Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
h
13. martā 11:50
Un ko atbildes VID? Si nav sagadisanas ka "bralu tautas" parstavji, lidziga veida ietekme un megina atnemt biznesu latviesu uznemejiem, kas strada Lietuva.
njāā
13. martā 12:07
Tas mūsu VID ir viens nāve kantoris.
Dape
13. martā 12:24
A man interesē - KĀPĒC VID izņēma EKA? Vai firmai klātesot inspektoriem brīnumaini auga ieņēmumi, vai Z čekā Grand total brīnumaini pazuda kāds procents no dienas ieņēmumiem? Nevar būt ka ienāca VID tantes un vienkārši "savāca" apartus!!! Neticu. Nez kāpēc cienījamais biznesmenis neatklāj iemeslu, kāpēc viņam šī problēma radās?!!
valdis
13. martā 12:29
Lai tad VID tos jaunos brīnumaparātus par savu naudu iepērk un uzņēmējiem iznomā par saprātīgu samaksu.Savādāk 2000 eiro nav maza nauda lauku veikalam,kur pircēju jau tā paliek arvien mazāk.
Ieva
13. martā 12:40
CHD cīņa pret Lietuvu. Kurš uzvarēs? Vienotības laikos CHD dzīvei nekas netraucēja. Tagad ZZS laiki pienākuši un tirgus tiek pārdalīts. Tā nu tas ir.
Moda
13. martā 13:24
Kas vairak iedeva kukuli..to ari lobee..kas tur nav skaidrs! Nav brinums uznemeji sleedz savus biznesus..te tak tevi nomociis!
Risinājum
13. martā 13:30
Normālā valstī pie normāla servisa. Vid atnāk, izņem Jūsu aparātu un vietā uzliek savu aprīkotu ar tiešsaistes ociju. Rezuktātā viņi veselu mēnesi oeratīvi var caurlūkot . Nedrīkst būt situācija, ka atnāk savāc kases aparātu un vietā neko nenoliek.
Puika
13. martā 13:39
Zinu konkrētu cilvēku, kurš ir vienkārši sašutis un lād VID un Latviju. Viņam ir neliels bizness, nodarbina zem 10 cilvēkiem un ir nepieciešami 5 kases aparāti. Sagaidīja no VID akceptu, ka konkrētie aparāti ir atbilstoši un nopirka. ir pagājuši pāris mēneši un izrādās, kas VIDs ir pārdomājis. Un tagad viņam šie aparāti, ja atradīs ražotājs veidu, būs jāpilnveido, t.i. par savu naudu jāved uz ražotāja servisu, kas aizņems vismaz nedēļu, par savu naudu jāpilnveido, tad jāved uz VIDu reģistrēšanai, kas aizņems gan laiku, gan atkal jāmaksā. Visa šī epopeja viņam izmaksās gan papildus naudu ar kuru nerēķinājās pērkot JAUNUS un VID akceptētus kases aprātus, kā arī kādu nedēļu mazumtirdzniecības dīkstāves, kuras laikā alga un citi maksājumu pārtraukumu neņems. Sviests!!! Lai VIDs uzņemas atbildību un par saviem līdzekļiem pilnveido, lai izdomā max pretimnākošu un laiku taupošu sistēmu, kaut lai naktīs strādā.
///
13. martā 14:00
Laikam nebūs samaksājis spekulācijas nodokli (kā pats teica TV). Kārtējais populisms, lai ķertu balsis savai partijai. Nesmuki sanāk.
Jeblonskis
13. martā 14:04
Kossovich! Netaisi protesta žestus, bet gan pārdod caur ebay vai aliexpress! Normālās valstīs var lietot dajebkādus kases aparātus, ka tik drukā pareizu summu un datumu. 86-tā gada Omrons veljoprojām ir lietojams lielākajā daļā pasaules valstu. Tikai Latvānija, kā jau parasti, izceļas.
Jeblonskis
13. martā 14:10
Un starp citu, kāds liekēdis varētu papētīt, kurš VID kuņasbērns saņem to lodējumu. Jo bez lobēšanas šitāda dārgo jauno aparātu uzspiešana NEVAR būt. Tur kautkur iekšā ir "materiāls labums". KNAB! Papētiet CHD algas. Veiciet pārbaudi!
U
13. martā 14:19
Tāpēc viņa aizmiga un nepamodās.
koroche
13. martā 14:30
To vid fruhtu sen jau Knabam vajadzeja uz proslushku uzlikt, butu skaidrs vai jams vnk indiots vai nekauniigs loobeetaajs par samaksu!
muļķis
13. martā 14:58
Visus kropļus apšaut, un VID, pirmo, kopā ar KNAB..........
N
13. martā 15:02
Izklausās jau ka VID uzvedas kā rekets,tomēr ,ja runa ,par optikas veikaliem,tad nesaprotu kā viņi var apmaksāt tās plašās dārgās telpas,kur ir tukšs ,vienmēr,jo cenas astronomiskas

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi