Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
45 komentāri
Sakārtot:
apģērbs
2017. gada 14. novembrī 10:28
Visi pārsvarā ģērbjās melnās krāsās, kā lielās depresijas laikā.
!
2017. gada 14. novembrī 11:00
Nepelnīti!
Jurča
2017. gada 14. novembrī 11:03
Tādi veci un savītuši tie kinoļaudis. Smaida tikai ar piepūli, ļoti bomzīga sajūta.
Fane
2017. gada 14. novembrī 11:04
Kur pazudis pec Lieljubilejas godiem- Kinopaps -Jonis Streics? ne redz ne dzird.Iedodiet tachu vinam ari kadu balvu!
Kino ļaudis
2017. gada 14. novembrī 11:05
Katram pa Porziņģim ;)
eve
2017. gada 14. novembrī 11:06
Filmu noskatījos Parīzē, man ļoti patika! Bravo režisoram! Starp citu, bildēs redzams aktrisei Gunai Zariņai skaisti, blondi mati, droši vien dabīgi!!! Vienreizēji!!!
aikuts birsims
2017. gada 14. novembrī 11:18
Šie nelieši atcerēsies cik labi ballējās noziedzīgi kalpojot nacistu režīumam,tad, kad kamerā gaidīs soda izpildes dienu.Nožēlojamie meļi un nelieši,kas barojas no vergu naudas.
Vajadzīga palīdzība
2017. gada 14. novembrī 11:20
Kas ir tā dāma 84. bildē?
Patiesība
2017. gada 14. novembrī 11:21
Atveriet tautieši acis, filma ir s**s. Uzskatu, ka puse summas no piešķīruma filmas uzņemšanai jāatgriež valstij, jo nav sasniegt skatītājs. Balvas piešķir uzpūsta un izdomāta žūrija, kam cilvēciskums pie d****, jo arī šeit sen jau valda princips - draugs draugam. Bez šaubām visam pāri nauda, ko veiksmīgi savā starpā sadala, tiek arī iedalītājiem ;)
Skats no malas
2017. gada 14. novembrī 11:23
Nu, jā, ir jau provinciāli un, kā te viens izteicās, "bomzīgi". Bet, mīlīši, ko citu jūs gaidījāt?! Latvijas kino filmē pāris mazbudžetnieces gadā, starp kurām arī tās balvas tiek sadalītas. Filmētu jau varbūt arī vairāk, ja būtu nauda. Tā kā Latvijas kino nemitīgi plēšas ar naudas trūkumu, būtu tā kā vismaz absurds te sataisīt greznu parādi ar Fendi, Chanel un Gucci tērpiem un sarkanajiem paklājiet kā BAFTA vai Zelta Globusa, vai Oskara balvu pasniegšanā, vai arī kā Kannu, Berlīnes vai Venēcijas kinofestivālā. Pasākums vienkārši atbilstīgs pašai nozarei.
to Patiesība
2017. gada 14. novembrī 11:29
Var jau būt, ka "sūds" (neredzēju, neņemos spriest), bet vienalga vēl arvien labāk no visām divām (!) šogad nominētajām. Ja par naudas atgriešanu par to, ka nav sasniegt skatītājs, tad naudu par visām savām filmām būtu jāatgriež ar L. Pakalniņai. Tās ir briesmīgi dīvainas un dziļdomīgas, bet reāli noskatījušies ir varbūt desmit cilvēki. Bet valsts tik dod un dod, jo ik pa laikam Pakalniņa dabū kādu balvu kādā nevienam nezināma kinofestivālā. Lai nu kā - teikt, ka tur būtu bijis sasniegt skatītājs arī nevar. Uz Kairiša filmu vismaz kinoteātros daudzi aizgāja. Tātad finansiāli kaut kāda nauda pat atnāca atpakaļ. Un man ir tādas nelāgas aizdomas, ka mūsdienās filmas vērtē pēc to apmeklētības kinoteātros, nevis pēc skatītāju sasniegšanas, jo neviens jau īsti to nevar izmērīt. Vienu sasniedza, otru nesasniedza. Bet es vēlreiz atkārtoju - es neatspēkoju apgalvojumu, ka filma ir s///s, jo es to neredzēju.
Dr. Aiskule
2017. gada 14. novembrī 11:58
Filma ir vāja un primitīvi uzņemta ar statiskām mizanscēnām, kas varbūt ir piemērots paņēmiens operas iestudējot, bet rezultātā - galīgi garlaicīga. Tāds iespaids, ka "Melānijas hronikas" veidotāji nav vismaz pāršķirstījuši Solžeņicina "Gulāga Arhipelāgu." Toties tā dēvētās žūrijas lēmums bija iepriekšparedzams. Tikai žūristi pārcentās, piešķirot balvu arī režisora madāmai PAR TĒRPIEM! Kādiem tērpiem? - Izbrīnīja (nepatīkami) Znotiņa pateicības runa ar tādu kā nepatiku un divdomīgu smīnu pasniegta, pēc tās savā vietā sēžoties pat nesarokojoties ar Karapetjanu...
o
2017. gada 14. novembrī 12:22
Kīno zieds?Vecie novītušie valsts budžeta izsūcēji,surogātu ražotāji.Pseidovēsturisko murgu cepēji.
laikam esmu stagnāts
2017. gada 14. novembrī 12:22
man patīk padomju laiku Rīgas kinostudijas filmas, tagadējās nestāv līdzās.
aikuts birsims
2017. gada 14. novembrī 12:24
Solženicina gulags ir feiks.To sen zin visā pasaulē.Tāpat kā šīs gaudulīgi melīgās latviešu "komēdijas" aprobežotiem prātiem.Jāuzņem ir filma par nabaga apspiestajiem un pilnīgi nevainīgajiem cietumniekiem kas sēdēja cietumos nevainīgi PSRS.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi