Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Juhans
11. jūnijā 14:08
Ja visi samaksātu visus nodokļus un nevestu iekšā krievu šņabi un cigas, mums naudiņas pietiktu visam un nevajadzētu ne pašvaldības mazianāt, ne ar veselības groziņiem dakterus baidīnāt.
11. jūnijā 14:20
Ha, ha... Sadales tīkls ir lielākie zagļi un krāpnieki! Pateicoties viņiem Latvijā ļoti daudz saimniecībām nav elektribas pieslēgusm un cilvēki dzīvo kā 19.gadsimtā!
Šoks
11. jūnijā 14:24
alkoGolisko, KasJauns?!
Konrads
11. jūnijā 14:37
prieks, ka te figurē arī latviski vārdi un uzvārdi
p
11. jūnijā 14:59
Kāds vispār pārlasa tekstu pirms publicēšanas??? Pareizrakstības kļūdas katrā rindkopā. Pirmklasnieku līmeņa žurnaļugas.
Bet
11. jūnijā 15:40
skatoties uz saviem elektrības rēķiniem ,domāju ka sarakstos ieviesusies kļūda- sadales tīkliem vajadzēja būt krietni augstāk....
Pastalkvekšķis
11. jūnijā 16:16
Uz desmit lielākajiem nodokļu maksātājiem strādā nepilni pieci simti cilvēku,das ist pizdohen. Vieni kupči un targaši,bedovijs bizness...
Decoy
11. jūnijā 16:32
Whoever is behind this have access to yugioh playing therefore already with experience person lacks unlike person cause some time ago gave this stupid nonsense quote to person as a laughing victory card that they "build on experience not power" therefore pereon have trouble defending but person also builds on multiple things not just one if would play. That explains why alter stuff also based on comments. This is Twilight Zone episode..some want person to suffer. That also explains why desperate to use any considered weakness like JC|1|M promises..but person is not lame. Butbperson agreed to try join. Where is problem?
100%
11. jūnijā 18:02
Vienīgais nodokļu maksātājs ir gala produkta pircējs,pārējie nosauktie tik ir veikli naudas iekasētāji un likuma dēļ daļu no tā ir spiesti samaksāt valsts budžetā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi