Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
39 komentāri
Sakārtot:
Mokasins
8. jūnijā 18:11
Virsraksta ir kluda, Nevis nopelnijis bet izkrapis
Mokasins
8. jūnijā 18:19
Cik nopelnīja ASV ieceltais usņopidars Kareklis ,caur ofšoriem kremļa funkcionāriem izpārdodot tautas īpašumu ? Koē
?
8. jūnijā 18:25
Un kas tad to pielava? Tauta ka totali auni tikai noskatas
SW
8. jūnijā 18:35
Nekas īpašs. Ja parēķina cik nodokļos noplēsa, partijas biedra naudas.. valsts vidējā, pati pieticība.
ZZS NA Vinotiba
8. jūnijā 18:37
Tikai mūsu partatejas drīkst zagt vairāk un saņemt otkatus .....
pilsonis
8. jūnijā 18:45
kauns par mūsu tautu, skauģu bars! fuj. kas jums liedz pašiem labi pelnīt. 130k nav viegli, bet 50 - 60 tūkst gadā ikviens, kas mazliet sacenšas var saņemt!
ome
8. jūnijā 18:59
tā neko - 11 521.92 eiro mēnesī. kurš no tautas vidus tā pelna? un tad stāsta pasaulei, ka Latvijā vidējā alga pieaug! pieaug uz šito mūlāpu-izzadzēju rēķina, kas nonāk viņu kabatās
to ome
8. jūnijā 19:02
esmu menedžeris, 4 gadi pieredze. augstskolā pavadīju tikai 2,5 gadus. saņemu uz papīra 2100 eur. zem 1200 pelna tie, kas neko neprot un neko nav mācījušies!
pilsonis
8. jūnijā 19:21
Mani smīdina šī nejēdzīgā frāze: ''PĀRVALDNIEKS NOPELNĪJIS...'' - INTERESANTI, VAI TAD VIŅŠ, IECELTS ŠĀDĀ AUGSTI APMAKSĀTĀ AMATĀ, VARĒTU ARI ''NENOPELNĪT'' ? Varu saderēt- pat, ja viņš, atnācis uz darbu, darba kabinētā gulētu, viņš ''nopelnītu'' tieši to pašu summu.
jupis
8. jūnijā 19:48
Toties latvietis !
alnis
8. jūnijā 19:57
iespejams nakosais dizpensionars
Decoy
8. jūnijā 20:28
How to agree to try? Without act or with girl who agree in sleep give V, cause normal boy. I'm not built to be tortured aswell but family and life experience is main concern.
Nu
8. jūnijā 20:30
Sāksim jau ar to, ka tā "pelnīt" jau nav ļauts vienkāršiem cilvēkiem, lai arī cik augstskolas tie būtu beiguši. Šādās vietās iekārto savējos un amati tiek nodoti kā mantojums radu bērniem. Arī šis pārvaldnieciņš ir vecā pārvaldniekā Loginova māsas dēls un viss. Nevis kompetencē vajadzīga, bet pareizā radniecība, tāda tā Lv realitāte.
Seniors
8. jūnijā 20:45
JA !!! Tad , nav ko brinities , kad Riga dzivo zali , ja var - npelnit -Sadu naudinu ! Vislabakais butu , ja vinam butu 9 amati , un 10tais - BADS ! Zaglu banda , kurus atbalsts Valdiba , Saeima ! Bezdarbnieki vairojas ? Ka , lai nevairojas , ja viens zaglis zinem - desmit amatus ???Ar likumu aizliegt stradat un ienemt vairakus amatus , jo 8st.darba diena , nevar godigi padarit darbu un but uzreiz vairakas darba vietas !!! KORUMPETI darbinieki !!!
Zuze
8. jūnijā 22:06
Un taa arii rodas taa mistiskaa ap 900 eiro videejaa alga! Deel sitaadiem te!!! Pat nezinu kaa sitaadus vairs nosaukt.... Lielaakaa dalja gadaa tik daudz nesanem kaa sitas meenesii!!! Un par ko? Par neko !!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi