Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
57 komentāri
Sakārtot:
Ivars
14. martā 08:26
Kur Godmaņi tur cilvēku krāpšana un aplaupīšana!!!
Alexa
14. martā 08:32
nu tas jau bija gaidāms!
kaķis.
14. martā 08:34
efektīvākas jaudas. nu kāāā tad!!! kā gan citādi pamatot lielākus rēķinus?! tak nevar viņiem te ticēt, tas viss ir tikai sava personīgā labuma gūšanai un viss. jaudas viņiem.... kaķim jāsmejas!
Sagāzējās
14. martā 08:45
Piekrītu 1.komentāram.
Kana
14. martā 08:51
Vot te vajadzēja uzsūtīt KNABi, bet nevar, nedrīkst! Pasarg dievs! Priekš tam apmeloja godīgu LB prezidentu I.Rimšēviču
???
14. martā 08:57
21 EUR gadā ir nedaudz? Cik daudziem, ka lieto gāzi tikai ēdiena gatavošanai rēķins vispār ir tie 21 EUR. Domāju, ka vairumam rēķins pieaugs vairākas reizes
onoff
14. martā 09:08
kaada ir atshkiriiba starp pieaugs dedaudz un nedaudz pieaugs
tas
14. martā 09:11
Atkal muld par jaudām . atraduši jājamzirdziņu.
ansis
14. martā 09:14
Nu ja maksas pieagums par 1/3 ir nedaudz, tad jājautā kas ir daudz? Līdz šim maksāju nepilnus 5 eur par gāzi kuru izmantoju tikai ēdiena gatavošanai, tagad izskatās tie būs gandrīz 7 eur. Izskatās, ka izdevīgāk būs atteikties no gāzes vispār un pāriet tikai uz elektrību(elektroplīts, el. tejkanna utt).
Nu bet loģiski
14. martā 09:15
Viss kā vienmēr, kur parādās kalvīšgodmaņgrupējums, gaidi sūdus, t.i., garantēti būs cenu celšanas bezjēgā, kur tautai tiks ierādīta naudas donora vieta. Kā ar elektrības OIK. Izrādās afēra, izrādās tautas aplaupīšana par milzu summām, Eiropas komisija to jau pasen ir atzinusi oficiālā vēstulē Latvijai. Kurš ieviesa OIK ar Latvijas iedzīvotājiem ļoti neizdevīgajiem noteikumiem? Tagad sēž Latvijas gāzē - kaut pasaulē bija jāveras caur restotu lodziņu un jau pasen.
>Kana
14. martā 09:18
Abi no tās pašas brandžas ! Šitā ir izmanīgāka laupītāja par Rimšēvicu, ne jau velti viņas padomdevējs, vīrs un advokāts, visi ir no augļotāju-krāpnieku šlakas.
Gribēju pāriet uz gāzes apkuri, bet
14. martā 09:20
Biju atvēzējies pāriet savai privātmājai uz gāzes apkuri. Kad uzzināju, ka LG pie stūres ir nepieēdināmais Kalvītis, piebremzēju procesu, jo prakse ir pierādījusi to, ka kur šis mafijas pārstāvis parādās, tur gaidi pārmaiņas, kas ietver sevī nepamatotu, bet obligātu būtisku cenu celšanu, vispār neuzlabojot pakalpojuma kvalitāti. OIK afēras viens no `tēviem`. Viņi tak citādāk neprot - visur savas bezdibendziļās kabatas intereses.
Nožēlojamā taktika
14. martā 09:21
Par 2x lielāku rēķinu tējkanna uzvārīsies efektīvāk??? Godmane jau iesākusi darbu ar represīvām metodēm- draudu vēstulēm un iebaidīšanu par gāzes atslēgšanu, ja esi kaut vienu dienu nokavējis 2.- euro rēķinu samaksāt.
peteris
14. martā 09:21
pretiga sivenmate kad tu vienreiz aizrisies
peteris
14. martā 09:21
pretiga sivenmate kad tu vienreiz aizrisies

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi