Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
sms
15. maijā 09:47
Jeņķu/britu/natopistu propagandai patīk stumt tikai sev ērtus, izdevīgus faktus, pusfaktus vai pat to izdomājumus; noklusēt, ignorēt sev ideoloģiski/psiholoģiski neizdevīgo materiālu, un pieķēzīt komentāru sadaļu ar gadiem nemainīgu spamu, traucējot izteikties citādi domājošajiem, kurus tā sev izdevīgā manierē dēvē par "Kremļa algotņiem". Uzskatāms piemērs - trollis/plānprātiņš Sēņu Vecis: kārklu polis, rūdīts podpindosņiks, nacistu atvase, anglosakšu neokoloniālās politikas kvēls aizstāvis, zvērīgs Latvijas kā neatkarīgas un suverēnas valsts nīdējs, profesionāls LV portālu demagogs, rusofobs un etniskā naida kurinātājs, uzticams režīma ķēdes suns.
L39
15. maijā 10:40
to eco baltia vide uzspridzinaashu.pie..as ka izvedushi konteineri bet reaali tas nebija.un galvenais saak kautko atcereties 3 gadu veesturi.piderasi.maukas taadas.
gp
15. maijā 11:25
Legāla Valsts izzagšana! Viss saunāts jau pirms konkursa. Atveriet acis tauta!!! Un mēs esam spiesti sponsorēt Šķēles maciņu. Jo redziet konkursā nevarēs piedālīties mazāki uzņēmumi jo konkursa noteikumi tiks pielāgotitikai šiem uzņēmumues. kā piemēram nedrīkst būt mazāk par 150 aprīkotām automašīnām utt.
gt
15. maijā 11:36
Pārsteidz ka cilvēkus interisē tikai kā Podriņķis pa muti atrāvās, bet ne šādas lietas kur Jūs tiekat reāli apkrāpti. Muļķu tautai muļķu liktenis!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi