Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
311 komentāri
Sakārtot:
paradigma
12. janvārī 12:23
Pašvaldībās turpina irsu kasīt tie paši padomju laiku nomenklatūrieši.
..
12. janvārī 12:28
Kāpēc šitais frukts vispār tiek uzklausīts?!
RoSelle
12. janvārī 12:30
Bet Rīgai ari nav kapacitātes, nevar vairs normāli iebraukt un izbraukt
?
12. janvārī 12:30
Nu cik var si cilveka murgus tirazhet?
oi oi
12. janvārī 12:30
kā te pāķi gāzīsies virsū ar lamām un vaimanām... te viss pateikts precīzāk par precīzu. nebūs Maz-isāņos darbavietu tuvākajā nākotnē... nebūs! kas paši apsviedīgi, var mēģināt kaut ko audzēt vai mazu darbnīciņu atvērt, bet nekādas darbavietu pienešanas uz paplātes nav iespējamas.
fzss
12. janvārī 12:32
bet kā ar Satversmi ???? demokratiskā valstī pilsoņiem jābūt pieejamai politiskai varai !!!! tā jau mums vienigais demokrātiskais pasakums ir vēlēšanas, jo partijās jau uznem tikai savējos-kā pie siles !!!!
liberbol vektors
12. janvārī 12:35
nevelkat garumā, klapējat ciet visu,labāk ātrs gals ne nebeidzamas mokas?
ļuļa
12. janvārī 12:35
šis pats eksemplārs ieteica pensionāriem rakstīt memuārus, ja pensija esot par mazu. lai tik izdodot un pelnot naudu, jo pensija šiem par padomju laikā nostrādāto tāpat nepienākoties. ja godīgi, šādi amorāli tipi kā rungainis, būtu paši jātaisa ciet, lai nemuld un tautu nekaitina.
12. janvārī 12:38
Sen bija laiks, un mazās pilsētas, kur iedzīvotāju skaits nesasniedz 10 000 iedzīvotāju ir jāpārdēvē par ciemiem kā eiropā!
Infor
12. janvārī 12:39
Šis frukts laikam grib laukus tukšus un attīstīt lielās korporacijas laukos !
O jee...
12. janvārī 12:40
Derētu piekopt veselīgāku dzīves veidu investīciju baņķierim!
Antiņš
12. janvārī 12:40
Varēja jau šo gadu garumā attīstīties vienmērīgi, bet tad vajadzēja ierobežot zemes platību daudzumu vienai persona līdz 3h, kā tas ir piemēram LT. Tad būtu SIA utt, kur būtu nodarbināti lauku iedzīvotāji, kā tas ir LT.
Agris
12. janvārī 12:42
Eh Tu, Runga iz maisa...., vēl pavisam nesenā pagātnē fabrikas, rūpnīcas bija lielajās pilsētās, savukārt lauki ražoja pārtiku. Lai cik dīvaini nebūtu, apgādāja teju visu eiropu. Kas tagad?! Viss nolikvidets, pārdots, izsaimniekots. Latvijā cukura fabrikas nebija it kā rentablas utt., bet Vacija gan ēd tikai cukurbiešu cukuru. Nevis nebija rentablas, bet traucēja citiem. Kūdras purvi teju visi pieder ziemeļniekiem. Tie izstrādā un pārdod. Latvijā nav saimnieka, tikai tukša runātāji un līdēji... Un jo dziļāk var ielīst, jo labāk jūtas. Tu ko, Rungaini, domā, ka cilvēki nesaprot, ka neviens Valmieras stikla šķiedras rūpnīcu neparcels uz Api vai Zilupi, jo tur nav darba. Saprot. Kas grib, tie brauks un strādās tur. Mēs varam ražot un daudz, bet tas jau rungām vairs nebūs izdevīgi.
runga
12. janvārī 12:42
Rungainis gribētu lai šodienas pensionāri dzīvo kā Edgara tēvs no filmas " Purva bridējs,, ,bet pats domā būt mūžam jauns ar saviem iekrājumiem.
Vai
12. janvārī 12:43
šis pats gundrinieks savulaik nevirzīja 26 rajonu likvidēšanu un pāri pār simt pašvaldību saražošanu kopā ar "tautas partijniekiem" un izcilo līderakadēmijas kursus izgājušo Zalānu?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi