTHFu un un sāc Jaunu dzīvi, par kādu vienmēr ir sapņots.
frida.
23. februārī 09:14
Uz cita asaram laimi nevar uzbuvet. Nekad.
hahah
23. februārī 09:14
latviesi ar krievietēm ir saderiga kombinācija,lai jau tās latvietes sukā melnajiem un kupinātajiem
valdis
23. februārī 09:17
Viņai tādi merzļikini vēl būs desmitiem kamēr atradīs īsto.Jo vairāk naudas jo augstākas prasības.
Tas
23. februārī 09:26
Common!!!kādas vēl attiecības!?Bērni vēl...
Asd
23. februārī 09:34
Sorry, Elvis varēja palikt labāk pie iepriekšējās. Tā bija i skaista, i izglītota. Bet vai Elvim vajag to pseido latvieti 9. Maija svinētāju? Neticīgie, lai apskatās viņas instagram ievietoto bildi 2015. Gadā. Latvieši 9. Maiju nesvin, bet viņa gan.
yap
23. februārī 09:36
latvijas sports ir basketbols!!!! atceraties to!!! vairak rakstus par basketbolu un visu ap to. krievu hokejs aizgajis etaps ,neintelegents sporta veids ;)
Pulkstens pusseši
23. februārī 09:39
Tur nekas nevar būt vien parasta draudzība,domāju ka jaunais hokejists ir pieradis pie cita tipa un izskata meitenēm.
Pulkstens pusseši
23. februārī 09:40
Tur nekas nevar būt vien parasta draudzība,domāju ka jaunais hokejists ir pieradis pie cita tipa un izskata meitenēm.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi