Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Juhans
15. augustā 06:46
Ir pēdējais laiks cilvēkiem sākt iegādāties bilēšus, ja viņi dodas mežā, jo citādi cilvēki bieži iet uz mežiem, bet nodara tikai ļaunumu, jo izmin sūnu un tādējādi bojā pamežu un kukainīšiem barības krātuves, jo, ja nav kukainīšu, arī putniņi paliek mazāk, bet tieši putniņi mežos dzied dziesmas un iepriecina visus pārējos, kuriem, tik tiešām, mežas ir gŗūta ekskistences cīņa, jo, piemēram, mežā visi zīdītāji ir t.s. barības ķēdē, jo ikdienisķi kads mežā tiek pat apēsts.
Šauj tikai adrenalīna pēc
15. augustā 07:00
Lielākie kaitnieki ir mednieki.
Juhan
15. augustā 07:36
Tev pašam putni galvā dzied musar, gribu eju meza, gribu ļaužu kokus un gribu cepu gaļu meža lai viss nodeg
taisnība
15. augustā 07:49
Kad viss lielākais un ļaunākais zvērs cilvēks te visu apēdis izpostīs tad dosies tālāk uz citu izmērijumu, lai postītu , reiz tā jau bij.
niks
15. augustā 07:54
vegāni ir vainīgi!!!! dēļ viņiem ir jāizcērt meži, lai sastādītu vairāk zāli ēšanai.
jh
15. augustā 07:58
vainīgi ir mežu izcirtēji. arī globālo sasilšanu veicina tieši viņi. vainīgi ir arī lauksaimnieki, kas ķimizē dabu un daba iznīkst.
Vel kadi
15. augustā 08:08
30 gadi un vairs nebus medniekiem- slepkavam ko est.
Modes tendence veganisms.
15. augustā 08:31
Viņi saka, ka aizstāv dzīvniekus no kaušanas, ēdot sojas kotletes, bet, lai tik daudz izaudzētu viņu sojas pupiņas, tiek izcirsti meži un drīzā nākotnē, ja parādīsies vairāk vegani, pazudis arī mājlopi, jo nebūs jēgas viņus turēt. Vegani izies pusdienās parkā un pagrauzis zāli.
semo
15. augustā 08:49
Savvaļas dzīvās radības izzūd, toties savairojas bordānisti un pavļuti. Svēta vieta tukša nepaliek.
Juris
15. augustā 08:53
Cilvēki paši arī iznīcinās visu dzīvo uz planētas.
Maišels
15. augustā 08:54
Attiecīgās organizācijas tik grib lielāku finasējumu. Ne kāds tos kāmjus mežos skaitīja, ne nojauta cik tur dzīvoja. Tagad tā ir moderna lieta kur gāž naudu miljardiem iekšā un nevar izkontrolēt ne izlietojumu, ne reālu atdevi no ieguldītā.
Juhans
15. augustā 09:15
Ja visi dzīvnieciņi tiktu čipēti, mēs iegūtu pārsteidzošas ainas.
ostenzakens to Juhans
15. augustā 09:23
Ja sāktu čipēt tos ēzeļus no Jēkabielas ēzeļnīcas un kleptoēzeļus no Oberēzeļa Kariņa kantora, tad iegūtu vēl pārsteidzošākas ainas.
Jā, bet
15. augustā 09:36
SĒŅU VECIS = Georgs Ribovskis 1948.g ( Sv ), 1978.g bijis notiesāts par pedofīliju, noziegums notika Liezeres pagastā, Madonas rajonā, kopā ar Liezeres macītāju viņa muižā, macītājam paveicās aizmukt uz arzemēm, bet Sēņu Vecis dabūja sroku, pēc tam kad viņu izpisa dirsā un lai paliktu dzīvam, viņš kameras petuhs sāka sadarboties ar cietuma administrāciju, vēlāk ar VDK, stučīja un nodeva cilvēkus, veselas ģimenes sabradāja , jau VDK no 1978g. Tagad petuhs apmetis kažoku uz otru pusi un pieslēdzies na un vienotības zemiskajiem zagļiem meļiem un afēristiem.
pavo
15. augustā 09:57
un te vēl neļauj zem milzupingvīna drukāt,

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi