Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Ja ja
11. februārī 13:22
Lai tik būvē un tērē naudu jo latvieši jau vāc koferus no šitās JOBANĀS latvanijas.
Onslows
11. februārī 13:25
Par spīti Vatānu vaimanām Valsts attīstās!
Logiski
11. februārī 13:28
Kam tāds sūda veikals vajadzīgs ja nav naudas un pēc 2 gadi kamēr būvēs te visi skriesim ar plikām pakaļām.
L39
11. februārī 13:30
galvenais ka liela dala visu laiku stradaa ar zaudejumiem.nu kaa tas iespeejams?ja ir zaudejumi,tad ir zhopaa.jabeidz stradaat.visaadi sportisti te kjipa iegulda naudu bet stradaa ar zaudejumiem? idioti vai?
Viesis
11. februārī 13:30
Veikala būvētāji nav muļķi. Muļķi ir stulbie komentētāji, kas algu saņem bezvērtīgajos krievu rubļos!
Sweety
11. februārī 13:37
Nav vairs cilvēkiem tik liela interese par daiļdārzkopību, kā bija pirms 10 gadiem! Tad bāza košumaugus, kur vajag un nevajag. Tā mode ir jau pārgājusi. Dārzu iztikai gan vairāk vai mazāk plānos zemju īpašnieki, jo ēst vajag. Nez ko par to domā lielākie dekoratīvo augu audzētāji un tirgotāji, dārza preču tirgotāji?
Bolde Raj atkritums
11. februārī 13:38
Ja veikalā netigo sēmušk un lēt krievs šnāb, tad tāds nav nužen.
Ka tad
11. februārī 13:51
Sākumā nojauciet to smirdīgo alfu.
Bimbaa
11. februārī 13:55
Pietiek tas bodes. Pusi varetu likvidet.nenormala zeme,kur tikai Biroji un bodes.
sss
11. februārī 14:26
Tūlīt visa pirkt spējīgā publika dragās uz Akrapoli !! Košum augus un pat puķes tik pat kā neviens neaudzē .Ābeles un ogu krūmus plēš ārā . Audzē tikai mauriņu [zāli] Kuru kā sniegs nokūst .Un rudeņos kamēr vēl nav uzkritis sniegs PĻAUJ !!! Ar gaismu sāk un līdz 23 pļauj . IKEA kartona mēbeles ātri izšķīdīs . Bet mūsu ļaudis jau ir turīgi .Tāpēc var atļauties pēc 1-2 gadiem iegādāties jaunas IKEA kartona mēbeles . Īstas EKO mēbeles kā beidzās garantija tā mēbele sabrūk un sairst . Dabai draudzīgi .
Onslowam
11. februārī 14:33
Valsts labāk būtu rūpnīcas cēlusi, sadarbotos ar zinātniekiem, radījusi inovatīvus produktus, nevis gremdētu savus barotājus uzņēmējus un celtu kārtējos tupos iepirkšanās centrus.
Decoy
11. februārī 14:40
That suggests some close by actually could be still upset over something over misunderstanding..because some want to push specific signs(not clues) to person..for example sign of panda or bear or similar..but person is not enemy of tigers pumas pandas ducks cats etc. etc. Whatever happened in past was because of childhood issues that affect everyone at thqt age..also could be neighbours..all could have something they do not want to reveal cause pride or whatever..did not get memo that person was misunderstood so no need to conspire. Either that or some want to hijack events from past to push agenda thinking person will go into cowardice which never happened. Body limits are not Spirit limits.
Kriksis
11. februārī 15:08
Laba vieta dārza preču veikalam, jo bkakus ir privātmāju rajons ar piemājas teritorijām. Tāds veikals ir pat ļoti vajadzīgs, jo Depo tirgo augus tikai tā starp citu ne pašā lielākajā izvēlē. Tie, kas saka, ka mūsdienās košumaugus vairs nepērk, lai paskatās, kas pavasaros un vasarās notiek augu tirdzniecības vietās.Vienīgi nesezonā tirdzniecība ļoti apsīks, un veikals cietīs zaudējumus.
vēl vēl vēl!
11. februārī 15:28
Laikam mums par maz vēl iepirkšanās centru, vajag vēl!
ddd
11. februārī 15:49
Tur ir potenciāls. Māju un dzīvokļu būvniecība tur attīstās strauji.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi