Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Smieklīgi
8. janvārī 12:02
Pamēģiniet lauku veikaliņā nopirkt sērkociņu kastīti un norēķināties ar karti. Jums iespļaus sejā.
Juhans
8. janvārī 12:04
Vienīgi bankas drīkst prasīt maksu par skaidras naudas izmaksu.
Kallis
8. janvārī 12:09
Juhan lošara, tu tekstu izlasīji ?
>>Smieklīgi
8. janvārī 12:10
Lauku veikaliņos, ja tev nav skaidras naudas sērkociņu kastītei, tev to iedos uz parāda. Manā ciemā veikalā var iepirkties uz parāda un paņemt ne tikai sērkociņu kastīti.
Māris
8. janvārī 12:14
Tad jau 1a.lv beidzot vairs neieturēs maksu, ja online gribēšu samaksāt ar karti vai uz vietas klientu apkalpošanas centrā :) Laba ziņa!
Smieklīgi
8. janvārī 12:18
Uz parāda tur dod pārsvarā vietējiem bomāriem. Un arī tad ja ar to bomāru kādreiz jaunībā grāvī kopīgi dzerta ļerga. Bet ja neesi pazīstams un pirksi kaut ko zem 1€ ar karti pārdevēja sāks brēkt ka priekšnieks neatļauj jo viņam jāmaksā arī par to transakciju tāpēc esi spiests pirkt vēl kaut ko līdz kādiem 2€.
PTAC efektivitāte = apmēram nulle
8. janvārī 13:03
Konstatēja, un kas tālāk? Vai kaut kas mainīsies?
rodo
8. janvārī 13:16
atminos Dānijā..., piemēram, ja prece maksā 9.67, tad maksājot skaidrā naudā būs jāmaksā 9.70, bet ja maksāšana notiek ar karti, tad būs precīzi 9.67. un tā ir apsveicama sistēma - visos veikalos vajadzētu lai preces būtu bez mazajiem centiem, tas būtu super, jo tos mazos melnos likt nav kur un jēgas no tiem nav nekādas.
Juhans
8. janvārī 14:44
Vai parādu lauku veikalā nevar aplikt ar nodokli un PVN?
Lolosim un audzēsim banbanbanbankas
8. janvārī 22:07
Taisa atkal siltumnīcas noteikumus bankām.
X
9. janvārī 17:52
Šādu praksi piekopj (piekopa) pat Lattelecom (par t.s. Bank-ID vai kā nu to metodi viņiem sauc izmantošanu). Būs jaapskatās vai joprojām tā ir, jo maksāt rēķinu ar prastu bankas pārskaitījumu ir pagājušais gadsimts. Gribu maksāt ar karti uzreiz, bez nekādām suxainām papildus maksām (kuras jau tāpat ir iekļautas rēķinā slēptā veidā). Automātiskos maksājumus arī neizmantoju, jo nepatīk doma kā tāda. Esmu old-school un visu maksāju manuāli.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi