Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
Hops
12. aprīlī 10:49
To situāciju radījuši resnie varas kliķes mūdži, jo algas tiek maksātas smieklīgas , sociālo garantiju nekādu, darba apstākļi slikti un stundas ļoti garas . Bet pati varas kliķe gan saņem ap 15 000 štukām ikkatrs , sēžot siltumā, guļot, rijot , dzerot un piržot. Un zogot , zogot .
Juhans
12. aprīlī 10:50
Ties 8% uzņēmumu, kas atrod darbiniekus, iespējams, g.k. ir Valsts uzņēmumu padomes, valdes un citas komandsabiedrības, kā., piem. Saeima un MK, kur ar darbiniekiem nekad nav bijis problēmu. Vai pie 92% nevar kaut ko no visa tā beidzot (ie)mācīties?
Refiks
12. aprīlī 10:54
Es šiem varu dot padomu!!! Lai maksā. Min 1000 Jevras tīrā. 8 stundu darba diena. Brīvdienas un svētki brīvs. Viss sociālais. Ja kāds tādu piedāvā. Lūdzu lai raksta savu uzņēmumu nosaukumus cilvēki plūdīs. Par zupas šķīvi DIŽLATVIJĀ neviens vergot nevēlas!!!
Lohi!
12. aprīlī 10:56
Cits virsraksts! Latvijā 92% vergturu nespēj atrast vergus!!!
Onslows
12. aprīlī 11:00
Tā ir skaudrā patiesība! Bet cik no viņiem maksā vidējo algu?
Kapers
12. aprīlī 11:00
Uzņēmējiem - iemācīties samaksāt par darbu, saprast, ne tikai pie tevis ir darbs, bet pie tevis strādā. Un čiki puki.
vot
12. aprīlī 11:10
"Interesanti arī tas, ka pasaulē darbaspēka trūkumu galvenokārt mēģina risināt ar darbinieku apmācīšanu un pārkvalificēšanu, taču Latvijā - ar darba vides labiekārtošanu," Latvijā iedomājas - nopirksim darbiniekiem tenisa galdu, pie reizes pateiksim, ka alga taču nav galvenais dzīvē, un darbinieki plūdīs straumē.
> kapers
12. aprīlī 11:20
Tas , ka visi grib sākot no 1000 uz ķepas, tas ir skaidrs. Bet kad paprasi kāda izglītība un ko tu proti - tad bieži ir pamatizglītība vai nepabeigta vidusskola un abas rokas kreisās.. īsti darīt neko neprotu, bet štuciņu vajag..
RiebeklīC
12. aprīlī 11:21
Visi tikai par algām , bet par darba ražīgumu pie 1000 eirām uz rokas kaut kā neviena vārda ......es arī gribētu atrast darbu kur ir 1000 eiras uz rokas , darbā padzeru kafiju , uzpīpēju , pasitu klačiņu ....un darbdiena beigusies...
Ella
12. aprīlī 11:29
Kāds varētu arī parēķināt, cik tā štuciņa uz rokas papildus izmaksā uzņēmējam. Arī tas cipars darbiniekam ir jānopelna - ne jau no savas kabatas uzņēmējam jāmaksā nodokļi par katru darbinieku.
Darba devējs
12. aprīlī 11:29
Jau sen bija laiks migrācijai. Protams, ka vietējie mūsdienās vairs nevērtē saimnieku, paši pelnīt neprot, darbs ar slikt. Kā taisāties dzīvot, ko?
Mazais uzņēmējs
12. aprīlī 11:33
Ko par to 1000? Man reiz bija alga 1080 eur, tāpat nevarēju ģimeni pilnvērtīgi uzturēt. Ja grib lielo naudu, ta pašam jādomā, kā pelnīt, neviens nedos tāpat vien. Pie tam, kad sañemsiet to 1k, sapratīsies, ka nekas jau nav mainījies, tāpat kapeikas jāskaita.
RIGA
12. aprīlī 11:40
Iesaku lauksaimniekiem organizet studentu brigades. Ta tas bija padomju laikos. Braucam studentu grupa septembri uz kolhozu stradat. Dzivosanas apstakli normali, edinasana teicama, kulturas dzives programma ari - no Rigas brauca makslinieki, kino pieveda klat. Kolhozs visu apmaksaja. Vakari pie ugunskura, studentiska jautriba. Beigas , pat , saneman algu, kartupelus deva lidz paris maisus, ja bija velesanas . Visus atveda majas ar kolhoza autobusu. Jauks laiks tas bija. Visi apmierinati.
Lauksaimnieks to Riga
12. aprīlī 11:46
Es jau mēģināju, bet atradās tikai vārgi vai slinki. Un čīkstuļi, 3 eur uz papīra stundā par maz esot, redzi, pat lupatu veikalos tagad maksājot 700 uz rokas, nu nez, gan jau melo, lai nav nekas jādara.
Uzņēmejs to ella
12. aprīlī 11:52
Uz papīra ta jāmaksā 1405 eur, plus darba devēja soc nodoklis 338 eur.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi