Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 14. augustā 08:16
Interesanti, ka pasaulē vēl mūsdienās pastāv šādi cilvēkus ierobēžojoši etnosu sadalījumi kā indiāņi un "pārējie". Tas būtu līdzi kā, kad Latvijā mēs sāktu dalīt cilvēkus indoēirop(ej)iešos un slāv(iskas)izcelemes cilvēkos, jo indānis nebūt nav tautība - indiānis ir enoss, pie tam, viņi visi ir nākuši no Krievijas ziemeļu apgabaliem, vnk pirms 9000—20 000 gadiem atnākot kājām no Sibīrijas taigām uz Ameriku pāri zemes tiltam, kas atradās mūsdienu Bēringa šauruma vietā. Tāpēc iniāņiem ir mazas, bet ļoti spēcīgas kājas, bet, tāpāt kā Krievijas pamatiedzīvotājiem, ne pārāk izteikta galva, jo smadzeņu kopapjoms salīdzinoši nav liels.
Interesanti
2019. gada 14. augustā 08:40
Protestēt māk, bet kāds ir šo cilvēku pienesums budžetam? Cik daudz tiek maksāts nodokļos, ja vispār kaut ko maksā? Ka tik nav tā kā Austrālijā aborigeniem kur šiem viss par brīvu, bet tie dzīvo savos ciemos un neko ne ražo, ne maksā par kaut ko nodokļus tik lieto alkoholu un dara muļķības.
-> Interesanti
2019. gada 14. augustā 09:17
Un kuram Austrālijas aborigēni maksāja nodokļus pirms atbrauca pirmais baltais? Kāpēc lai citas rases cilvēku ierašanās un klātbūtne radītu finansiālas saistības?
Bolsonaru ir o.k.,bet taisnībai jābūt.
2019. gada 14. augustā 12:30
Brazīlijas vairākumam pilnīgi pietiek ar to zemi,kas viņiem jau ir,tā nav tuksnešaina kā Argentīnā,ir neblīvi apdzīvota-salīdzinājumā ar Eiropu,Ķīnu,utt.
To -> interesanti
2019. gada 14. augustā 13:56
Ak tad labumus var ņemt no budžeta cik uziet, bet piedalīties budžeta veidošanā uzreiz ir rasisms? XD Ja neesi pamanījis, tad jau labu laiku ir nodibināta neatkarīga Austrālijas valsts. Neatkarīgi no rases tev būtu jāmaksā nodokļi, ja gribi saņemt labumus no valsts budžeta. Tie labumus saņem, bet nodokļus nemaksā. Lielākā daļa ir zagļi un dzērājo, jo intelekts zābaka līmenī. Šiem lielākais izgudrojuma līdz kolonizātoru ierašanās bija koka sprungulis.
-> To -> interesanti
2019. gada 14. augustā 14:07
Ak tad dabu nopostīt Austrālijā gribas, bet naudu iezemešiem par viņu sacūkoto dabu maksāt arī negribas? Palasi kur radās dingo, cik mežus izcirta, ko kaķi nodarījuši tai faunai, kurai netika klāt dingo, cik sugu tur izzudis utt. Tos kaitējumus vispār naudā grūti sarēķināt.
fuksis
2019. gada 14. augustā 14:07
Manuprāt aborigēnus un šos iezemiešus nevar salīdzināt ar normālu inteliģentu cilvēku. Viņi ir pārāk atpalikuši no realitātes un joprojām dzīvo tūkstošiem gadu senā pasaulē. Kā Rainis tecia - pastāvēs, kas mainīsies. Šie nemainās un nav brīnums, ka viņi izzūd. Nedomāju, ka viņiem jāmaksā nodokļi tāpat kā nedomāju, ka viņiem jāsaņem jebkāda palīdzība no valts. Acīmredzot viņi ir sevi pozicionējuši kā kaut ko citu, nu tad lai paliek savos alu laikmeta ciemos dzīvo laimīgi.
-> +
2019. gada 14. augustā 14:10
Nez, aborigēni refrendumu taisīja par kopvalsts izveidošanu ar pirmajiem baltajiem? Iedod to papīru palasīt! Un latvieši vēl nekaunas žēloties, ka ierodas sveši kungi un "uzlabo" mūsu valsti (piemēram, pārtaisa no agrāras uz industriālu).
To -> To -> interesanti
2019. gada 14. augustā 14:13
Oho, iezemieši ir privazējuši dabu. Daba pieder tam, kas to izmanto nevis tam, kas dzīvo vigvamā meža vidū. Palasi par to kā šī pašas iezemieši ciltis ir izmedījušas tūkstošiem sugu dzīvnieku. Kamēr mums attīstījās lauksaimniecība šie turpināja pārtikt no medībās noķertā un iznīdēja tūkstošiem sugu. Izdomājis, ka viss ir tikai melns um balts , smieklīgi.
To -> +
2019. gada 14. augustā 14:16
Ja dzīvo Rīgā, tad labāk brauc prom, jo kā Līvu pēctecis un šīs zemes iezemietis neesmu piedalījies referendumā par LV veidošanu un līdz ar to LV nav īsta valsts un man nodokļi nav jāmaksā. Loģika.
-> +
2019. gada 14. augustā 14:18
Nevienam iedzimtajam austrālietim neko nejautāja. Tā nebija izvēle piedalīties/nepiedalīties. Neveiksmīgs demagoģijas mēģinājums.
-> +
2019. gada 14. augustā 14:21
Otrkārt privatizācija/neprivatizācija neiznīcina sugu daudzveidību, kamēr mežu izciršana un invazīvu sugu ievešana gan. Vēl viena demagoģija. Palasi par Lieldienu salām, tur dabu apsaimniekoja par gandrīz 100%, līdz beigās atlika apsaimniekot vienai ciltij otru ar zupas katliem.
To -> +
2019. gada 14. augustā 14:23
Neviens Līviem nejautāja vai šie grib vai negrib kādā valstī, kura neatzīst viņu kultūru, reģionu un valodu (atšķirībā no Latgaļiem). Tā kā parazītiņ teci vien nu prom no manas zeme vai arī būsi liekulis.
To -> +
2019. gada 14. augustā 14:25
Pirmstam th saki, ka šiem kāda īpaša tiesība uz dabu, tagad īpašuma tiesības nav svarīgas. Haha. Kur ta spruksi liekulīt? Vai kā lokā, kā tāds zutis. XD
error
2019. gada 14. augustā 14:27
Īpašuma tiesības != iznīdēšanas tiesības.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi