Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
51 komentārs
Sakārtot:
xalva
21. janvārī 07:03
rakstit jau vairs nav ko?? Un rakstam muļķības.. lai tak dara ar savu naudu ko grib..labāk rakstat tiešām par netīrajiem Latvijas izzadzējiem.. bet ak nu ja, jūs jau viņi nopirka, lai skribelējat sūdus.
Kāds
21. janvārī 07:12
Nu cik var par to klaunu rakstīt? Tas, ka daļai sabiedrības viņš ir sazombējis prātu, ir skaidrs. Nu un? Nāks nākamie zīgeristi, šitie aizmirsīsies. :D
pilsonis
21. janvārī 07:20
Pasūtījuma raksts. Jo šeit nav pieminēts, ka Kariņa, Ašenrādena, Viņķeles un pārējā jaunās koalīcijas kodola bizness iet kalnā, jo ir visas cerības, ka Kariņa vadībā izdosiet turpināt lielās siles afēru - OIK naudas izshēmošanu no iedzīvotāju maciņiem.
Nekad, nekad
21. janvārī 07:22
neveidojiet biznesu ( ne legālu, ne arī mazāk legālu) ar cilvēku kuram uzvārdā Štelmahers, uzvārds izsaka visu.
>pilsonis Šodien 07:20
21. janvārī 07:26
Jā,jā, Ašerādens, Vinķele un Kariņš rindā stāv pie redakcijas durvīm, lai tik iesniegtu pasūtījuma rakstus. Turklāt vairākas reizes dienā, obligāti.
Oi,ņemogu
21. janvārī 07:27
Tas ir noteikts jau ģenētiski,ka pastalas nevar būt biznesmeņi,tikai kalps kungam....
de Kats ID
21. janvārī 07:27
Minētais fakts tikai pamato cēloni, kāpēc tas Gobzems tā raujas tajā Kariņēzeļa vadītajā kleptoēzeļu praidā. Gobzems tikai zags un vēl ar vērienu. Otrais lielākais zaglis jau minētajā tā pamuļķa Kariņa Latvian band ēzeļnīcā būs jaunais kleptoēzelis Pūce. Ar to es jūs visus no elektorāta arī apsveicu. Cerams, ka tā Amerikas debīliķa bandu 23. janvārī neapstiprinās. Lai gan tā Jēkabielas Ēzeļnīca arī ir pastulba.
Oki
21. janvārī 07:31
Ja nav ko rakstīt tad nerakstiet neko. Tukšs raksts , kur katrs uzņēmējdarbībai un loģiskajām sapratām pietuvinatais būs Gobzema pusē. Labāk rakstiet par OIK, pretlikumigo veselības reformu, mazajām pensijām , lielajiem nodokļiem utt. Ar šādiem rakstiem jūs tikai ceļat Gobzema reitings.
Onslows
21. janvārī 07:37
Nekas, nu jau ir deputāc, iepirks deputātēm pipšturus un viss rullēs!
Juhans
21. janvārī 07:37
Jā, (Да) jebkuŗa reklāma - laba tā vai slikta, tikai ceļ tajā minēto personāžu reitingu.
Heh
21. janvārī 07:38
Sektai nedienas. :D
Nu
21. janvārī 07:39
Gaidu rakstu par viņķeli.
Pensionars
21. janvārī 07:41
Tikai par Kaiminu ,vai Gobzemi........!!!!!
Pensionars
21. janvārī 07:42
Tikai par Kaiminu ,vai Gobzemi........!!!!!
>Ha ! Šodien 07:35
21. janvārī 07:51
Par Kariņu rakstīt ir garlaicīgi. Kariņš par spīdekļu valdību, nemurgo, visus Latvijas advokātus tiesā iesūdzēt nedraud un daļu no tautas par kotlešēdājiem nesauc( lai gan tā ir taisnība).

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi