Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Jānis
12. jūlijā 07:45
Virtuve iztīrīta tā, ka tur neviens nestrādātu iepriekš :D
ALIDA DJATLIKA
12. jūlijā 08:30
Viss pārāk samaksloti tirs, ja es pati nebutu stradajusi par pavaru, tad noticetu, ka ta tiesam ir, bet tagat skaidri redzams, ka ir loooti gatavojusies siem foto kadriem.
Lerry Mulen.Jr
12. jūlijā 09:09
mmm....mazgātie salātiņi. Cik garšīgi.
Līga Bērziņa
12. jūlijā 09:18
Pati stradaju Zviedrijaa saada tipa virtuvees un varu teikt ka tiruba mums ari ir augsta un nekas dizi parspilets nav.Netirakais process ie sagatavosana,bet foto sis process izpaliek.
Marcis Dzelme
12. jūlijā 09:40
labak iemacies normali rakstit,Zviedrija stradataja.
Nazars
12. jūlijā 10:39
Teātris un vairāk nekas! Kāpēc tur strādājošiem mati lien no cepurītēm laukā? Kāda ir cepurīšu funkcija? Smukumam? Titulbildē sievietei cepurīte vispār uzsprausta pašā aizmugurē uz copes, visi peizaki karājas ēdiena virzienā! Cepurītei mati jānosedz pilnībā!!!!!!!!!!!! Bet tā tak Maxima. Veikalā redzēju, kā pie zemes nokritušu picu darbiniece novieto atpakaļ pie pārējām picām! Labu apetīti!
beerdrinkers
12. jūlijā 11:43
Naktī, ar slēpto kameru vajag filmēt, ne speciāli ielūgtiem un gaidītiem. Gaļas, siera salātu mazgāšana naktīs rit pilnā sparā.
andre
12. jūlijā 12:32
laikam , jau nopirkts reklamas rakstiņš . stradāju tadās vietās un jums , jau labāk nezināt kas tur notiek istenībā =))
Modris Draba
12. jūlijā 13:37
Vispār par maximām, īpaši mazajām, līdz šim nebiju visai labās domās - dēļ apšaubāmās preču kvalitātes. Tas bija, kad dzīvoju Rīgā. Bet tagad, Talsu Maximā regulāri iepērkoties, manas domas ir būtiski mainījušās - manā skatījumā šī Maxima kopumā ir labs veikals ar plašu sortimentu un visumā diezgan draudzīgām cenām. Tiesa, bija mums ar sievu kuriozs gadījums - pirkām svaigas ribiņas un vārījām tās mūsu sunim, bet - suns dabūja tikai paostīt, apēdām paši, jo bija ļoti garšīgas. Toties nākamreiz, kad jau pirkām sev - nācās tās pēc vārīšanas atdot sunim un pēc tam 2 dienas māju vēdināt. Un vēl. Cilvēkiem, kam nav ideāla veselība, jāuzmanās no gatavajiem produktiem - jo tur mēdz sabāzt iekšā indīgās E vielas, bet tas gan attiecas laikam uz VISIEM LIELVEIKALIEM, jo tā ir mūsdienu sērga - ražot produktus kā Ēģiptes mūmijas.
Sharlene Moore
12. jūlijā 16:52
Sāciet pelnīt no Google $7385 - $8726 nedēļā, lai strādātu tiešsaistē no mājām 2-3 stundas dienā. Regulāri maksājiet katru nedēļu. Viss, kas Jums nepieciešams, ir dators, interneta pieslēgums un mazliet brīvais laiks. Tā bija taisnība un pilnīgi izmainīja manu dzzīvi.To es daru ⇛⇛⇛⇛⇛ w­w­w.W­e­b­J­o­b­9­9­.­C­o­m
Kristiāna Paļčevska
12. jūlijā 19:13
Tie, kas gvelž par mazgātajiem salātiem
Jose Alvarez
12. jūlijā 20:53
pagājušo sestdien 6.07 Maksimā Pulkv.Brieža ielā vitrīnā stāvēja sapuvuši rīsi ar vistu. Oriģinālais iepakojums bija noņemts, bija pārlīmēts iepakošanas datums, pārlīmēts derīguma termiņš, un neko, mierīgi tirgoja!!! Un šajā Maksimā tas nav pirmo reizi...
Mārtiņš Skarainis
12. jūlijā 22:35
Kristiāna mazgāti vai nemazgāti tie salāti, bet no veikala uz veikalu ta kvalitate tomēr STIPRI mainās. Viss ir atkarīgs kāds meistars šo visu ir gatavojis nemaz nerunājot par termiņa ierobežojumiem.
Kristine Baltmane
13. jūlijā 00:09
Drusku apsmējos... Aizbraukuši uz pašu "svaigāko" Maximu, visu izpucējuši un tik taisa teātri. 😄 Nu neizskatās tik sterili virtuvē darba karstumā! Viena tante viena pati gatavo vienus salātus... Tā "luņojoties" jau visu dienu var tā arī vitrīnu nepiepildīt. Bet nu tas, ka salātus un kulināriju gatavo paši pavāri nav nekāda Amerikas atklāšana...
Aivars
13. jūlijā 07:46
Centis Ubele..kur tad sis salatu mazgasanas meistars ir palicis

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi