Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
73 komentāri
Sakārtot:
Varbūt
13. aprīlī 21:10
lai pamēģina normālas algas sākt maksāt?
Raitis
13. aprīlī 21:14
Tieši tā, kamēr tā sauktie uzņēmēji nesapratīs, ka darbiniekam ir jāsaņem alga, un nevis kapeikas, nekas nemainīsies un meistari brauks pelnīt citur.
f
13. aprīlī 21:15
protams, visi normālie sen pametuši šito bedri. kā var par 600 eiro izīrēt dzīvokli, paēst un vēl tikt uz darbu? tā ir bļģ cilvēku nelietīga spīdzināšana. mākslīgi uzpūstās īres cenas, dārga pārtika, nenormāli slimi nodokļi. šo nolādēto zemi pametīs visi kas var paiet.
Dace
13. aprīlī 21:15
Vajadzēja maksāt kā pienākas tad, kad vel nebija izbraukuši. Strādāju būvniecības firmā par darba vadītāju, no 8 brigādēm pamazām vien visi aizbrauca. Cits uz Norvēģiju, cits Vāciju, vienam vajadzēja iesākt un pārējos līdzi parāva. Arī pati Vācijā strādāju, alga desmit reizes lielākā un stabila sociālā pakete, veselības apdrošināšana. Nav jābaidās, kas ar mani būs nākotnē.
Ziii
13. aprīlī 21:15
Palielinat algas, tad pie Jums rinda stāvēs pēc darba!
...
13. aprīlī 21:16
Jā, jā, šamiem tik visu gatavu padod - ar zināšanām, prasmēm, pieredzi (nez kur gan to visu gūt, ja nebūs pirms tam kāds cits uzņēmējs kas riskēs, pieņems jauniņu zaļknābi un apmācīs iedodot gan reālās prasmes, gan pieredzi), spējīgus strādāt 24/7, atdot sevi visu darbam (atliekot gan ģimenes vērtības, gan savu rekreāciju) un uzņēmējs par to zobus sakodis samaksās minimālo algu un vēl pačīkstēs, ka valsts šo algu ir noteikusi par lielu.
vvv
13. aprīlī 21:17
vietējie uzņēmēji dirš kā zariņ govis-nekas netrūkst
jjnj
13. aprīlī 21:18
Nekas vel netrukst, musu uznemeji nemaz nezin, ko nozime darbinieku trukums. Pieradinati pie darbaspeka parprodukcijas. Kad patiesam saks trukt darbinieku, tad vairs nebus svarigi cik darbiniekam pieredze vai cik valodu vins zin un pat izglitiba bus otrskiriga, ja to strikti nepieprasis darba specifika.
Mona
13. aprīlī 21:21
Kur ir tie uzņēmēji,pašlaik aktuāli meklēju darbu,vaimanas,bet kur viņi ir?Darba inspekcija,,rullē gurķi,,,darbus nepiedāvā,murgs,vai caur šo portālu nāksies darbu meklēt?Pašlaik strādāju,bet ,,gribu augt,,,atsaucieties darba devēji!,nu nopietni!
..,,.
13. aprīlī 21:24
Algas jau ir pa lielu, paskatieties apkārt, cik cilvēki pērk veikalos un pie mājām nav kur noparkoties, gribi pelnīt - kļûsti par uzņēmēju, ne diedelē. Algai jābūt tik, cik knapi pietiek.
Susu
13. aprīlī 21:25
Pilniga taisniba ka trūkst,kad beidzot pasi sev nestums kabatas,bet piedomas par to lai darbinieki labi sanemtu,nebus iemesla sudzeties.
krista
13. aprīlī 21:26
boss jaunu džipu nopircis, strādnieciņš pienāk, apbrīno..boss viņam-ja tu visu gadu kārtīgi strādāsi..ko tad es arī varēšu tādu nopirkt? nē, bet es sev vel krutaku nopirkšu
V
13. aprīlī 21:26
Darbinieku trūksts, bet sludinājumos apkopējai vēl joprojām prasa angļu un krievu valodas zināšanas.
neko neprašu
13. aprīlī 21:28
cik maksā, par tik arī strādā
Esso
13. aprīlī 21:33
loģiski,jo nemaksā algas..ja firmeles uzskata ka 800 uz rokas ir alga,tad lai iet tirst!!Tu par 800 eiro,pat īrēt dzīvokli nevar..kur nu vel ģimeni uzturēt..tā būs..drīz strādās babaji pie firmačiem..un viss.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi