Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Latvijas politiskā skatuve
2018. gada 3. decembrī 11:21
Ohh.., kā vecie blēži rosās/ Trako , ārdās un vēl lokās / Congals Vājons tikai stostās / Hūte, oligarhi plosās / no Bordān un Gobzem tie rīstās / Vecie varu grib visās jostās/ Un kad beidzot tauta mostās ?????????????? ( veltījums > vienotībai zzs na kretiāniem )
mužiks
2018. gada 3. decembrī 12:03
VID jau tā ir neierobežota rīcība. Viņiem,pārsvarā, ir tikai tiesības. Tam, kas strādā un maksā nodokļus ir tikai pienākumi. Kurš valstij ir vairāk vajadzīgs: rekets, kurš atrunājas ar likumiem, un ar lielu gandarījumu iznīcina uzņēmumus, vai nodokļu maksātāji, kuriem gadās kāda kļūme-vai laikā nenodota atskaite, vai iekavēts nodokļa maksājums. Ar kura nopelnīto naudu parazitē tas pat VID? Nebūs uzņēmumu, nevajadzēs ne VID, ne FM , utt.
Ghh
2018. gada 3. decembrī 14:25
Principaa jau vid darbibas Sekas redzemas esam dargakie eiropaa un ierednus valsts pat nevelas samazinat sitas burbulis reiz plisiis
nu
2018. gada 3. decembrī 16:58
ir jābūt mulķim,ja esi iesācējs LV vērt vaļā uzņēmumu. JO citur ir neapliekamie lieli, mazs administratīvais slogs, te nezināsi kādu atskaiti iesniegt un un vēl nebūsi apgriezies ap savu asi,kad jāsamaksā būs jau nodevas,ka esi tikai gribējis ko darīt.:)))

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi