Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
skaidrs
9. februārī 09:33
Ministrijas juristi ir palīgskolas absolventi, kuri nespēj veikt tiesisko izvērtējumu. Algu gan tas netraucē saņemt.
Smieklīgi
9. februārī 09:37
Tad kāda mārrutka pēc ir vajadzīgs pats ministrs ar saviem augsti apmaksātiem padomniekiem ?!!!
Juhans
9. februārī 09:38
Finansējums advokātu kantoriem 8712 eiro apmērā vs (pret) 266,3 miljoniem eiro (2017. gada OIK neto izmaksas) tiešām ir nereāli iespaidīgs tieši ar savu, iespējams, ievērojami pārdomāto nelielumu.
Hehe
9. februārī 09:39
Ministra padomnieki padomāja, padomāja un nolēma ka vajag vēl nolīgt padomniekus kas to putru izstrēbs.
iesaku
9. februārī 09:57
Ņemiet savas olas un dodieties šodien uz Rīgu. Rātslaukumā notiks pikošanās ar olām. Viņķele un Rinkēvičs arī būs.
uu
9. februārī 10:10
Taisīs tik visādas padomes umn tēos ka kko dara un tad gudri dirsīs ,ka neko nevar izdarīt, jau zināma shēma, kā vneko nedarīt.
Februāre
9. februārī 10:19
Žēl bet zinu rezultātu.
Aha
9. februārī 10:21
Šie gadu muļļās un ministrijai būs uz kā novelt vainu pēc tam kāpēc nekas nav izdarīts.
grābeklis
9. februārī 10:49
OIK par sadedzināto gāzi, kurš tad galu galā izdomāja un realizēja šādu atļauju izsniegšanu un acīmredzami labi nopelnīja?
ropaži
9. februārī 10:53
Nu jau kādu laiku ap OIK ir relatīvs klusums. Tas ir loģisks rezultāts, kas daudziem bija ļoti nepieciešams – pirmkārt jau valdošajai politiskajai elitei un arī mēdijiem, kuri tos apkalpo vai kuru eksistence ir atkarīga no šo varturu labvēlības. Tāpēc katra atmaskojoša ziņa par kādu no “OIK afēras” aspektiem tiek slāpēta vai apaudzēta ar gādīgi saražotām “viltus ziņām”, lai piesegtu kādam tik ļoti neērto patiesību.
tieši
9. februārī 10:55
Spriežot pēc oik un citām afērām mūsu deputātugalvenais princips mans zelts ir mana tauta un tāman jāaplaupa! iesaku deputātiem to dziedāt katru rītu pie ķeraties pie nākošām nekrietnībām. Jūs taču padirsīsiet Latviju,pat vairojaties kā primitīvās amēbas,daloties.
jaajaa
9. februārī 10:56
...OIK var vērtēt tikai tāds advokātu birojs, kura civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta līdz 2 000 000 000 EUR...nebūs atkal beigās, no kā uzprasīt...NEVIENS bez saskaņošanas ar EK nav tiesīgs aplikt ES pilsoni ar kādu nodokli !...
JOPT
9. februārī 10:58
Tiešām brīnums, ka mūsu "neatkarīgie" mediji tik klusi.
mans
9. februārī 10:59
pie šīs apātijas un zagšanas sistēmas stabilitātes, pieņemu, ļaudīm varētu visu atņemt, pensijas ieskaitot, un nekas nenotiktu,, pavaidētu un klusi mirtu tālāk. Latvieši nekad nav aktīvi cīnījušies.Izdzīvošanas formula gadsimtiem bijusi- paciesties. To mainīt varētu vien paaudžu maiņa un jaunlatviešu laika personību parādīšanās. Lai ir kam to baru vest jēdzīgākā virzienā. Sabiedrības pašorganizēšanās, spēja atbildīgi izlemt,saprātīgi balsot, ir vien tukšs mīts.
spriidiic
9. februārī 15:01
Šķēles elektrobiznesam grib samazināt dotācijas? Būtu brīnums , ja izdosies ! OIKs mūžam dzīvs.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi