Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
45 komentāri
Sakārtot:
BOBS
2017. gada 6. novembrī 12:56
No insulta atkarīgais aktieris :D nav gadījumā insulīna ? Vai arī diabētiķi injekcē insultu lai glābtu sevi ? :D ak šie pamuļķu redaktori :D
!!!
2017. gada 6. novembrī 13:09
Šis skribelējums ir vienkārši drausmīgs! Vai tiešām, pirms cept augšā šādus "'gara darbus", nevajadzēja pārbaudīt faktus, kaut minimāli iepazīties ar situāciju, kaut nedaudz pieslēgt kritisko domāšanu un tikai tad tapināt no tā visa "'ziņu"??? Arī "raksta"' forma... pamatskolnieka līmenī!
aikuts
2017. gada 6. novembrī 13:10
Ak šausmas,tas Džigarhanjandans drīz būs pa galam.Pēc šī raksta šķiet ka šim apkārt savākušies paviegli galma āksti un uzjautrinās par viņa stāvokli
dzīvē
2017. gada 6. novembrī 13:14
kā romānos: uzticēsi (atdosi) savu mantu citam un no rīta oši nozāģēti.
janka
2017. gada 6. novembrī 13:19
vecias āzis cerēja uz kniebienu pilnām vecumdienām, bet šamo kārtīgi aptīrījā. tā gadās, ja ir vājības un atkarības.
zina
2017. gada 6. novembrī 13:27
Tā tiem baudkārajiem večiem arī vajag !!! Sagribējās jaunu miesu ...un kad vēl tur kaut kas būtu no tās jaunās miesas ! Tāda nekāda , toties ar krampi un ma.ukas morāli . Bez emocijām var gulēt ar vecu , neko nevarošu veci , saprotot ka šis ilgi nepavilks , bet šā tumšā tuneļa galā spīd gaisma - gan direktoros tika , gan manta paliks . Tā tos večus vajag tīt ap pirkstu . Un tagad nabadziņu nav kas kopj ? Neko darīt - tāds liktenis , pats jau to sev izvēlējās .
zina
2017. gada 6. novembrī 13:28
Aizmirsu piebilst - mazmeitas vecumā . Fui ! Perverss vecis .
Sievete
2017. gada 6. novembrī 13:29
Komentētājiem derētu zināt, ka viņam bija vairāki insulti, ir arī diabēts, potē insulīnu, lai mazinātu palielo cukura līmeni. Neesmu mediķis, varbūt neprecīzi izteicos, bet visādas muļķības nerakstu, kā daži labi.
o
2017. gada 6. novembrī 13:30
Nu un?
adaata
2017. gada 6. novembrī 13:57
Krievijas telekanālos pēdējā laikā gandrīz katru dienu tiek ap/pārspriesti šī pāra dzīve,laulība. Sekoju līdzi katram raidījumam un izveidojies viedoklis par notiekošo: jauna sieviete 16 gadus ziedojusies,dies vien zin kā vārdā,mīlestībā pret aktieri vai mākslu vispār...Vecais vīrs tika aptekalēts,izdabātas viņa kaprīzes,tiešām jāsaka,dzīvoja kā dieva ausī,piedevām pie sāniem jauna smuka sieviete..Viss skaisti notika līdz brīdim kad pāris 2016 gadā,pēc padsmit gadu kopā būšanas, apprecējās!! Lūk tieši tad uzradās sirmā kunga "draugi" vai bijušās sievas banda,kuri,redzot ka kunga dzīve iet uz nobeigumu, visiem līdzekļiem cenšas iegūt mantisku labumu,nepieļaut ka jaunā sieviete paliek ar mantojumu.Vienā raidījumā tika minēti 16 gadi kopš Vitalīna appuišo veco kaprīzo večuku, vai tiešām viņa nebūtu pelnījusi mantojumu?! vārdu sakot, ir sākušās nenormālas represijas pret Vitalīnu.Nu jau pat tādā mērā, ka Vitalīnas ģimene spiesta mukt, ir draudi dzīvībai! Esmu par 100% Vitalīnas atbalstītāja! Vecais kungs vai no vecuma,vai karstasinīgās dabas dēļ,ir sakūdīts pret sievu..Iespējams,ar prātiņu ar vairs īsti nav kārtībā,kā nekā 82 gadi! Žēl, ļoti žēl..
Aktieru klubs
2017. gada 6. novembrī 14:09
Pirmo reizi tādu aktieri dzirdu.
Aktieru klubam
2017. gada 6. novembrī 14:13
Kāpēc neesi skolā ?
This morning
2017. gada 6. novembrī 14:19
Es piekrītu, ka sieviete, kas 16 gadus ir kopā ar vīrieti, ir pelnījusi viņa mantojumu, protams, daudzi večuki vecuma galā drusku jūk prātā un visur redz konspiratorus, kas to vien dara, kā cer iegūt viņu mantu.
phe
2017. gada 6. novembrī 14:27
Njā.. neļausiet vecajam aktierim cieņpilni nomirt, ne? Pa visu pasauli izklaigāsiet viņa demences sīkākās detaļas, ne? Un sauksiet to par žurnālistiku.. preses brīvību.. Kamēr tajās vietās un lietās kur presei tiešām būtu jāiespringst un jāpastāsta cilvēkiem kas tiešām notiek - tur gaidi ar maisu. Bet te - ei, reku vecs aktieris ar demenci.. davai visiem pastāstīsim kā viņš aptaisijās šorīt pēc plūmju ķīseļa ēšanas..
Tam >>>phe
2017. gada 6. novembrī 14:40
Nu gan moralizē! Tādiem rakstiem ir jābūt, te nav ko slēpt! Visu mūžu cilvēks uz kino ekrāniem, bet nu būs milzu noslēpums viņa slimība un laulība? Negribi, nelasi, bet , kā skatos interese tev tomēr liela. Tada dubulta tā tava morāle.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi