Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
118 komentāri
Sakārtot:
tikai viena detaļa
20. jūlijā 22:38
tas nekad nenotika. mēness pārvietojas pārāk ātri, lai uz tā nosēstos tik liels objekts, kas var nest cilvēkus.
ha ha ha !
20. jūlijā 22:39
Tīra diršana --- tajā ''fotogrāfijā'' esat aizmirsuši zvaigznes piezīmēt ..... Bet paviljonā tādas taču nebija -- vai ne ?
P6
20. jūlijā 22:39
Kā tad,fufelis,krievi 60 tajos bija priekšā pindosiem kosmosa apgūšanā,tad nu šie iekaroja mēnesi,Stenlija Kubrika filmu paviljonos...
Edgars
20. jūlijā 22:46
3 dirseji.
to P6
20. jūlijā 22:47
Krievija vienmēr ir bijusi vadošā kosmosā jomā, tagad ceļ lielu kosmosa staciju. Eiropai vispār gandrīz nekādi sasniegumi šai jomā.
Mutes ciet,Putinpederasti!
20. jūlijā 22:50
Jums vatņiku krančiem tik atliek riet un smilkstēt aiz pažobeles,jeņķi opustjiļi jūsu sūdiano PSRS un ne tikai to,bet vēl izsvieda to vēstures mēslainē.HĀ HĀ HĀ
Silvija
20. jūlijā 22:53
Nesaprotu kāpēc mūsdienās nevar aizlidot uz mēnesi ar visu lielo naudu un attīstītajām tehnoloģijām? Pirms 50 gadiem bija melnbalta televīzija, nebija datoru un vispār bija maz kas pieejams salīdzinot ar mūsdienām. Kur ir problēma atkal to atkārtot, ja to varēja pirms tik ilga laika, kad vēl nevienam prātā neienāca pat mobilie telefoni? Vai es ko nesaprotu?
Krievija vienmēr zaudēs jeņķiem
20. jūlijā 22:54
jeņķi msuki nolaidās uz Mēness,tādējādi izsmejot visu padumijas režīmu un uzspļaujot komuņagām.Bet krievi vienmēr bijuši zaudētāji kosmosa sacensības,tie pat tur nekad nav bijuši,visu savus feikus filmēa Mosfiļmā,lai rietumi par viņiem nesmietos.
Džīna
20. jūlijā 22:57
Amerikas Savienotās Valstis ir fantastiska valsts, brīnišķīga zeme, lieliska kultūra un apbrīnojama demokrātija.
Jau otrais gadu simtenis...
20. jūlijā 22:58
Manuprāt īstenībā tas netiks izdarīts tik drīz! Pēc MŪSU valsts iznīcināšanas. Šajā joma viss pilnīgā regresā! Nu, ja dzīvosim skatīsim…
!!!--->Krievija vienmēr zaudēs jeņķiem
20. jūlijā 23:00
Nu lai kā tur būtu ar to Krieviju!!! Kā tur DIŽULĒNIJAS pavadonis!!! HAHAHAHaaaaaaaaaaaaaaaa Salūza un pazuda kā jau viss ko rada pasaules pabiras DIŽLATVIEŠI!!!
Noyb
20. jūlijā 23:02
Nu bet ja es muldetu|melotu kas tad man joprojam dod tas zimes un infu konkretos laikos un veidos? Pats tad es to pukpodu toreiz nenoliku lai rastos sajuta, maisinu neizdomaju nolikt lai rastos sajuta, kokkruma galotni nenogriezu lai rastos sajuta utt. Nu ir divi varianti : vai nu brivdienas ir korektas jo tiesam augstaki speki kontakte vai brivdienas ir korektas tikai dazi slepjas aiz manis ka proxy telojot ka citplanetiesi kontakte. Abos gadijumos es tad nemuldu jo nezinu un neredzu. -_- Logiski ka es nevaru pieradit to kam klat netieku.
генетический код россиян.
20. jūlijā 23:02
Эти составляющие уже давно известны: лень, зависть, мания величия, патологическая ненависть к другим народам.
Mežavecis
20. jūlijā 23:03
Ja jau spiež ka vajag to pirmo sievieti uz Mēness, būtu labi ja viņa būtu nēģeriete ar netradicionālu orientāciju. Tad pie reizes visi būtu apmierināti. Musulmaniete gan nederēs, man domāt burku būs pagrūti skafandrā dabūt iekšā, bet virs skafandra izskatīsies jau nu pārāk ... revolucionāri.
gaļina
20. jūlijā 23:04
kapec nevar doties uz sauli un izpetit sauli, uz meness jau bija un ko atkal tur darit, tur tapat nav ko darit uz meness un labak doties uz sauli izpetit, vienkarsi vajag izgudrot tadu materialu kuram karstums nekaite un vares atpusties uz saules un tas bus notikums milzigs lielaks neka uz meness tuseties.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi