Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
77 komentāri
Sakārtot:
Supers
14. martā 09:26
Jo, super, pareizi nav ko nabagiem ļaut filmas skatītīties! Holivudas jūdu mafijai kā reizi pietrūka pāris latviešu nabagu eiriki. Tā tik turpināt, lai Latvija būtu pareizākā valsts pasaulē!
S
14. martā 09:32
Viasata lobijam ļoti perspektīvi. Lai jau parastā tauta neskatās filmas, jo tas ir upuris cīņai ar "noziedzību".
Latviešu valoda
14. martā 09:36
Nu ko, skatīsimies filmas krieviski. :))))
000
14. martā 09:44
Es ļoti vēlos skatīties, sev interesējošās filmas, Latviešu vai krievu valodā un legāli. Piemēram, jauno seriālu par Annu no zaļajiem jumtiem. Es tiešām labprāt maksātu adekvātu summu un to darītu. Sorkuts nepiedāvā filmas, kuras es gribu redzēt un man vēlamajās valodās. Netflix tāpat to nedara. :/
paldies cinemalive
14. martā 09:52
paldies šī portāla nu jau bijušajiem darbiniekiem par iespēju bērniem paskatīties multenes latviešu valodā,turpmāk skatīsimies krieviski
dusmas
14. martā 09:54
es pats stradaju televiizijas kompaanijaa, nemineeshu kuraa, bet cmon... nu gan noziedzinieki.. marihuaanas smeketajus arii apcietina kameer visiem zinaamie oligarhi uz briivaam kaajaam.. latvija, tu neliec vilties..
Vecenīte
14. martā 09:59
Protams! Visu tik apkarojam, slēdzam, reformējam. Tagad tie, kas skatījās latviski, tie skatīsies krieviski un angliski...Apsveicu ar 100!
Raimonds
14. martā 10:06
Piemēram es, neskatos Latvijas pārraidītos TV kanālus, jo lai to darītu netā ir jāmaksā. Būtu bez maksas - skatītos. Tādu ir daudz. Kā rezultātā reklāmdevēji zaudē. Daļa no mērķauditorijas tiek izslēgta no aprites...
jā jā>>Raimonds
14. martā 10:16
Kas ir Latvijas kanāli? LNT vai? Tamdēļ, ka LTV1, LTV7, TV24 un kas tur vēl ir, tos var skatīties bez maksas netā.
lol
14. martā 10:16
vienmer bús citas vietnes, kur pa brívu skatíties, nelegals ir tas, kur nav jamaksá :D
Vinnijs
14. martā 10:23
Nākošā būs YouTube.
Edgars
14. martā 10:25
Torrentu trakkeri tagad sāk uzdzīvot - ka pat jaunu lietotāju reģistrācija tajos tiek ierobežota. Atgriežamies uz iepriekšējo desmitgadi, kad cieņā bija filmu lejupielāde caur torrentiem. Lai aprakstītu to legālā satura komūnu, kurā apvienojušies lielākie mantrauši, nav iespējams atrast vārdus, kuri būtu daudz maz pieklājīgi. Uz kurieni mēs virzāmies? Uz to, ka tagad naudu maksāsim visādiem viaplay un shortcutiem, kuri pat neļauj bezmaksas periodu izmantot, neievadot kartes datus, ar domu, ka tagad pēc 30d automātiski varēs no klientu kartēm naudu slaukt? jo cilvēks jau būs aizmirsis, ka kaut kur bija rakstījis datus. Protams, ka augšā sēdošie Rīgas kungi un kundzes nesapratīs latvieti-parasto, kurš tos 7eur par subscription varētu izmantot kaut vai rēķina apmaksai. KAUNS!
godīgā
14. martā 10:31
Protams, ir vietnes, kur joprojam var skatīties filmas, bet latviski multenes, filmas ar subtitriem tikai te. Tagad bērnam jau maziņam jāskatās viss krieviski vai angliski. Jo man ir žēl maksāt 10 euro par dvd. Plus vēl tas, ka nemaz nav iespējams iegādāties dvd diskus ar daudzām filmām un foršiem seriāliem latviešu valodā.
ha
14. martā 10:31
Man vienalga jo filmas maz skatos!
Raimonds atbild atjautīgajam jā jā
14. martā 10:35
Es atvainojos, aizmirsu piebilst, kā Latvijā nedzīvoja un bez maksas varu skatīties kaut ko citu, nevis Latvijā translētos TV kanālus!!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi