Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Ieva
19. maijā 12:09
Tāda sajūta, ka valdībā ar pēcpusēm vairāk domā, kā nekā tur tā rieva izteiktāka.
Normunds K.
19. maijā 12:17
Eiropieti! Glāb Eiropu no migrantu ordām, piedalies Eiropas parlamenta vēlēšanās, balso par nacionālistiem. Eiropas parlamentā ir vajadzīgi nacionālisti, kuri apturēs migrācijas sērgu, ģimeņu iznīcināšanu un sabiedrības degradāciju. Sarakstā 2.Latviešu nacionālisti kandidē profesori Rubins un Mencis. No LSDSP kandidē Jānis Dinevičš. No Nacionālās apvienības kandidē īsteni nacionālisti Aleksandrs Kiršteins un Jānis Dombrava. Svītrojam Robertu Zīli, Pūpolu un Šņori, kā nepietiekami nacionālistiskus..
Uha
19. maijā 12:21
Apnikuši tie bezjēdzīgie "pētījumi" . Samakā man un es tev bez pētīšanas pateikšu ,ka pamatiedzīvotājam viņi ir vispār nepieejami utt. Cik var vairot parazītus ,kas izķēza naudu ,kā var vēlēties šajā valstī maksāt nodokļus ,ja.redz kur vińus bezjēgā notriec.
Juhans
19. maijā 12:21
Mežā būdiņu tev celšu, celšu / Kur mums abiem apmesties / Aukstumā tur sasildīšu tevi / Karstumā tur dzesēšu / Un ja tu vēl blakus būtu, būtu / Tad ir laime pilnībā
Var nepētīt
19. maijā 12:32
Pieejamība maza.
VĀJPRĀTS! VALDĪBAI NAV KUR NAUDU LIKT??
19. maijā 12:59
Vajagot vēl vismaz vienu miljardu,un tiek pat domāts par "cukura nodokli",bet 280.000 izsviež par pilnīgi nevajadzīgu pētījumu par dzīvokļu pieejamību,kas bez īpašas pētīšanas,tāpat ir skaidrs visiem Latvijas iedzīvotājiem,tikai ne valdībai ziloņkaula tronī! Ar pašvaldību reformu un algu palielināšanu amatpersonām nākamajā gadā,atliekot pat veselības obligāto apdrošināšanu,vēl par maz????
fakts
19. maijā 12:59
Pa velti varu pavēstīt, ka mājokļa pieejamība atkarīga no ieņēmumiem, tā kā vairums tautas slīgst nabadzībā un aizbrauc, tad ''VIDĒJI'' dzīvojam normāli....... re kā ietaupīju 280 000
Varam pateikt priekšā-bez maksas
19. maijā 13:07
Valdībai,piemēram,ir jāatbalsta nelielu vienistabas dzīvokļu celtniecība!
Ok
19. maijā 13:14
Pēc šāda paziņojuma vajadzētu uzzināt tās idejas stulbeņa uzvārdu un pārtraukt maksāt nodokļus uz kādu laiku.
Secinājums
19. maijā 13:26
Jāatliek administratīvi teritoriālo reformu un akustisko koncertzāli! Jābūvē lēti dzīvokļi un jāpilda OECD prasības pensiju palielināšanā!
Tā nevar!
19. maijā 13:32
Neatņemsim darbu Finanšu ministrijas 430 ierēdņiem!
Jānis
19. maijā 13:54
Normundam K. Jūs varat svītrot un visu ko citu darīt, bet , ja jaunie vinnēs, tie vecie āži ielīdīs viņu vietā.
Vispareja piespiedu evaUKacija 2008 Trimda
19. maijā 14:51
Par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo!" Situācijas apraksts: Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v.noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
EEE
19. maijā 15:06
Ielieciet aptauju internetā, un uzreiz viss būs skaidrs. Cilvēki pateiks, ko domā. Svešzemju pdtnieki neko nezin. Neko! Tā ir naudas izšķērdēšana.
nu nu
19. maijā 17:28
jau uzreiz var pateikt, - mājokļi ir pieejami, tikai nauda ar ko par tiem samaksāt nav pieejama. Par pētījuma naudu var kādam pārītim jaunas mājas piedāvāt.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi