Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
sorry
2018. gada 13. februārī 15:55
Es nespēju skatīties uz viņas īsajiem matiem! Nu tik ļoti nepiestāv. Un kas tā par gāzelīgu gaitu video? Kaut kā viss tik mākslīgi, neīsti un uzspēlēti. Šo dziesmu vienīgi var klausīties (ir laba), bet skatīties, nu piedod Linda, bet nē.
aaa
2018. gada 13. februārī 16:21
4o za hren !!!
jurcis
2018. gada 13. februārī 16:35
Lindinj nu nevajag tev dziesmas sacereet, Tu neesi ne komponiste ne dzejniece, NAV Tev sho dotiibu, nemaani sevi. Tu esi dziedaataaja! NU atrodi kaadu kas Tev normaalas dziesmas sarakstiis un izcels tavu talantu... savaadaak pusdziives notrinceleets un ne shis ne tas.
Tinte
2018. gada 13. februārī 16:39
Super, ļoti ļoti patīk! Malacītes.
eve
2018. gada 13. februārī 16:50
Tik garlaicīgi/-ga, ka nespēju video noskatīties ilgāk par pusminūti... piedod!
Ojārs
2018. gada 13. februārī 16:58
Šķiet, ka Linda sevi jau ir izsmēlusi, ja agrāk patika, tad tagad vairs nē. Bet bija forša toreiz, kad bija garie blondie mati, un kad bija Operā koncerts. Tagad vairs nav uz ko skatīties, ne izskats, ne figūra, ne izpildījums. Izskatās, ka Lindai ir iestājies norieta laiks.
Esso
2018. gada 13. februārī 17:12
es domāju,ka lindai ir totālas problēmas..depresija un viņa ir vienpate..
njaa
2018. gada 13. februārī 17:23
Tas laiks, kad dziedaja kopa ar Arni Medni, bija Lindas karjeras augstakais punkts. Tagad nekaa nav - ne izskata, ne mirdzuma, energetiski tuksa, depresiva sieviete. Butu super, ja kads LABS komponists rakstitu Lindai dziesmas.
neizdzerta kafija
2018. gada 13. februārī 17:44
Kāpēc cilvēki gaida Holivudas izskatu par Latvijas ienākumiem,labi arī pieņemot ka viņai tie būtu 3-4 tūkst mēnesī,bet kas tas ir ja tā skatās.Turklāt gadi pie 40 un ir arī sava iedzimtība.Pasen atpakaļ noskatījos raidījumu “100 gr kultūras”-personība ar Lindu Leen un bija redzama arī māte un ir ir tendence uz apaļumu arī Lindai taču kas tas par tādu tievuma kultu Latvijā?Kapēc visi kas vidēji vai sievišķīgāku formu tiek palikti zem birkas (resni)?
vecs
2018. gada 13. februārī 18:32
nesaki kas man jadara
virietis
2018. gada 13. februārī 18:41
Mati mati mati ...ir sievietes skaistaka rota.Protams tie prasa tavu uzmanibu....bet tagat Lindin nu neka.
Redz'
2018. gada 13. februārī 18:42
kāds tas cilvēks dumjš... Salaikoju pāris Lindu kritizējošus komentārus, jo atminējos rūgto pieredzi ar Lindu "baznīcas klipā" (kas neapšaubāmi bija nepieklājīgi). Pēc tā pārliecinājos, ka ar Lindu ir cauri. Par to liecināja minētajā klipā atainotās dziesmas filozofējošais, bet postošais rokraksts. Nu, tā,..nolaikojusi pret Lindu vērstos komentus, nodomāju, a jānoskatās kas tas pa "šedevru". .. ! Ziniet, ieraudzīju nobriedušas personības, sievietes, pieaugušu, pilnsulīgu atdošanos dzīvot un būt dzīvai,... ar kādu, caur kādu un visbeidzot caur sevi. Beidzot ieraudzīju sievieti, kura IR!!!!! Mani applausi.
Ta ja
2018. gada 13. februārī 18:57
+ jums Redz' un neizdzerta kafija
Žoržs
2018. gada 13. februārī 18:58
Matiem nav ne vainas. Arī kopumā izskatās šarmanta, - nu tiešām, - tā vismaz likās no bildēm, ko skatīju kaut kur tepat netālu kādā no portāliem pirms pāris dienām. Dziesmu skatoties gan tā uzspēlētā poza - gāzelīgā iešana, izlikšanās, ka neredzi, ka filmē utt.. - tas biški .. nu sacīsim, kaitinoši.. Nu un dziesma jau ar pati garlaikoja, neslēpšu, līdz galam neskatījos. Bet nu - tie dižie komentētāji kritizētāji, kas Lindas auguma formām tik traki pievēršas, - tas nu drusku slimi, druksu smieklīgi izklausās, - nu viņa taču dziedātāja, ne kāda peldkostīmu modele. Katrā ziņā, - nu lasot tos skarbos komentētājus, - kaut kā galīgi neradās sajūta, ka viņi paši nezi kādi skaistuma etaloni būtu. Nu patiešām tāds priekšstats diemžēl neradās, piedodiet smukuļi un skaistules.
Normunds
2018. gada 13. februārī 19:06
Nav slikti, varētu rullēt, vismaz k-kas radošs un juteklisks, tā kā, Linda, necepies, nievā tie, kas neko nesaprot, viņi seko supernovām u.c. LV pseidošoviem, kur dzied jau sen sakomponētas dziesmas n-tajās versijās... (sorry, ja kādu aizskāru)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi