Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Juhans
4. decembrī 09:00
Kopš es rakstu komentus, es esmu apmierināts.
Nu i štrunts
4. decembrī 09:09
par to , galvenais ,lai maksā jēdzīgu atalgojumu
nu nu
4. decembrī 09:22
Man mans darbs patīk, tiešām patīk.
Pat ja
4. decembrī 09:31
darbs ir jeedziigs atalgojums ir nejeedziigs! Un piegriezies dzirdeet par <Veiksmes staastu>!
īpaši stulbs
4. decembrī 10:21
Tieši valsts sektorā strādājošie dara nejēdzīgu darbu. Piemēram, Pilsonības un Migrācijas lietu pārvalde, kas ik pēc 5 gadiem ievieš jaunus obligātās nepieciešamības personību apliecinošos dokumentus.
>īpaši stulbs
4. decembrī 10:50
Ko tad tu gribēji? Lai paši un ID karti var nopirkt jebkurā narvesenā?
a
4. decembrī 10:50
no ilggadīgās pieredzes varu teikt, ka visās jomās, kur kaut ko regulē ES regulas vai Latvijas likumi un noteikumi, kuru izstrāde pamatojusies uz ES prasībām, darbs ir bezjēdzīgs, nevienam nevajadzīgs, ražošanu un attīstību bremzējošs.
Noyb
4. decembrī 12:04
Pat dzivnieku, putnu u.c. pasaule mazuli tiek palaisti dzive tikai pec podgatovkas un ari tur nav skistosas-kafijas atrums. Bet ir!
rr
4. decembrī 12:15
Pasaule kļūtu daudz labāka, ja likvidētu 100 gudro amatu vietas.
Ots
4. decembrī 12:18
Tikai retais ierēdnis atzīs ,ka viņa darbs ir bezjedzīgs....jo privatà sektorā būtu jàstrādā kartīgi un bez kafijas pauzèm!
DDD
4. decembrī 13:51
Visu samaitā bezjēdzīga birokrātija
Džī
4. decembrī 14:36
Es vispār uzskatu, ka darīt darbu ir veselībai kaitīgi. Kā viens tur formulēja, ka ir jāstrādā, lai būtu ko ēst, nevis ēst, lai varētu pastrādāt.
Haltūrists
4. decembrī 16:35
Katra cigarete saīsinot dzīvi par 5 Minūtēm, darba diena par 8 stundām... Un tikai 1/5 dala aptaujāto saprot, ka strādā nejēdzīgu darbu. Droši jau tie ir birokrāti stabilajā valsts maizē, kuriem atliek laika domāt un šaubīties par sava darba jēgu..
juss visi esat vergi
4. decembrī 17:09
Vergu sisteemaa taa ir - visus produktiivos gadus cilveeks ir ofisa planktons un,kad aiziet pensijaa un ir briivs,vairs nav ne speeka ne veseliibas,ne gribeeshanas dziivot kaa ir veeleejies....
Humānists
5. decembrī 22:49
Pilnīgi piekrītu, mans darbs ir nejēdzīgs. Es tur eju ar riebumu un tikai tāpēc, ka man vajag algu un darbā šo to parasti var nesodīti nospert, tikai tāpēc es apmeklējo to mēslu bedri, ja mūsu valstī maksātu cilvēka cienīgus pabalstus, es tur i kāju nespertu. Un man piekritīs katrs normālais strādnieks, es to te kankretna saku, ja kas

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi