Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
piedzimtatejā
14. aprīlī 09:16
ejiet strādāt, parakstvācēji... kas oikus maksās, mēsli??
Selekts
14. aprīlī 09:17
Vācu "Ergo" par to nu ļoti nopriecāsies.
Jā, bet
14. aprīlī 09:21
sākta parakstu vākšana par ceļa nodokļa iekļaušanu OCTA ========================================== Latvijā n a v ceļa nodoklis.
Letiņš
14. aprīlī 09:22
Apdrošināšanas polises cenas jau cēlās vairāk kā 2 reizes.... un daudzi trūcīgie vairs nevar nopirkt. Kas notiks ja vēl ekspluatācijas nodokli uzkabinās OCTĀm.... Afigeļi!!!!
Atgaadinaashu
14. aprīlī 09:23
ka teksts par pensionaaru izskaneeja jau 90to gadu saakumaa.Tikai itogs 27gadu garumaa ir apalja 0.
dvbnmn
14. aprīlī 09:24
Ja vietējie gaišie prāti nespēj nodokli pielikt degvielas cenai, tad kā gan spēs pielikt octai!? Ja šie gaišie prāti nespēj ieraudzīt kā dara kaimiņos un labāko vienkārši nokopēt, tad nav ne mazāko šaubu, ka šie gaišie prāti paši jau nu noteikti neko prātīgu nespēs izdarīt. Tādu nu teir partiju muļļāšanās.
Skeptikis
14. aprīlī 09:26
Arī trīs mēnešu apdrošināšana ir par garu,minimālajai vajadzētu būt mēnesim.Man ir mikroautobus,kurš ir daļēji pārbūvēts par kemperi,lietoju vienu mēnesi gadā,kad ir atvaļinājums,nobraucu ļoti maz,pārsvarā tas stāv pie kāda ezera,pie kura atpūšos,braucu ar laivu un copēju.Nekad vēl neesmu ar viņu iebraucis Rīgā.
Vsp
14. aprīlī 09:28
Tad tie kuriem nākas braukt regulāri paliks vispār bez biksēm.
oicis
14. aprīlī 09:36
Jāliek ir pie degvielas, kā tas ir Lietuvā un Igaunijā -vairāk tērējot, vairāk lietosi, vairāk piesārņosi, vairāk maksāsiet
Seskis
14. aprīlī 09:46
Kurš tad pērk to OCTA, tikai naudas izšķiešana! Ja mani aptur policija, izvelku izziņu, ka esmu gejs, un viņi ļauj braukt tālāk, lai nenorautos par apvainojumiem homofobijā.
Ha
14. aprīlī 09:53
Nekas nav nekur jāpieliek un jāmaksā, jo valstī vnk ceļu nav! Un tā kā valsts ceļus netemontē, netaisa, tad nodokļi nav jāmaksā!
ja kas...
14. aprīlī 09:58
Dažiem trakoti patīk jaukt kopā mušas ar kotletēm...
akal te ņemsies pa tukšo!
14. aprīlī 10:30
Ko var murgot, kādā OCTA cenā?? Tam jābūt iekļautam DEGVIELAS cenā!!! Un vispār : Latvijā neskaitās CEĻU nodoklis, to nodokli sauc savādāk.
Ar
14. aprīlī 10:45
Viss prātīgāk ir degvielai pielikt,precīzāk ņemt no degvielas tirgoņiem,jo cena par degvielu ir augstāka kā Lietuvā un ceļi ar labāki
Dīvaini
14. aprīlī 10:46
Nopirku Lietuvā Francijā reģistrētu auto. Lai atbrauktu ar to uz Rīgu bija jānopērk Octa. Uz mēnesi. Maksāja 7 eur. Proti, par gadu sanāktu - 84 eur. Pēc pārreģistrācijas Rīgā uz LV numuriem- Octa(vislētākais variants) - 220 eur. Dārgākais- 400. Kā to visu saprast- man prāta pietrūkst.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi