Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
80 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
28. augustā 06:16
Un kapēc???Totāla dirsēju tauta ir krievi.Teroristi Nr1.
Salvis Dišlers
28. augustā 07:15
Totali Separatistu Murgi! Nekāda kopīga karagajiena nav bijis!
Salvis Dišlers
28. augustā 07:16
Atcerieties labak Latviešu Sarkanos Strelniekus, kuri iecēla Ļeņinu un izveidoja PSRS! Atcerieties Latvieti - Dzeržinska vietnieku KGB!
Juris Millers
28. augustā 07:53
vai nu tie krievi ir stulbi , jeb par tādiem izliekas ? Ipaši jau kremļa varas gaiteņos. Visos dokumentos redzams , krievi ar vācu naciķiem uzsāka 2 .pasaules karu.
Sēņu Vecis
28. augustā 08:50
Atcerieties labak Latviešu Sarkanos Strelniekus, kuri iecēla Ļeņinu un izveidoja PSRS! =========================================================================== Biedri padomju idiota gabal Zajōmbalofff, aizver muti un nietiers. Nekādi latviešu srākanie strēlnieki nekur tavu lōņinu neiecēla. lōnins " iecelās " 1917.gada rudenī, aber latviešu srākanie strēlnieki izveidojās tikai 1918.gada pavasarī . ***** Nekādi latviešu srākanie strēlnieki neizveidoja nevienu PSRuSku. Srākanos latvieši strēlnieki razformēja 1920.gada novembrī, aber tavu PSRuSku uzblieza 1922. decembrī . **** Pirms kaut ko gvelz par vēsturi, vispirms mācies vēstures faktus , nevis citē dzeržimordisko liekrievu šovinistu zōwietiskās ideoloģijas vājprāta melus.
Sēņu Vecis
28. augustā 08:56
Totali Separatistu Murgi! Nekāda kopīga karagajiena nav bijis ============================================================================== Biedri zōwietiskās ideoloģijas atkritum Zajōmbāloff, ja kopīgs karagājiens nav bijis , tad kakogo iksa tava PSRuSka kopistiski ar Vāciju Polijas teritorijā rīkoja militāru parādi un svinīgu karoga nolaišanas / pacelšanas procedūru ? Koē ? A ? **** Skaties un aizver muti, zōwietiskais garīgais kropli - http://vesture.eu/index.php/V%C4%81cijas_un_PSRS_karasp%C4%93ku_par%C4%81de_Brest%C4%81
Sēņu Vecis
28. augustā 08:59
Krievu lāpotsnācist un bankr.zōwietiskās ideoloģijas atkritum Zajōmbalofff, tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā nelikumīgi izveidotajā un noziedzīgajā okupētājvalstī PSRSkā ? Koē ? ********** Kādēļ tu aizstāvi nelikumīgās lōņina valdības nelikumīgi izveidoto noziedzīgo okupētājvalsti PSRSku ? Noziegumu aizstāvēšana arī ir noziegums . ********** Kādēļ tu melo, ka tavs lōnins iedeva Latvijai neatkarību un valsti ?
Sēņu Vecis
28. augustā 09:01
Biedri zōwietiskās ideoloģijas atkritum Zajōmbāloff, skaties un aizver muti - http://vesture.eu/index.php/V%C4%81cijas_un_PSRS_karasp%C4%93ku_par%C4%81de_Brest%C4%81
Sēņu Vecis
28. augustā 09:11
Bijušais Krievijas aizsardzības ministrs un militārais vēsturnieks Sergejs Ivanovs pamanījies apgalvot, ka 1939. gada 17. septembrī Padomju Savienība Polijā nemaz neiebruka, jo tādas Polijas vispār nebija. ========================================================================= PSRuSka iebruka Polijā naktī uz 17.septembrī , aber Polijas valdība šķērsoja Polijas - Rumānijas robežu 17.septembra vēlā vakarā.
beerdrinkers
28. augustā 09:41
Labs raksts, Elmār.
Sēņu Vecis
28. augustā 09:46
Redzams, ka pie šī raksta mobilizēti visi iespējamie un neiespējamie zōwietiskās ideolōģijas atkritumi.
Sēņu Vecis
28. augustā 09:59
Polija vienmēr bija , ir un arī būs Krievijai krasi nevēlams sarunu temats.
Sēņu Vecis
28. augustā 10:11
Mūsu karaspēks šajās teritorijās iegāja, lai nodrošinātu krievu, ukraiņu, baltkrievu un ebreju iedzīvotājus.” ============================================================================ Jā, bet kādēļ tad, zaskaņā ar 1938.gada NKWD un Gestapo līgumu " , jau p ē c Polijas okupācijas un " nodrošinājuma " , varonīgie NKWD purni izdeva saviem ne mazāk varonīgajiem Gestapo kolēgiem do PSRuSkai aizbēgušos R - Airopas antinacistus un R - Airopas juden ?
Sēņu Vecis
28. augustā 10:21
Interesanti, aiz ko zōwietiskās ideoloģijas atkritumi neauro, ka viņiem, poņimaješ, neļauj komentēt šo rakstu ?
Renārs Zeire
28. augustā 10:24
Ir lietas ko krievi nevar noliegt , kara gājiens ar sabiedrotajiem Nacistiem , bija 1939. gadā , kad kopīgi PSRS ar Nacistiem iekaroja Poliju un pēc cīņas abi kopīgi nosvinēja savus panākumus . Un te var liegties kāds krievs , neticēt tam , teikt ka tas ir izdomājums , bet VĒSTURES FAKTUS NEVAR VAIRS IZDZĒST . To kas ir bijis , tas arī būs bijis . Un pietam ņemat vērā to ka 39 gadā vēl PSRS neuztvēra Nacistus kā draudus , jo PSRS bija labās attiecibās ar Nacistiem . Ta kā , jūs krieviņi varat vāvuļot pilnā balsī ka kara ienaidnieki nevar būt sabiedrotie , bet atceraties ka karš starp PSRS un Nacisties sākās tikai 42 gadā .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi