Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2019. gada 11. decembrī 06:22
Redz..visā pasaulē ņirgājas un apspiež iedzīvotājus.Un kas to dara??Viens liels mafiju konglomerāts un kamēr nesacelsies iedzīvotāji pret sistēmu,viņus nošaujot,nekas uz šīs zemes fakennās ,nemainīsies.
Vecais
2019. gada 11. decembrī 07:45
Mums pat zeme ir atņemta, kur nu, vēl kūtsmēsli.
Onslows
2019. gada 11. decembrī 08:10
laukus mēslos ar melniem iznireļiem!
Cilvēks ar suni
2019. gada 11. decembrī 09:40
Biju Vācijā apstājies atpūsties lauku ceļa malā, pagājām pļavā mazliet tālāk no ceļa, izklājām pledu, ieēdām un pēc tam 20 minūtes atpūtāmies. Atlaidos pļavas zālē un skatos, uz zemes nav redzamas ne vienas vabolītes, ne tārpiņa, vai skudriņas un sienāzīšu. Arī putnu ļoti maz, reti kāds tauriņš lido. Pie tā arī noved tās šausmīgi lielās lielfermas un lielsaimniecības ar ķīmiju. Pilsētās pat zvirbuļu maz, jo zāle nopļauta īsa, ne kukainītim ir kur patverties, ne zvirbulim ir kāda sēkliņa ko paēst. Mums par pirmatnējās dabas saglabāšanu par neapstrādātu un neappļautu lauku zemi būtu jāmaksā prēmija, nevis jāsoda ka nav appļauts. Labi ka mums vēl lauku pļavās ir kādi kukainīši, vabolītes, vardītes. 90 to gadu vidū pie ezera dzīvoja mazu vardīšu kolonija, bet kad uzbūvēja privātmājas, noklāja asfaltētu ceļu, ceļš bija noklāts no vienas vietas ar saspiestām vardītēm. Tagad to vairs nav, bija tādas interesantas īkšķa naga lielumā.
Futs Bols
2019. gada 11. decembrī 11:42
Normundam - Vācijā ir pārāk liels gruntsūdeņu piesārņojums ar nitrātiem, tāpēc valdība ierosina samazināt organiskā mēslojuma (kūtsmēslu) izmantojamo apmēru par 20% gadā. Otra problēma ir pesticīdu lietošana, kuru dēļ izmirst bites.
Jānis Langušs
2019. gada 11. decembrī 12:44
Mežonīgā kapitālisma apstākļos citādi nemaz nevar būt.Ko nevar kapitalizēt,tas tiek atmests kā nevajadzīgs un ar demagoģijas metodēm pat pataisīts par kaitīgu.Varbūt jāiet no pseidodemokrātijas,jeb īstajā vārdā kapitālisma,uz patiesu demoktrātiju,ievērojot sistēmas būtību un garu?Skaidrs ir viens-tas kas šodien notiek ar ekonomiku es,ved strupceļā,gaidām kārtējo ""piramīdas""sabrukumu,jeb ekonomisko krīzi.Pie kam ar katru nākamo reizi,šīs ""krīzes""kļūst arvien dziļākas,arvien vairāk valstu pēc tām nekad vairs ""neatkopsies"".
Aigars Oļukalns
2019. gada 11. decembrī 14:04
Raksts vienkārši sakopēts no vairākiem citiem avotiem ar dziļu tendenci nomelnot ražojošu lauksaimniekus. Lēnām tiek kultivēts viedoklis ka vissliktākie cilvēki uz pasaules ir mednieki kopā ar zemniekiem. Šitā turpinot, pilsētā var pazust ēdamais.
Edzus Zvejnieks
2019. gada 11. decembrī 15:59
Šodien arī skatījos uz savu mazdārziņu, kur zvirbuļi jautri dzīvojas pa izzaugušām nezālēm, tur zvirbuļiem ir kur paēst sēkliņu.Un tad sāc domāt, kad viss ir ,,izlaizīts,, , tad šiem kustoņiem ir sliktāk izdzīvot.Žēl pat uzart, bet nekas, zvirbuļus bēdā nepametīšu, putraimus ziemā došu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi