Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Vinnijs
11. februārī 18:14
Paklau Kariņ, kad būs gatavs 2019. gada budžets ??? Gads jau sen ir sācies. Varbūt tu dzīvo pēc ķīniešu kalendāra ???
Latvijas Nacionālā Nedrošība
11. februārī 18:15
Latvijā ārzemju bankas svarīgākas nekā pasi iedzīvotāji. Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus un bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju. Un Rinkevičs!? Kādēļ nav atlaists, pats pats bīstams Latvijai jo vienpersoniski atbalstīja ANO migrācijas shēmu! Starp citu musulmaņi kas ieņem Rietumeiropu bez kara! https://www.gimenetautavalsts.com/raksti-1/kas-slēpjas-aiz-ano-imigrācijas-pakta?fbclid=IwAR2LTgZdsbFSR_4DQieOD4LQXWYwqjBpFFaMDHoqDp3Jj5RI3PiAqJG8AQA
pilsonis
11. februārī 18:45
Jāsaskaņo ar ASV valsts kasi! Nu kas tas par stulbumu? Tad jau šeit nav vajadzīga tāda marionešu valdība, kuru aiz diedziņiem rausta, kam tik nav slinkums. Tad jau pareizāk būtu iecelt par valsts pārvaldītāju ASV Tieslietu ministriju - tad vismaz tiktu likvidēts korupcijas midzenis, ko uztur barokļu bars no Jēkabstreet.
Pindosi dod pavēles
11. februārī 19:02
Te nu bija Latvijas neatkarība - jāsaskaņo ar ASV Valsts kasi...
Latvian reservation
11. februārī 19:03
Labākais, ko Mr Kariņš var izdarīt tautas labā, ir izveidot latviešu rezervātu ASV. Anglistānā mūs diskriminē un musulmaņi to okupē. Latvijā dzīvot atļauties nevaram, jau mēģinājām nesanāca.
jaajaa
11. februārī 19:28
...es tā īsti nesapratu...tas moneyval attiecas uz Eiropas Padomi vai ES padomi...ja uz Eiropas padomi, tad vispār nav vērts pat lasīt, ko viņi raksta...teikšanas nekādas...:)
Sims
12. februārī 11:46
Bankas aizvēršana nevar notikt nekontrolēti. Tas līdzinās vairāk absurdam. Tad es savācu naudu, banku aizveru un čau.🤣🤣🤣

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi