Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Onslows
7. maijā 12:22
Velk uz rīgas satiksmes bankrotu! sliedes būs jādemontē! Tik labs Jums Mēris bija Rīgā!
Ušak OFF!
7. maijā 12:36
Nav jau ko atmaksāt!
Hm
7. maijā 12:50
Pareizi! Ja ir iegrūsts projektā, tad nekas nav jāatmaksā! Lai atmaksā Pūce, kurš visu to savārija ar Ušakova atlaišanu!
sukasledu
7. maijā 12:58
Kā duņkas feisītī bļauj - ņil lutčij i nam takova prezidenta. Centrālcietumā viņam vieta ne Eiropas parlamentā. Maita taisās aizlaisties.
Sēņu vecis( Georgs Ribovskis )
7. maijā 12:58
pastāstiet , kādēļ te daži iestājies noziedzīgajā NA ZZS un V. kompartijās, kuras iznīcināja nacionālu valsti Latviju ? Iznīcināja nacionālo valūtu LATU , izdzina no valsts 900 000 cilvēku, iedzina medicīnu un izglītību purvā, vecos cilvēkus mērdē badā nemaksājot pensijas , nodokļus ir uzlikuši neatdekvātus un dara daudzus genocidus pret tautu ********************
Dīvaini
7. maijā 13:05
Tiesāties RS nauda ir, algot juristus tiesas procesā RS nauda ir, bet atgriezt to, kas pieder citiem gan nevar.
Onslows
7. maijā 13:16
Rigas penzionari sametīs, ka tik gņilam uz cietumu nebūs jāiet!
pako
7. maijā 13:48
Gnīdu perēklis!
Dārgais īnterfrontes pītarāsiņ Jōzepeņīti ,
7. maijā 13:48
pastāsti , kādēļ tu iestājies noziedzīgajā kompartijā, kura iznīcināja nacionālu valsti Latviju ? Vai tu iestājies noziedzīgajā kompartijā aiz pārliecības , ka PSRSkas noziegumi ir pareizi vai arī aiz naida pret nacionālu valsti Latviju ? Koē ? ******************** Pastāsti , aiz ko tev ir tāds naids pret mīļoto Krieviju ? Ko tev Pūteņka nodarīja ? Koē ? *************** Kakogo iksa tava PSRSka lauza 1920.gada Rīgas miera līgumu , vēl 8 pašas parakstītos līgumus, okupēja Latviju un iznīcināja nacionālu valsti LV ? ******** Kakogo iksa tu tik fanātiski aizstāvi savas PSRSkas noziegumus - LV okupāciju, nacionālās valsts iznīcināšanu, LV pilsoņu izsūtīšanu un nogalināšanu, 1 000 000 svešas valsts, kaut kādas tur PSRSkas bēgļu nelegālu iebraukšanu, bankr. un noziedzīgās KPSoSīskas ideoloģijas, saulainā zociaļizma un krievu valodas uzspiešanu ? Koē ? ***** 1920.gada Rīgas miera līgumu neviens nav atmeņījis, arī tavs Pūteņka ne. ***************** Kad LV iestājās tavā okupētājvalstī PSRSkā ? Skaistos melus par 5.augustu neraksti. Augustā Latvijas Republikas nemaz nebija .*************** Pastāsti, kad LV parakstīja iestāšanās līgumu tavā okupētājvalstī PSRSkā ? P i r rm s 17.jūnijā vai p ē c 17.jūnija ? Slabo ? ************** Aiz ko nebļāvi, kad tava okupētājvalsts PSRSka 1941.gada martā likvidēja latu ? Ko nebļāvi, kad Latvijā brīvi vazājās 250 000 liela PSRSkas okupācijas armija ? Koē ? ************No Latvijas izbrauca 900 000. No šiem 900 000, 700 000 ir svešas valsts , tavas okupētājvalsts PSRSkas nelegāli Latvijā iebraukušie bēgļi , kuriem n a v nekāda sakara ne ar Latviju, ne ar LV pilsoņiem . Jasne ?
cvbnmn
7. maijā 13:52
Partejiski birokrātisks bardaks.
angel
7. maijā 14:08
Ja nav ko atdot , tad priekš tam mums taču ir tiesu izpildītāji ! :)))Lai iekasē visus otkatus un citus gescheft ...
Jā!!
7. maijā 15:21
Dažs labs (briļļu čūska) jau iedomājies, ka Latvijas galvaspilsēta Rīga ir viņa privātīpašums! Cik ilgi mēs to cietīsim? Vai vienreiz nepietiks????
Jā!!
7. maijā 15:23
54 Maximā bojā gājušo dzīvības jau ir uz viņa sirdsapziņas. Nepietiek? Vēl viņam vajag? Biedrs 54!!!!
Zaķu zaķis
7. maijā 15:27
Pēc loģikas tad jau par Rīgas satiksmes pakalpojumiem arī var nemaksāt?
ktm
7. maijā 19:58
CLFA strādā pilnīgi idioti! Atņemt Rīdziniekiem tramvaju var tikai tautas ienaidnieki!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi