Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2019. gada 11. decembrī 06:22
Redz..visā pasaulē ņirgājas un apspiež iedzīvotājus.Un kas to dara??Viens liels mafiju konglomerāts un kamēr nesacelsies iedzīvotāji pret sistēmu,viņus nošaujot,nekas uz šīs zemes fakennās ,nemainīsies.
Andris Saulite
2019. gada 11. decembrī 06:31
kādi meli !! smirdošās valdības tiešām liedz iestrādāt augsnē organiku (kūtsmēslus )-- ar vistumsonīgākajiem argumentiem -- tad slāpekļa daudz .un baktēriju par daudz....... un glifosātu (raundapu) tikai debili tumsoņi var nosaukt par indi ---((pamatskolas ķīmijas zināšanu gana lai ienirgtu par tunsoinīgajiem aizliedzējiem--- tā ir banāla aminoskābe --glicīns -- kompleksā ar fosforskābes atlikumu -- dabiska viela priekš dzīvnoiekien un pat kukaiņiem (( augiem- viendīgļlapjiem pamatā --glifosāts bloķē vielmaiņu tā ka atnirst saknes -- bet divdīgļkapju vielmaiņa ir drusku citāda tāpēc glifosāts vnk kļust par fosforu un slāpekli satrurošu augu barību -- ts humusa trūdvielas arī ir aminoskābes lielākotiesu. =============================================================== Tur ieroči jāņen un tumsoni jāsāk ar ;ložnetējuewn apšaut nevis bēl de,magoģiju pieļaut smerdeļžurnaļugām smirdināt --- Ejiet uz baznīvu un pateicības lūgšanas skaitiet par to ka zemnieki vēl tik miermīlīgi .... glifosāts mitrumā un mīnus temperatūrās vnk sadalās --- t.i nekāda uzkrāšanās nenotiek --- ģeniāls herbicīds -- .... tikai tumsonīgi mazizglītotie ar putām uz lūpān to pie pesticīdiem pieskaita -- .... purnu izdauzīt nagi niez ...
Vecais
2019. gada 11. decembrī 07:45
Mums pat zeme ir atņemta, kur nu, vēl kūtsmēsli.
Onslows
2019. gada 11. decembrī 08:10
laukus mēslos ar melniem iznireļiem!
Cilvēks ar suni
2019. gada 11. decembrī 09:40
Biju Vācijā apstājies atpūsties lauku ceļa malā, pagājām pļavā mazliet tālāk no ceļa, izklājām pledu, ieēdām un pēc tam 20 minūtes atpūtāmies. Atlaidos pļavas zālē un skatos, uz zemes nav redzamas ne vienas vabolītes, ne tārpiņa, vai skudriņas un sienāzīšu. Arī putnu ļoti maz, reti kāds tauriņš lido. Pie tā arī noved tās šausmīgi lielās lielfermas un lielsaimniecības ar ķīmiju. Pilsētās pat zvirbuļu maz, jo zāle nopļauta īsa, ne kukainītim ir kur patverties, ne zvirbulim ir kāda sēkliņa ko paēst. Mums par pirmatnējās dabas saglabāšanu par neapstrādātu un neappļautu lauku zemi būtu jāmaksā prēmija, nevis jāsoda ka nav appļauts. Labi ka mums vēl lauku pļavās ir kādi kukainīši, vabolītes, vardītes. 90 to gadu vidū pie ezera dzīvoja mazu vardīšu kolonija, bet kad uzbūvēja privātmājas, noklāja asfaltētu ceļu, ceļš bija noklāts no vienas vietas ar saspiestām vardītēm. Tagad to vairs nav, bija tādas interesantas īkšķa naga lielumā.
Normunds K.
2019. gada 11. decembrī 10:27
Tātad jauns.lv saņem nodokļu maksātāju naudu, lai indētu mums smadzenes ? Kas tas par savārstījumu ? Neko nevar saprast, kas par ko ? Es neko nesaprotu !
Futs Bols
2019. gada 11. decembrī 11:42
Normundam - Vācijā ir pārāk liels gruntsūdeņu piesārņojums ar nitrātiem, tāpēc valdība ierosina samazināt organiskā mēslojuma (kūtsmēslu) izmantojamo apmēru par 20% gadā. Otra problēma ir pesticīdu lietošana, kuru dēļ izmirst bites.
Jānis Langušs
2019. gada 11. decembrī 12:44
Mežonīgā kapitālisma apstākļos citādi nemaz nevar būt.Ko nevar kapitalizēt,tas tiek atmests kā nevajadzīgs un ar demagoģijas metodēm pat pataisīts par kaitīgu.Varbūt jāiet no pseidodemokrātijas,jeb īstajā vārdā kapitālisma,uz patiesu demoktrātiju,ievērojot sistēmas būtību un garu?Skaidrs ir viens-tas kas šodien notiek ar ekonomiku es,ved strupceļā,gaidām kārtējo ""piramīdas""sabrukumu,jeb ekonomisko krīzi.Pie kam ar katru nākamo reizi,šīs ""krīzes""kļūst arvien dziļākas,arvien vairāk valstu pēc tām nekad vairs ""neatkopsies"".
Aigars Oļukalns
2019. gada 11. decembrī 14:04
Raksts vienkārši sakopēts no vairākiem citiem avotiem ar dziļu tendenci nomelnot ražojošu lauksaimniekus. Lēnām tiek kultivēts viedoklis ka vissliktākie cilvēki uz pasaules ir mednieki kopā ar zemniekiem. Šitā turpinot, pilsētā var pazust ēdamais.
Edzus Zvejnieks
2019. gada 11. decembrī 15:59
Šodien arī skatījos uz savu mazdārziņu, kur zvirbuļi jautri dzīvojas pa izzaugušām nezālēm, tur zvirbuļiem ir kur paēst sēkliņu.Un tad sāc domāt, kad viss ir ,,izlaizīts,, , tad šiem kustoņiem ir sliktāk izdzīvot.Žēl pat uzart, bet nekas, zvirbuļus bēdā nepametīšu, putraimus ziemā došu.
Vhiz Bhah Guy Ghuy
7. janvārī 00:32
What has your government done to help save you from your financial instability? you strive to survive and yet you hear stories of how your leaders have become terror in your entities... is time to make a different. for will have made money, and we have also come to help you out from your long time of financial suffering. clearing of credit card is made available, software for hacking ATM machines, bank to bank hacking and transfer, change your school grade and become something useful in the society. we also have other form of services such as Facebook hack, whats-app hack, twitter hack, i cloud hack, tracking of smart phones, hacking CCTV, installation of software on desktop and PC, snap-chat hack, Skype hack, wire wire, bitcoin account hack, erase your criminal record and be free for ever. database hack and many more. e-mail: cyberhackingcompany@gmail.com for your genuine hacking services and we shock we your findings.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi