Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Vecais
11. augustā 09:29
Nupat tas Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkēvičs paziņoja, ka viņš nevar Tihanovsku sazvanīt. Te pēkšņi viņa jau ir Lietuvā. Tad kurā gadījumā tika melots? Nu jo tālāk, jo jautrāk.
Futs Bols
11. augustā 09:41
Tas ir labi, jo Baltkrievijā viņa nebūtu drošībā. Lukašenko mēģinātu viņu apcietināt vai pat novākt.
Aiva Atte
11. augustā 10:02
Pēc politiska patvēruma?
Iljas
11. augustā 11:00
Latvijā visus tos demonstrantus satupinātu cietumā! Latvijas Republikas Krimināllikums 80.pants. Pret Latvijas Republiku vērsta darbība (1) Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību, suverenitāti, teritoriālo vienotību, valsts varu vai valsts iekārtu Latvijas Republikas Satversmē neparedzētā veidā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
Futs Bols
11. augustā 11:19
Ļoti žēl, Gint, ka jūs esat dziļā pakaļā. Kā jums tas tā gadījās, ko gan tur meklējāt? Blogera sieva nevadīs valsti, viņa sarīkos jaunas, godīgas prezidenta vēlēšanas ar visiem kandidātiem. Arī tiem, no kuriem Lukašenko nobijās un lika apcietināt, tajā skaitā arī viņas vīru.
Gunārs Lapiņš
11. augustā 11:20
> Iljas. Ir jau "satupināti" - Eiroparlamentā, dažādu pilsētu Domēs, ostās utt., pat valsts Saeimā ...
Rikijs Kalns
11. augustā 11:28
Gan jau Baltkrievija iegūs brīvību,jo pēc jebkuras nakts ir saullēkts un to nevar ne apturēt,ne izmainīt... Apbrīnoju šo cilvēku izturību,jau kurā paaudzē,ka neskatoties uz smago un grūto dzīvi jau toreiz komunistu laikā,viņos ir cerība un vēlēšanās būt brīviem.Protams brīvība neatnāks,kā skaisti sakārtota ziedu mirāža,bet tā dod iespēju dzīvot,kā katrs grib un spēj,arī Latvija ir tikai ceļā uz Brīvību un tā būs,kad no aizrīšanās būs beiguši savas gaitas tādi paši komunistu pabērni,kādi ir pie varas Baltkrievijā!
Red Zambala
11. augustā 11:36
Gan jau Baltkrievija pāries Islāmā un nodibinās Halifātu, kas balstīts uz Šariātu!
Red Zambala
11. augustā 11:48
Es nekad nedzīvoju Rīgā līdz 1991 gada rudenim, pēc tam dzīvoju Rīgā 1991-2009; es gan biju skolnieks, neko sevišķu nepirku, dzīvoju mazpilsētā, skatījos Cielaviņa Armiju un Viešņa no Nakotnes - un sapņoju kā mēs uzbūvēsim Komunismu - kura nebūs Ļaunu Cilvēku, Nebūs Noziegumu, neviens nebūs bēdīgs nekad, kur nebūs netikumīgo un perverso, kur visi dzīvos kā skaistos Romanos no 17 gadsimta labakajiem paraugiem!
Red Zambala
11. augustā 11:51
Komunisms - tas ir Morāles un Tikumības Ideāls uz ko tiekties, Paradīze uz Zemes, un Paradīze Debesīs - kur tikai Labi un Mīļi cilvēki dzīvos; par materiālo kultu - es neko nezinaju tad ne tagad, man tas pilnīgi nerausta, lai visi Cilvēki pievēršas Religijas Praksei, lai Tikumīgie uzvar visus Netikumīgos, Svētie lai uzvar Grēciniekus, utt!
Futs Bols
11. augustā 12:03
Rikij Kaln, kāpēc tu vēlēšanās balsoji par komunistu pabērniem? Es gan par Saskaņu nebalsoju. Latvija ir brīva un demokrātiska valsts, un katram ir iespēja piedalīties vēlēšanās gan kā kandidātam, gan kā vēlētājam. Ja tevi neapmierina esošie politiķi, uz priekšu. Dibini jaunu partiju vai pievienojies jau esošai. Raksti programmu un balotējies. Kritizēt jau visi gudri.
Futs Bols
11. augustā 12:11
SV, Dišlers jau nu gan nav nodevējs un ienaidnieks. Viņš ir naivs, dieva dots cilvēciņš, kas sapņo par paradīzi un komunismu. Tas nevienam nekaitē. Nevajag viņam brukt virsū, lai dzīvo.
Aiva Atte
11. augustā 12:15
Lietuvā PAŠIZOLĀCIJA 14 DIENAS BŪS?
Svētais Naivums
11. augustā 12:48
> Red Zambala Šodien 11:51 Sarkanais Diršler, pašam nav kauns par tiem idiotismiem kādus drukā? Tavējs pat nemaz nejēdz, ka nekad nav bijusi filma ar nosaukumu ""Cielaviņa armija, bet gan ar nosaukumu "Cielaviņas armija", būtu padomijas skolā mācījies zinātu šādu vienkāršu faktu. Kārtējo reizi pierādi tikai to, ka esi garīgi nepieskaitāms un ārstējams psihiatriskajā klīnikā. Tavējam nav pilnīgi nekādas sajēgas par tām lietām kuras centies komentēt. Esi internetā sagrāpstījies sev nesaprotamus jēdzienus un iztēlojies ka esi dikti gudrs? Ej ārstējies garā slimais. Tavējā komentāri pat nav smieklīgi, var izteikt vien nožēlu par tavēja garīgas veselības stāvokli.
Svētais Naivums
11. augustā 13:14
> Red Zambala Šodien 13:04 Sarkanais Diršler, iedzer zālītes un ej gulēt, centies nesatraukties, nav smieklīgi. P.S. palūdz kādam, lai neļauj tavējam lasīt ziņas un komentārus rakstīt internetā, tas uzlabos tavējā garīgo veselību.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi