Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
105 komentāri
Sakārtot:
Sulīgā Anda
12. janvārī 23:36
Koncerts beidzies un latviešiem izmests rakstiņš uz nakti ko pagrauzt
g
12. janvārī 23:49
Suminu!!!
NatoGoHome
13. janvārī 00:10
Mums jabūt lepniem,ka mums ir tik varens mākslinieks,nav tāda otra mums.Slavens Krievijā un Latvijā,vnk super dziesmas,kādas tagad no jaunajiem nedzirdēt... Raimi,sveiciens Tev jubilejā un lai viss izdodas,tu mums patīc!
pietiek taču !
13. janvārī 00:37
Cik ilgi var ap šito veco komūnistu un krievmīli ņemties ?
pauls sevishki pretigs krievijas ietekmes agents?
13. janvārī 00:54
shitais prokrieviskaiskretins pauls ir parkapis visas sarkanaas liinijas?
facecontrol
13. janvārī 00:57
prokrieviskais puuslis viens no slavenakajiem chekas maisu smerdeljiem?
Kallis
13. janvārī 00:58
Pauls ir izdarījis visu, lai latviešu muzikālo gaumi sabojātu uz ļoti ilgu laiku. Tas ir drausmīgi, ka ir izaugusi viena paaudze, kura par mūziku uzskata tikai Paula šlāgerus.
piedodiet
13. janvārī 00:59
to textu rakstijushi krievijas teroristu tikla kaujinieki?Ja nebutu shitadu paulu atbalstitaa krievijas teroristu psrs rezhima,neviens muzikants nebutu "jaizvelk"...,bet pie chekistiem jau visu nosaka kadri..savervetie saverveto galaa un sevi "velk" pazemotajai tautai pa priekshu?
izcilaa "komponista" "kompozicijas"
13. janvārī 01:02
notiek krievu zveribas pret latvieshu tautu,bet shitais pornopianists krievu teroristu un okupantu zveriski kolonizeto latvieshu tautu tameer baroja ar ipashi "izcilaam kompozocijaam" -tadaam kaa "gurkjiitis" ..
Lv
13. janvārī 01:13
Tramps teiktu, "pārvērtēts" !
g
13. janvārī 01:14
jap-kas jauns-tas laikam ir krievu propogandas mašīna--vispār citur nedrīkst lamāties te visu ko pirž..vai atkal nabaga sābs valda par šo portālu--saki ko gribi--bet vairāk smird.....
Kallis
13. janvārī 01:17
Zilo linu dziesmās sadeg mūžs kā dziesma VAI, VAI, VAI....
Kallis
13. janvārī 01:26
Es neko neteiktu, ja Pauls nebūtu bijis Mūzikas daļas redaktors Latvijas TV un Radio, kur nebūtu bijusi viņam iespēja translēt tieši savas dziesmas vairumā, un visus konkurentus vienkārši norakt. Iespējams, ka jau tad Maskava viņu labi vadīja. Pauls savu popularitāti izveidoja pats. Neatstājot vietu nekam citam. Viņš bija ne tikai komponists, viņš bija Latvijas mūzikas administrators padomju gados, pēc tam Kultūras ministrs.
Kallis
13. janvārī 01:30
Paulam ir NĀVĪGAS bailes no konkurences. Viņš spēj būt tikai pirmais. Kā tas nāk, ka "ĢENIĀLAIS" komponists tā arī nav uzrakstījis nevienu dziesmu Eirovīzijai. Bailes, ka citi pamanīs lētumu!?
sonija
13. janvārī 01:44
Diženam cilvēkam visdižākais cildinājums! Noliecu galvu pateicībā, Maestro - mūsu Latvijas ģēnijs un patiesākais cilvēks, kādu jelkad esmu redzējusi ekrānā vai dzirdējusi radio. Vissirsnīgākie sveicieni un pateicība!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi