Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Zaķis
9. janvārī 12:55
Hm, bet kā tad ar sodu par braukšanu ar biļeti Rīgas sabiedriskajā transportā? Šķiet, ka tie 20-30 eur arī ir nesamērīgi pret biļetes cenu. Vai arī tur spēkā ir citas likuma normas?
beidzot to zaglju un aferistu
9. janvārī 13:03
kantori kads iespiedis sturi.Naudas nekauniga kashana neiegudot neko.Nu varbut uzstadot kases aparatus.Ta tiem nelieshiem vajag!Patiess perieks par to!Uzreiz garigais uzlabojas!
Globuss
9. janvārī 13:08
Muļķu zemē, tas kropļu kantoris samaksās Gņilam naudiņu un tik pieņemti VAJADZĪGIE noteikumu labojumi. Un PTAC sodu atcels tiesa.... rīgā vis ir pērkams.....
Dīvāna komentāri
9. janvārī 13:22
Tas tak nav valsts uzņēmums. Es kā privāts uzņēmums varu pats noteikt kādu sodu gribu un viss. Piem es atstāju automašīnu ielas vidū, neviens netiek garām, man uzliek plāksteri pa 40 eiro. Nolieku ielas malā mašīnu zem zīmes kur stāvēt nevar,bet nevienam netrauceju, ar 40 eiro.
Ha
9. janvārī 13:26
Super! Šis ir konkrēt reketa kantoris, ko piesedz IeM VP! ( laikam doļā). Labi,ka cilvēki kasījās pret + sita tos kontrolierus,kad manīja! Tagad to visu likumīgi varēs daŗīt- močīt tos dranķus!
to divana komentari
9. janvārī 14:09
ta jau nebus gan, ka katrs privatuznjemejs daris ko grib!Tadelj ari pastav PTAC un Konkurences padomes, kuras regule shadus jautajumus.(0-ie beigushies, kad katrs vareja darit un reketet ka vinjam ienak prata.Un ljoti labi, ka to aferistu kantori izpurina. Neiebilstu pret maksas stavvietam, bet jabut ari mera izjutai stavvietu ipashniekiem.
Latvijas repersīvais aparāts
9. janvārī 14:19
Droši vien Latvijā tas nav iespējams, ka tiesa nebūtu PTAC pusē, bet cerams, ka kādam būs pietiekoši uzņēmības lietas novest līdz Eiropas Cilvēktiesību tiesai un, ja Latvijai tiks uzlikts sods, sodu likt samaksāt PTAC konkrētajiem darbinikiem.
c
9. janvārī 14:49
BEIDZOT !!! Nelieši tas kantoris!
NU ir pareizi
9. janvārī 15:01
vakar viens no šitiem auniem arī piepisās, lai gan pat nestāvēju apzīmētā stāvvietā, biju pie stūres, ķipa biroju terotorija. UN? Kamēr šitiem stāvētājnieki nesargās auto no apskādēšanas, apzsagšanas vispār visām stāvvietām maksas iekasēšanas moratorijs jāuzliek. Es vēl saprastu, ja tas slīmests kā paklausīgs suns tupētu uz mana siltā motorvāka. Labi ir, ka sodīja, lai gan jāsaka - pusmiljonu vajadzēja uzlikt, varētu mierīgi vērties ciet.
Sonatochka
9. janvārī 15:54
Es ta isti nesapratu, lai Latvija noliktu ielas mala masinu ligums japaraksta ? Nu, kur problema, uzliek automatu, iemet naudinu un automats iedod bileti.
Es vēl saprastu
9. janvārī 16:09
Ka šitie piečakarētos nagliem stāvētājiem par nez cik stundu vai diennakšu stāvēšanu stāvvietā bez biļetes, bet ja Pornhubs par ļauj viņu saitā paganīties nez cik stundas un prasa naudu tikai par 4k klipiem, tad šitie pidarasi ir jāizvālē ar pērnajām eglītēm , jo novietotos auto ne tikai neuzpasē, bet arī nesargā 24/7. Par mazu tas sods viennozīmīgi, tiesa varētu vēl paaugstināt ciparu x 5 vismaz, ja savādāk nesaprot.
#
9. janvārī 16:16
ta jau nebus gan, ka katrs privatuznjemejs daris ko grib!#################### Ļoti labi, varbūt beidzot uzliks visās pārpildītajās stāvvietās barjeras, 2h pa brīvu, tālāk maksā pēc tarifa. Kapitālismā par brīvu ir tikai siers otrajai pelei.
:)))
9. janvārī 16:17
Kā jau Rīgā:))
Art
9. janvārī 16:36
Skaidrs, ka tas ir bezkaunības kalngals, šāda 35 euro soda nauda. Bet, gan jau, ka nav bez vainas mežonīgi alkatīgais RIMI un Maxima, kas tam Cityparks par šo 'biznesu' arī asinis noņem
Jukums
9. janvārī 16:55
Nu tad beidzot kāds kaut ko dara.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi